Apartmány Doma

Janov nad Nisou 373, Janov nad Nisou
Kapacita: 16 osob
Cena: 1000 - 1600 Kč
min. delka 1 denZcela nový penzion v Jizerských horách vhodný pro rodiny s dětmi i pro firemní školení

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány DOMA se nacházejí v horních partiích (725 m n.m.) obce Janov nad Nisou v Jizerských horách, na dohled (800 m) od lyžařského areálu Severák, který nabízí 9 lyžařských vleků a je jedním z nástupních míst na Jizerskou magistrálu. V létě je možné využít hustou síť turistických a cykloturistických tras, či koupání v přilehlých vodních nádržích.

Vybavení objektu

Ubytování K pronájmu nabízíme kompletně zrekonstruované apartmány (á 50 m²). Každý apartmán má 4 lůžka, (s možností dvou přistýlek pro děti) nebo 2 lůžka (s možností jedné přistýlky pro děti). Je vybaven koupelnou (WC, sprcha či vana, umyvadlo), kuchyňským a jídelním koutem (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí), barevnou televizí se satelitními programy, CD-MP3 přehrávačem a zásuvkou pro vysokorychlostní připojení k internetu - v budově a jejím přilehlém okolí funguje též privátní WiFi síť. Každý apartmán má vlastní box na úschovu lyží, v objektu je možné uložit kola, půjčit si sportovní vybavení nebo si nechat na míru připravit sportovní programy pro celou rodinu. Parkování je na parkovišti přímo vedle objektu, případně v garáži.

Pokoje

K pronájmu nabízíme kompletně zrekonstruované apartmány (á 50 m²). Každý apartmán má 4 lůžka, (s možností dvou přistýlek pro děti) nebo 2 lůžka (s možností jedné přistýlky pro děti). Je vybaven koupelnou (WC, sprcha či vana, umyvadlo), kuchyňským a jídelním koutem (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí), barevnou televizí se satelitními programy, CD-MP3 přehrávačem a zásuvkou pro vysokorychlostní připojení k internetu - v budově a jejím přilehlém okolí funguje též privátní WiFi síť.

Služby

V objektu je možné uložit kola, půjčit si sportovní vybavení nebo si nechat na míru připravit sportovní programy pro celou rodinu.

Parkování

V garáži nebo u objektu

Stravování

snídaně, polopenze

Letní aktivity

turistika, cykloturistika

Zimní aktivity

sjezdové i běžecké lyžování, bruslení

Celoroční aktivity

kultura, sport, blízkost Jablonce nad Nisou a Liberce

Letní sezóna

1000 - 1400 Kč

Zimní sezóna

1200 - 1600 Kč

Mimo sezónu

1000 - 1400 Kč

Ceny stravování

70,- Kč snídaně
150,- Kč večeře

Slevy

Poskytujeme množstevní a věrnostní slevy! Při týdenním pobytu 10% sleva!


Kontakt Apartmány Doma Apartmány Doma levné ubytování Janov nad Nisou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti