Penzion Pod Hájkem

Horní Branná 117, Horní Branná
Kapacita: 20 osob
min. delka 1 denMalý rodinný penzion v areálu ekologické farmy. Penzion disponuje třemi rodinnými pokoji. Každý rodinný pokoj disponuje 2 ložnicemi ( hlavní ložnice a ložnice v mezonetu), koupelnou s WC a předsíňkou. Dva rodinné pokoje jsou se 7 lůžky, jeden rodinný pokoj je s 6 lůžky. V přízemí penzionu je umístěna farmářská restaurace, kde vaříme tradiční jídla z převážně lokálních surovin, dodávaných místními producenty. V létě je k dispozici vyhřívaný venkovní krytý bazén, zastřešená pergola, zahrada, venkovní posezení. V zimě je k dispozici samostatně stojící wellness (vířivka, infrasauna, odpočívárna, sprcha). Parkování je zajištěno před penzionem pro všechny hosty.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je umístěn v areálu rodinné ekologické farmy, blízko centra obce, cca 100 m od hlavní silnice. Nejbližšími městy jsou turistická krkonošská centra Vrchlabí a Jilemnice - vzdálené 5 km od penzionu.

Vybavení objektu

Přízemí: Restaurace: dubové jídelní stoly, pohodlné polstrované židle. Patro: 3 rodinné pokoje s mezonetem a vlastní koupelnou

Pokoje

Rodinný pokoj č. 1 Hlavní ložnice - 1 dvoulůžko, 2x jednolůžko, noční stolky, šatní skříň, věšák, zrcadlo Mezonetová ložnice - 1 dvoulůžko, 1 jednolůžko, noční stolky Koupelna - umyvadlo, sprchový kout, WC Rodinný pokoj č.1 tedy disponuje 7 lůžky (4 lůžka v hlavním pokoji, 3 lůžka v mezonetu). Rodinný pokoj č. 2 Hlavní ložnice - 1 dvoulůžko, 2x jednolůžko, noční stolky, šatní skříň, věšák, zrcadlo Mezonetová ložnice - 1 dvoulůžko, 1 jednolůžko, noční stolky Koupelna - umyvadlo, sprchový kout, WC Rodinný pokoj č.2 tedy disponuje 7 lůžky (4 lůžka v hlavním pokoji, 3 lůžka v mezonetu). Rodinný pokoj č. 3 Hlavní ložnice - 1 dvoulůžko, 1 jednolůžko, noční stolky, šatní skříň, věšák, zrcadlo Mezonetová ložnice - 1 dvoulůžko, 1 jednolůžko, noční stolky Koupelna - umyvadlo, sprchový kout, WC Rodinný pokoj č.3 tedy disponuje 6 lůžky (3 lůžka v hlavním pokoji, 3 lůžka v mezonetu).

Služby

Ubytování je poskytováno včetně snídaně. Obědy a večeře - dle denní nabídky, lze se s majiteli domluvit na dietní stravě.

Parkování

Parkování je v areálu farmy - přímo proti penzionu. Celý areál je oplocen

Stravování

Stravování je zajištěno ve farmářské restauraci. Vaříme pouze z kvalitních surovin, převážně dodávaných místními producenty. Nepoužíváme žádné polotovary ani náhražky.

Celoroční aktivity

V zimě jsou v okolí udržované lyžařské stopy v délce cca 20 km, místní kluziště je vzdáleno cca 400 m od penzionu. Nejbližší lyžařské vleky jsou ve 4 km vzdáleném Vrchlabí a Hrabačově. V létě je v okolí penzionu síť cyklistických a turistických tras. V letním období je možnost venkovního posezení - krytá pergola, dětské hřiště, krytý bazén. K dispozici je samostatně stojící wellness (vířivka, infrasauna, odpočívárna, sprcha).

Ceny stravování

Snídaně je v ceně ubytování. Večeře a obědy - dle denní nabídky.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Rodinné pokoje disponují 7 lůžky (4 lůžka v hlavním pokoji, 3 lůžka v mezonetu).
Rezervace je závazná po úhradě 30% zálohy. Po úhradě zálohy obdržíte ubytovací poukaz. Doplatek uhradíte při nástupu pobytu. Ubytovací poplatek - 5 Kč/osobu/noc.

Wellness není zahrnuto v ceně pobytu.


Kontakt Penzion Pod Hájkem Penzion Pod Hájkem levné ubytování Horní Branná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti