Penzion Pod Hájkem

Horní Branná 117, Horní Branná
Kapacita: 20 osob
min. delka 1 denMalý rodinný penzion s farmářskou restaurací v areálu krkonošské biofarmy. Penzion disponuje třemi rodinnými pokoji. Každý rodinný pokoj disponuje 2 ložnicemi ( hlavní ložnice a ložnice v mezonetu), koupelnou s WC a předsíňkou. Dva rodinné pokoje jsou se 7 lůžky, jeden rodinný pokoj je s 6 lůžky. V přízemí penzionu je umístěna farmářská restaurace, kde vaříme tradiční jídla z převážně lokálních surovin, dodávaných místními producenty. V létě je k dispozici vyhřívaný venkovní krytý bazén, zastřešená pergola, zahrada, venkovní posezení. V zimě je k dispozici samostatně stojící wellness (vířivka, infrasauna, odpočívárna, sprcha). Parkování je zajištěno před penzionem pro všechny hosty.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je umístěn v areálu rodinné ekologické farmy, blízko centra obce, cca 100 m od hlavní silnice. Nejbližšími městy jsou turistická krkonošská centra Vrchlabí a Jilemnice - vzdálené 5 km od penzionu.

Vybavení objektu

Přízemí: Restaurace: dubové jídelní stoly, pohodlné polstrované židle, bar. Patro: 3 rodinné pokoje s mezonetem a vlastní koupelnou

Pokoje

Rodinný pokoj č. 1 Hlavní ložnice - 1 dvoulůžko, 2x jednolůžko, noční stolky, šatní skříň, věšák, zrcadlo Mezonetová ložnice - 1 dvoulůžko, 1 jednolůžko, noční stolky Koupelna - umyvadlo, sprchový kout, WC Rodinný pokoj č.1 tedy disponuje 7 lůžky (4 lůžka v hlavním pokoji, 3 lůžka v mezonetu). Rodinný pokoj č. 2 Hlavní ložnice - 1 dvoulůžko, 2x jednolůžko, noční stolky, šatní skříň, věšák, zrcadlo Mezonetová ložnice - 1 dvoulůžko, 1 jednolůžko, noční stolky Koupelna - umyvadlo, sprchový kout, WC Rodinný pokoj č.2 tedy disponuje 7 lůžky (4 lůžka v hlavním pokoji, 3 lůžka v mezonetu). Rodinný pokoj č. 3 Hlavní ložnice - 1 dvoulůžko, 1 jednolůžko, noční stolky, šatní skříň, věšák, zrcadlo Mezonetová ložnice - 1 dvoulůžko, 1 jednolůžko, noční stolky Koupelna - umyvadlo, sprchový kout, WC Rodinný pokoj č.3 tedy disponuje 6 lůžky (3 lůžka v hlavním pokoji, 3 lůžka v mezonetu).

Služby

Ubytování je poskytováno včetně snídaně. Obědy a večeře - dle denní nabídky, lze se s majiteli domluvit na dietní stravě.

Parkování

Parkování je v areálu farmy - přímo proti penzionu. Celý areál je oplocen

Stravování

Stravování je zajištěno ve farmářské restauraci. Vaříme pouze z kvalitních surovin, převážně dodávaných místními producenty. Nepoužíváme žádné polotovary ani náhražky.

Celoroční aktivity

V zimě jsou v okolí udržované lyžařské stopy v délce cca 20 km, místní kluziště je vzdáleno cca 400 m od penzionu. Nejbližší lyžařské vleky jsou ve 4 km vzdáleném Vrchlabí a Hrabačově. V létě je v okolí penzionu síť cyklistických a turistických tras. V letním období je možnost venkovního posezení - krytá pergola, dětské hřiště, krytý bazén. K dispozici je samostatně stojící wellness (vířivka, infrasauna, odpočívárna, sprcha).

Celoroční ceny

Základní cena - ubytování se snídaní - podle počtu obsazených lůžek v jednotlivých apartmánech:
1 osoba v apartmánu - 810 Kč /osoba /noc
2 osoby v apartmánu - 745 Kč /osobu /noc
3 osoby v apartmánu - 685 Kč /osobu /noc
4 - 7 osob v apartmánu - 620 Kč /osobu /noc
Přistýlka- 520 Kč/osobu/noc (max 1 do apartmánu)
Vánoční a silvestrovský pobyt (od 23.12.2017 do 3.1.2018) – ubytování se snídaní – podle počtu obsazených lůžek v jednotlivých apartmánech – minimální pobyt 3 noci:
1 osoba v apartmánu 1560 Kč /osobu/noc
2 osoby v apartmánu 1440 Kč/osobu/noc
3 osoby v apartmánu 1320 Kč/osobu/noc
4 – 7 osob v apartmánu 1200 Kč/osobu/noc
Přistýlka - 1000 Kč/osobu/noc (max. 1 do apartmánu)

Jednodenní pobyt - příplatek 20%

Ceny stravování

Snídaně je v ceně ubytování. Večeře a obědy - dle denní nabídky.

Slevy

Dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko - zdarma. K dispozici je dětská postýlka - cena za postýlku je 250 Kč/noc.
Dítě od 3 let do 9,99 let - 15 % sleva (poloviční porce jídla).
Při objednávce celého rodinného pokoje, sleva 5%.
V hlavní sezoně (zima, léto), pobyt 14 dní a více - sleva 10%.
V mimosezoně (jaro, podzim), pobyt 7 dní a více - sleva 15%.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Rodinné pokoje disponují 6 - 7 lůžky (3 - 4 lůžka v hlavním pokoji, 3 lůžka v mezonetu).
Rezervace je závazná po úhradě 30% zálohy. Po úhradě zálohy obdržíte ubytovací poukaz. Doplatek uhradíte při nástupu pobytu. Čerpání dalších služeb penzionu (např. konzumace dalších jídel a nápojů nad rámec poskytované polopenze uhradíte v průběhu či ukončení pobytu).
Ubytovací poplatek - 5 Kč/osobu/noc.


Kontakt Penzion Pod Hájkem Penzion Pod Hájkem levné ubytování Horní Branná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti