Penzion Trattoria

Huzová 296, Huzová
Kapacita: 20 osob
Cena: 600 - 1200 Kč
min. delka 1 denVítáme vás na stránkách penzionu TRATTORIA. Náš penzion byl otevřen v říjnu 1993 po rozsáhlé rekonstrukci klenbových kamenných sklepů. Původně byl tento objekt postaven začátkem 19. století jako ledárna, kam se v zimě navážel a skladoval led z místního rybníku a v létě se rozvážel do místních i okolních řeznictví a hospůdek.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion s restaurací a vinným sklepem Trattoria je umístěn ve vesničce Huzová u Rýmařova v podhůří Jeseníků, v lesnatém prostředí přírodního parku Sovinecko.

Vybavení objektu

Penzion svým vybavením a jedinečnou polohou je přímo předurčen pro pořádání škol v přírodě, kurzů (jazykových, počítačových a.p.), seminářů, školení a výjezdních zasedání pracovníků menších firem. Pobyt v penzionu je ideální pro aktivní i relaxační dovolenou rodičů s dětmi. Součástí penzionu je letní terasa s grilem, za penzionem je venkovní ohniště s posezením.

Pokoje

Hostům je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky + 1 apartmá (obývací pokoj s dvěma lůžky + rozkládací sedací souprava, ložnice + soc. zařízení). Všechny stylové pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, televizí, radiobudíkem, nočními stolky, křesly, konferenčními stolky, taburetky se zrcadly, věšákovými stěnami...

Služby

V letních měsících je v provozu letní terasa se zahradním nábytkem a grilem. V podvečerních hodinách je možno si zazpívat u ohniště s posezením.

Parkování

Ihned u penzionu je vlastní parkoviště pro 10 osobních aut

Stravování

V částečně podsklepeném podlaží se nachází restaurace s vyhlášenou kuchyní paní Uršuly. Ve večerních hodinách možnost příjemného posezení ve vinném sklípku u krbu při ochutnávání jihomoravských vín a specialit z grilu. Snídaně se podávají formou švédského stolu na penzioně v loveckém salónku s kuchyňkou, obědy a večeře v restauraci buď výběrem ze stálého jídelního lístku ve stanovené hodnotě nebo jednotné menu.

Letní aktivity

V blízkém okolí možnost rybaření nebo účast na lovu – nutno objednat měsíc předem Koupání v letních střediscích Paseka, Dolní Žleb (cca 3km) a koupaliště s tobogánem v Uničově 13km Míčové hry v novém sportovním areálu (100 m) od penzionu – volejbal, nohejbal, badmington, košíková, fotbal a tenis Bowling se třemi dráhami ve Šternberku 13 km V okolí se nachází řada turisticky atraktivních míst: hrad Sovinec přehradní nádrž Slezská Harta Rešovské vodopády Zámky Šternberk s muzeem hodin, Janovice, Bruntál....., zřícenina hradu Rabštejn, lovecký zámek Úsov, pohádkový hrad Bouzov, lázně Velké Losiny, kde se nachází ruční papírna z konce 16.století s muzeem a termálním koupalištěm Světově proslulé lázně Karlova Studánka s nejčistším ovzduším v Evropě Musíte také navštívit v Evropě jedinečnou přečerpávací elektrárnu "Dlouhé Stráně" s exkurzí velínu a vodní nádrže na vrcholu hory

Zimní aktivity

V zimním období jsou v okolí penzionu udržované běžkařské tratě Lyžařský vlek Karlov v Karlově nad Pasekou - tato rekreační obec leží mezi Huzovou a Sovincem cca 8 km Lyžařská střediska se skupinovou a privátní výukou - Karlov, Filipovice, Jeseník, Miroslav, Petříkov a Ostružná, dětská školka s vlekem, půjčovna a servis lyží, snowbardů, běžek Sun ski & board school v obci jsou od letošního roku vybudovány dva nové lyžařské vleky na osvětlené sjezdovce - možnost nočního lyžování soukromá sjezdovka pro nenáročné ve vedlejší obci Kněžpole - cca 2 km sjezdovky v zimních střediscích Malá Morávka - Karlov - 28 vleků , Praděd - Petrovy Kameny (cca do 25km) aquapark v Bohuňovicích a Rýmařově - 13 km

Letní sezóna

apartmán - 1200,-Kč/den ( 1.7.-31.8.)
dvoulůžkový pokoj - 650,-/den ( 1.7.-31.8.)

Zimní sezóna

apartmán - 1000,-Kč/den ( 2.1.-31.3.)
dvoulůžkový pokoj - 600,-/osoba/den ( 2.1.-31.3.)

Mimo sezónu

apartmán - 1000,-Kč/den
dvoulůžkový pokoj - 600,-/den

Ceny stravování

snídaně : 100,-Kč/osobu
polopenze : 190,-Kč/osobu

Slevy

slevy individuálně dle délky pobytu a počtu ubytovaných osob


Kontakt Penzion Trattoria Penzion Trattoria levné ubytování Huzová kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti