Chalupa u Smrčiny

Krkonošská 294, Janské Lázně
Kapacita: 15 osob
Cena: 380 - 600 Kč
min. delka 1 denChalupa u Smrčiny Vám nabídne dovolenou v Krkonoších podle Vašich představ, malebné okolí a atmosféru lázeňského města. Díky své poloze poskytne vyžití těm, kteří chtějí trávit volný čas aktivně, anebo dostatek klidu pro ty, kteří chtějí nasbírat síly relaxací. Díky osvědčeným typům na výlety a množství zajímavých přírodně-kulturních míst prožijete každodenní poznání a zábavu. Užijte si celoroční možnost sportování a turistiky. Využijte všech příležitostí, které náš kraj nabízí. Mějte na dosah známé sjezdovky, cyklotrasy a turistické okruhy Krkonoš.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa se nachází na úpatí Černé hory v okrajové části Janských Lázní. Sousedí s Hoffmanovými boudami, penzionem Smrčina a silnicí spojující Svobodu nad Úpou a Černý Důl. Má ideální polohu pro zimní i letní sporty. V okolí chalupy je klidná krkonošská příroda. Navazuje na cykloturistické trasy a je v blízkosti autobusové zastávky, směr Špindlerův Mlýn.

Vybavení objektu

Chalupa u Smrčiny poskytuje veškerý komfort, potřebný pro spokojený pobyt.

Pokoje

Najdete zde nadstandardní dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, společenská místnost, kuchyně a jídelna s krytou terasou.

Parkování

Chalupa je automobilem celoročně přístupná, má vlastní parkoviště a je v blízkosti autobusové zastávky, směr Špindlerův mlýn. Většina autobusových spojení z Trutnova.

Stravování

Možnost vlastního vaření nebo snídaně, polopenze ve dvou sousedních restauracích. Vřele doporučujeme vychutnat všechny taje místní gastronomie a speciality kraje.

Letní aktivity

Tenisový kurt, krytý termální bazén, přírodní koupaliště Čistá, lanové centrum, sjezd Černé hory na koloběžce, Zoo Dvůr Králové nad Labem, Zámek Kuks, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Černý Důl, Adršpach, Dolce. Pokud se rozhodnete pro aktivní letní dovolenou, můžete využít náš tenisový kurt. Pro příznivce adrenalinu pak bude lákavý sjezd Černé hory na terénní koloběžce nebo návštěva lanového centra. Chalupa v Janských Lázních je ideálním startem pro každodenní výlety po okolí a kraji. Každé z měst, které jsou v dosahu, nabízí zajímavá místa, kulturní památky a atrakce.

Zimní aktivity

Lyžařský areál, osmi místná kabinová lanovka, čtyř místná sedačková lanovka, 9 vleků, večerní lyžování, sáňkařská dráha, sjezdovky s umělým zasněžováním, upravované běžecké tratě.

Letní sezóna

380

Zimní sezóna

480

Slevy

Děti do 2 let zdarma
Děti do 10 let 20% sleva


Kontakt Chalupa u Smrčiny Chalupa u Smrčiny levné ubytování Janské Lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti