Podzimní Idylka

Podzimní 47, Jablonec nad Nisou
Kapacita: 14 osob
Cena: 250 - 400 Kč
min. delka 1 denApartmány Podzimní Idylka nabízí ubytování v klidné části města Jablonce nad Nisou, ideální pro rodiny s dětmi.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány se nacházejí 10 minut pěšky od centra, v klidné části města. 10 min pěšky je také krytý bazén s aquaparkem, přehrada, či sportovní krytá hala. Lyžařské vleky 10 minut autem. Autobusová zastávka 50 m.

Vybavení objektu

Podzimní Idylka se nachází v klidné části města Jablonec nad Nisou, ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí ubytování ve dvou apartmánech. 1 apartmán je jednopatrový domek s možností ubytování 4 osob + 2 přistýlky, 2 apartmán je byt o velikosti 2+1 s možností ubytování 6 osob + 2 přistýlky. Apartmány nabízejí vlastní vaření, parkování i ubytování s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké a disponují TV+sat a wifi.

Pokoje

1. apartmán - jednopatrový domek je po celkové rekonstrukci dokončené v červnu 2009. V přízemí se nachází koupelna (WC, umyvadlo, sprchový kout), obývací pokoje s kuchyňským koutem (dvouplotýnkový el. sporákem, lednička, mikrovlnná trouba včetně základního vybavení pro 6 osob), rozkládací pohovkou. V patře je pak k dispozici ložnice se čtyřmi lůžky. 2. apartmán - byt 2+1 ve starší zástavbě. V bytě se nachází obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice se čtyřmi lůžky, koupelna (WC, umyvadlo a vana), kuchyň (plynový sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rohová lavice včetně základního vybavení pro osm osob). U apartmánů je možnost parkování a venkovního posezení. Po dohodě také ubytování s domácími zvířaty.

Parkování

Na zahradě u objektu.

Stravování

Možnost vlasního vaření v plně vybavené kuchyňce.

Letní aktivity

Plavání, turistika, cykloturistika.

Zimní aktivity

Lyžování.

Celoroční aktivity

Plavání, halové sporty, návštěvy muza a okolních rozhleden.

Celoroční ceny

250-400

Slevy

Děti do 3 let zdarma, do 12 let - 200 Kč za noc.

Doplňující informace o ubytování a cenách

K dispozici TV a wifi bez poplatku, domácí zvířata po předchozí dohodě zdarma.


Kontakt Podzimní Idylka Podzimní Idylka levné ubytování Jablonec nad Nisou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti