Penzion u hradu

Ořechová 15, Šternberk
Kapacita: 4 osob
KcPension se nachází v krásném a klidném místě v sousedství šternberského hradu a hradního parku s výhledem na město Šternberk, přímo vedle zámecké zahrady a rovinu Haná. Pension nabízí ubytování v novém, stylovém zařízení s klidnou atmosférou, obklopeném příměstkými lesy, cesta na šternberské náměstí netrvá déle než deset minut chůze. Od pensionu je možno přímo využít několik turistických cest k procházkám kolem města Šternberk. Zákazníci mohou v našich prostorách hotelu pořádat svatby, školení, semináře a další společenské akce.

Vybavení objektu

Pension má kapacitu 41 lůžek v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Všechny pokoje mají balkón nebo přímý východ do zahrady, jsou vybaveny sprchou, WC, SAT-TV, telefonem s přímou volbou. Hostům je k dispozici restaurace s krbem a výtečnou kuchyní, útulný bar, salonek pro 40 osob, letní terasa ,sauna, dvě vlastní parkoviště, jedno uzamykatelné.

Pokoje

Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení (WC + sprchový kout), sat - tv, balkon nebo přímý vstup z terasy do zahrady, připojení k internetu WiFi.

Parkování

2 parkoviště (1 uzamykatelné za domem)


Kontakt Penzion u hradu Penzion u hradu levné ubytování Šternberk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti