Penzion Yellow

Horská 164, Horní Maršov
Kapacita: 25 osob
min. delka 3 dnyNový rodinný penzion Yellow v horském středisku Horní Maršov Vám nabízí celoroční ubytování ve dvoulůžkových až šestilůžkových apartmánech.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v obci Horní Maršov. Toto horské rekreační středisko leží v údolí řeky Úpy, 8km před Pecí pod Sněžkou a 5km od Svobody nad Úpou a Jánských lázní. Maršov je také branou do východní části Krkonošského národního parku, především na blízké Rýchory (1033m) se vzácnou květenou, dále na Světlou a Černou horu s největším krkonošským vrchovištním rašeliništěm. Horní Maršov je vyhlášeným turistickým střediskem letní i zimní sezóny.

Vybavení objektu

V našem penzionu Vám nabízíme pět 2-6 lůžkových prostorných apartmánů s možností přistýlky. Každý apartmán je vybaven vlastní kompletně zařízenou kuchyní, ložnicí, TV- SAT, sociálním zařízením se sprchovým koutem , možností připojení na internet. Přímo před penzionem je k dispozici parkovací plocha. Příjezdová cesta je dostupná jakémukoli typu vozidla. V zimním období je pravidelně udržovaná. Zastávka skibusu je 200m od penzionu. K dispozici je uzavřená pergola s grilem.

Pokoje

2x 3 lůžkový apartmán s možností přistýlky 1x 4 lůžkový apart. 1x 6 lůžkový apart. s možností přistýlky 1x 5 lůžkový apart. Neobsazená lůžka neúčtujeme.

Služby

ZIMA - služby lyžařského instruktora na místě - zajištění lyžařského/snowboardové vybavení, běžek, servis LÉTO - půjčovna horských kol

Parkování

Parkování přímo u objektu.

Stravování

Možnost snídaní.

Letní aktivity

Turistika - velké množství turistických tras různé náročnosti. Cykloturistika - výborné stezky do okolí i s přepravou kol (cyklobusy). Zábava- koupaliště, relax park, bobová dráha a pod.

Zimní aktivity

Východní Krkonoše jsou jako stvořené pro milovníky sjezdového lyžování a běžkování. • SKI AREÁL Janské Lázně - do nedalekých Janských lázní se pohodlně dostanete skibusy. Pro lyžaře začátečníky a pro děti je určen především vlek Duncan, Košťálka a vleky Sport I, II a III. Náročnější lyžaři si přijdou na své přímo v lyžařském areálu Černá hora, na kterou vás vyveze nová osmimístná kabinová lanovka. Jedná se o jedinou lanovku tohoto druhu v České republice. Sjezdové tratě areálu patří k nejdelším v Čechách, dosahující délky až 3km. Hlavní sjezdové tratě jsou vybaveny zařízením na výrobu technického sněhu. Lyžařské terény jsou vhodné rovněž pro rodiny s dětmi, protože jsou v areálu sjezdové tratě od „cvičných luk“ až po náročné sjezdovky. Pro běžkaře je pravidelně strojově upravováno 50km tratí, sáňkaři mohou vyzkoušet 3,5km dlouhou „Černohorskou sáňkařskou cestu“. • SKI AREÁL Pec pod Sněžkou - Město Pec pod Sněžkou je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších horských středisek cestovního ruchu v České republice s celoročním využitím v nadmořské výšce 750 m. Hraniční hora s Polskem Sněžka je svými 1602 metry nejvyšší horou na území České republiky. Lyžaře láká samozřejmě samotný skiareál SKI PEC. K dispozici je čtyřsedačková lanovka a 9 vleků, 10,4 km sjezdovek, denně upravované sjezdové tratě, 4 km umělé zasněžování, nejdelší večerní lyžování v ČR, nejlépe osvětlený svah. • SKI AREÁL Malá Úpa - Centrem lyžování je areál U kostela, kde v nadmořské výšce 950 až 1180 m jsou lyžařům k dispozici čtyři vleky v délce od 300 m do 1 km, které doplňuje provázkový vlek pro děti. Pro rodiny s dětmi, lyžařské výcvikové kurzy a začínající lyžaře jsou k dispozici kratší vleky u Pomezních Bud. Na sjezdovce U Kostela lze lyžovat i za umělého osvětlení. Díky nadmořské výšce a zasněžovacímu zařízení není o sníh nouze. • SKIPARK Mladé Buky - Lyžařský areál Skipark Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, nedaleko města Trutnova. Nabízí lyžařské vyžití rodinám s dětmi, začátečníkům i pokročilým lyžařům, snowboardistům i freestylistům. Třísedačková lanová dráha, dětský KIDpark s pojízdným kobercem, snowpark s mnoha překážkami a mnoho dalšího je připraveno pro každodenní využití během denního i večerního lyžování. Celý areál je kompletně zasněžován a parkování zdarma je samozřejmostí.

Celoroční aktivity

Horní Maršov je vyhlášeným turistickým střediskem letní i zimní sezóny. V zimě se zde přijdou na své lyžaři, běžkaři i milovníci tradičních saní. V létě je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku a cykloturistiku. Náš penzion nabízí ubytování 365 dní v roce.

Letní sezóna

od 350 kč na osobu/noc

Zimní sezóna

od 400 kč osobu/noc


Kontakt Penzion Yellow Penzion Yellow levné ubytování Horní Maršov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti