U Dvou Kozlů

Bratrouchov 44, Jablonec nad Jizerou
Kapacita: 18+5 osob
Cena: 215 - 500 Kč
min. delka 2 dnyNově postavená poloroubená chalupa se nachází v klidné části západních Krkonoš, nedaleko Rokytnice nad Jizerou. Celková kapacita je 18 lůžek ale v případě potřeby lze rozšířit. Chalupa je vhodná pro rekreaci početnější rodiny, více rodin, přátel, pro školení a jiné pobytové kurzy. Ve společenské místnosti je 25 stolovacích míst. Součástí je velká kuchyně s kachlovými kamny ( možnost spaní pro 2 osoby ),vybavená pípou na pivní sudy,myčkou nádobí,kávovarem,apod. Tři pokoje mají samostatné soc. zařízením, kuchyňkou, TV, SAT, DVD, internet. Vytápění bezobslužné.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa se nachází za malou obcí Bratrouchov,nedaleko Rokytnice nad Jizerou, v klidné části západních Krkonoš. Jedná se o místo téměř na hranici Krkonošského národního parku, které nabízí ideální podmínky k lyžování a běžkování a užívání klidu a soukromí. V zimě doporučujeme sněhové řetězy.

Vybavení objektu

Pokoje jsou vybaveny kompletním soc. zařízením (WC,sprcha,umyvadlo),kuchyňkou, TV, SAT, DVD, internet. Kuchyňka - dřez, mikrovlnná trouba, dvou plotýnkový elektrický vařič, lednici s mrazákem.Velká kuchyně s kachlovými kamny ( možnost spaní pro 2 osoby ),vybavená pípou na pivní sudy,myčkou nádobí,kávovarem. Na letní sezónu k dispozici koloběžka, dětské kolo 2x,dětský bazén,skluzavka, lanový žebřík, houpačka,míče, kroket, pálky na bedminton.

Pokoje

V objektu jsou k dispozici 3 pokoje se samostatným soc. zařízením, jeden pokoj bez soc.zařízení, dvě plně zařízené kuchyňky a společenská místnost s kuchyní a kachlovými kamny. V pokoji číslo 1 lze ubytovat až šest dospělých. Pro spánek či odpočinek slouží jedno dvoulůžku, a kdo se výšek nebojí má k dispozici pod střechou dvě dvoulůžka. V pokoji číslo 2 je k dispozici jedno dvoulůžko, jedno jednolůžko, v patře jeden a půl lůžko, kde se bez problému vyspí dvě děti. V pokoji číslo 3 jsou dvě palandy.V pokoji číslo 4 je rozkládací dvoulůžko, v samostatné ložnici dvoulůžko se zdravotními matracemi.

Parkování

V letním období na neoploceném pozemku objektu, v zimním období u silnice nedaleko objektu.kapacita cca 10 vozů

Stravování

Plně vybavené kuchyně(vařiče,ledničky,mikrovlnné trouby). Možnost navštívit nedalekou restauraci cca2km.

Letní aktivity

turistika,cykloturistika,

Zimní aktivity

lyžování - běžky i sjezdovky

Celoroční ceny

individuálně

Letní sezóna

300,-

Zimní sezóna

od 350,-

Mimo sezónu

od 215,-

Ceny stravování

individuálně


Kontakt U Dvou Kozlů U Dvou Kozlů levné ubytování Jablonec nad Jizerou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti