Hotel Vila Olga

Rekreační 55, Jevany
Kapacita: 19 osob
Cena: 800 - 1000 Kč
min. delka 1 denZrenovovaný rodinný hotel Vila Olga v Jevanech se nachází v přírodní rezervaci Voděradské bučiny. Hotel je obklopen kaskádou rybníků, rozlehlými lesy a nádhernou přírodou. Vila nabízí ubytování v komfortních pokojích s výhledem do zahrady. Secesní Vila Olga je vzdálena 30 km od centra Prahy, 35 km od Kutné hory a velmi blízko linek MHD. V areálu hotelu můžete zdarma využít bezpečné parkoviště. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní LCD TV, minibarem, psacím stolem, bezplatným Wi-Fi připojením a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Ubytování zahrnuje v ceně snídani v podobě bohatého bifé. K dispozici máte také salónek a prostornou společenskou místnost. Na skleničku si můžete zajít do baru. Součástí hotelu je lesní zahrada, tenisový kurt a v okolí golf, bowling a upravené cyklostezky. Na oběd a večeři si můžete mimo jiné zajít do nedaleké pizzerie nebo restaurace. Prostory hotelu a zahradu s party-stanem je možné využít pro firemní večírky, svatby a různé akce doprovázené pestrým cateringem, který Vám zaručí opravdový gurmánský zážitek. Jevany jsou lukrativním místem vyhledávaným i známými osobnostmi. Hovoříme Vaším jazykem!

Umístění a dostupnost objektu

Secesní Vila Olga je vzdálena 30 km od centra Prahy, 35 km od Kutné hory a velmi blízko linek MHD. Rádi byste unikli ruchu velkoměsta? Není potřeba cestovat dlouhé hodiny. Klidná romantická dovolená na vás čeká 30 minut jízdy od Prahy v obci Jevany.

Vybavení objektu

V hotelu se nachází 8 komfortních pokojů, recepce s barem, restaurace pouze pro ubytované, sál pro pořádání společenských akcí, svateb, konajících se i na zahradě v párty stanu, nebo firemních večírku, salónek, kde si můžete vychutnat kávu, nebo čaj, dvě letní terasy s výhledem do zahrady, kde Vám personál může připravit snídani.

Pokoje

Všechny pokoje jsou zvláštní svým uspořádaním. Pokoje mají okna s výhledem do zahrady zařízené vkusně a s citem pro krásu. Každý pokoj má chodbu se zabudovanou šatní skříní. Samozřejmostí každého pokoje je sprchový kout s umyvadlem a toaletou. V pokojích jsou plnohodnotná lůžka pro Váš klidný a ničím nerušený spánek, psací stůl, křeslo, nebo sofá, minibar, LCD televizí se satelitním programem a WIFI připojením, které je v celém hotelu zdarma.

Služby

Pozemek o rozloze 4000 m2 Vám dává možnost projít se krásnou zahradou, číst si knížku po lípou, udělat si piknik,opékat buřty, grilovat nebo si třeba zahrát tenis, který se nachází přímo v areálu.

Parkování

Parkování zdarma v uzavřeném areálu.

Stravování

Ubytování zahrnuje v ceně snídani v podobě bohatého bifé a při pořádání svateb, firemních večírků, či různých akcí zajišťujeme catering, který Vám zaručí opravdový gurmánský zážitek.

Letní aktivity

V létě si můžete užít koupání v nedalekém rybníce, nebo využít přírodní koupaliště na Vyžlovce, kde je kompletní servis s restaurací, hřiště pro děti a dospělé, zapůjčení lodiček atd. Okolní krajina nabízí vynikající příležitost pro milovníky pěší turistiky i cyklistiky. V okolí hotelu se nachází mnoho upravených cyklostezek.

Zimní aktivity

Když počasí dovolí, tak si přijďte zabruslit na zmrzlý rybník. Je to neopakovatelný zážitek.

Celoroční aktivity

Turistika a cykloturistika Je to významná rekreační oblast, vedle chráněné Národní přírodní rezervace Voděradské bučiny, Jevanského a Vyžlovského rybníku. Přírodní rezervace je jedna z nejkrásnějších lesů nedaleko od Prahy. Je to krásné místo pro Váš odpočinek, procházky panenskou přírodou, cykloturistiku, houbaření, rybaření a nordicwalking. Svojí polohou jsou Jevany ideálním místem pro turistiku a cykloturistiku. Nacházejí se na rozhraní tří turistických regionů – Podlipanska, Ladova kraje a Posázaví. Přímo obcí prochází množství značených turistických tras a cyklotras s napojením do jednotlivých turistických regionů. V létě si můžete užít koupání v nedalekém rybníce, nebo využít přírodní koupaliště na Vyžlovce, kde je kompletní servis s restaurací, hřiště pro děti a dospělé, zapůjčení lodiček atd.

Zimní sezóna

V zimní sezóně je cena za osobu na 1 noc 800.-Kč

Mimo sezónu

Mimo sezóne je cena za osobu na 1 noc 800.-Kč


Kontakt Hotel Vila Olga Hotel Vila Olga levné ubytování Jevany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti