Hoffmanova Bouda

Jánské Lázně 125, Janské Lázně
Kapacita: 36 osob
Cena: 280 - 390 Kč
min. delka 1 denKlidné místo na okraji Jánských Lázní při silnici z Svobody nad Úpou do Černého Dolu v Krkonoších, od osmimístné kabinkové lanovky a Ski areálu Černá hora cca 700 m a od centra lázeňské kolonády 1 km. Je celoročně dobře dostupný vozidlem, i v zimě udržované parkoviště je zajištěno přímo u boudy. Autobusové spojení - přímé linky do Jánských Lázní, popřípadě do Vrchlabí. Vlakové spojení – do Vrchlabí nebo do Svobody nad Úpou dále autobusem. Autobusová zastávka přímo před boudou.

Umístění a dostupnost objektu

Klidné místo na okraji Jánských Lázní při silnici ze Svobody nad Úpou do Černého Dolu v Krkonoších. Objekt je celoročně dobře dostupný vozidlem, i v zimě udržované parkoviště zajištěno přímo u boudy. Autobusové spojení - přímé linky do Jánských Lázní nebo Vrchlabí. Autobusová zastávka přímo u boudy.

Vybavení objektu

Ubytovaní turistického typu se sociálním zařízením a sprchou na společném patře, proslulá restaurace s celodenním provozem, společenská místnost s TV, DVD, VIDEO, stolní tenis, kulečník, šipky, dětské hry, lyžárna, úschovna horských kol

Parkování

přímo u objektu zdarma

Stravování

snídaně

Letní aktivity

Léto - Jánské Lázně s lázeňskou kolonádou, kvalitní turistické trasy, cyklistické naučné stezky, půjčovna horských kol a koloběžek, krkonošské cyklobusy, rozhledna na Černé Hoře, Černohorské rašeliniště, Vlašské boudy, paragliding, vyhlídkové lety na tandemovém závěsu, jízdy na koních, aqua-centrum Jánské Lázně, bobová dráha Špindlerův Mlýn. Rovněž můžete v oklí navštívit ZOO ve Dvoře Králové, Adršpašské, Prachovské a Teplické skály.

Zimní aktivity

Zima - snadný přístup k lyžařskému areálu cca 700 od 8 místné kabinkové lanovky na Černou Horu. Ski areál Černá Hora patří v kategorizace lyžařských středisek mezi pětihvězdičková lyžařská centra, nabízí 2 lanovky a 12 vleků, celková délka sjezdařských tratí 11km, zasněžování, půjčovna, lyžařská škola,noční lyžování nejdelší v ČR, sáňkařská dráha 3,5km, aqua-centrum Jánské Lázně. Odjezd i návrat k boudě na sjezdařských lyžích.Přímo kolem vedou běžkařské tratě, které se denně upravují v celkové délce 50km.

Letní sezóna

Ubytování se snídaní: 280,- Kč/osoba/den

ZŠ kurz: 200,- Kč/osoba/den/plná penze + pitný režim
SŠ kurz: 210,- Kč/osoba/den/plná penze + pitný režim
VŠ kurz: 230,- Kč/osoba/den/plná penze + pitný režim

Zimní sezóna

1.1.-31.3.2007
Ubytování se snídaní: 390,- Kč/osoba/den

26.12.-1.1.2007 Silvestr
Ubytování se snídaní: 490,- Kč/osoba/den

ZŠ lyžařský kurz: 320,- Kč/osoba/den/plná penze + pitný režim
SŠ lyžařský kurz: 340,- Kč/osoba/den/plná penze + pitný režim
VŠ lyžařský kurz: 360,- Kč/osoba/den/plná penze + pitný režim


Kontakt Hoffmanova Bouda Hoffmanova Bouda levné ubytování Janské Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti