Areál Botanika

Horní Bezděkov 154, Horní Bezděkov
Kapacita: 100 osob
Cena: 750 - 1125 Kč
min. delka 1 denAreál Botanika se nachází v obci Horní Bezděkov, v krásném a klidném prostředí na začátku křivoklátských lesů, zhruba 15 km od Prahy. V blízkosti se nacházejí hrady Karlštejn, Křivoklát a zámek Lány. Je ideálním místem pro pořádání společenských akcí: svateb, promocí, večírků, podnikových setkání, zahradních slavností nebo prezentací firem. Areál byl kompletně zrekonstruován a upraven do své současné podoby tak, aby mohl svým hostům poskytnout maximální komfort i sportovní vyžití.

Umístění a dostupnost objektu

Jak se k nám dostanete Autem: Do Areálu Botanika se nejpohodlněji dostanete po Karlovarské silnici. Využijte sjezdu na Velkou Dobrou kde se dáte směrem na Valdek. Následně odbočte vpravo na Horní Bezděkov. Na křižovatce se dejte doleva a po 300 metrech již po pravé straně uvidíte Areál Botanika.

Vybavení objektu

Kapacita ubytování čítá 100 lůžek ve třech samostatných objektech. Golf Hotel **** nabízí 16 pokojů a 2 apartmá. Hotel Botanika **** nabízí 13 pokojů. Vila Botanika **** nabízí 5 apartmá.

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem a televizí se satelitním příjmem. V areálu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. (free wi-fi)

Služby

Areál Botanika je ideálním místem pro pořádání společenských akcí: svateb, promocí, večírků, podnikových setkání, zahradních slavností nebo prezentací firem. Součástí komplexu jsou také lázně, kde naleznete venkovní bazén, saunu nebo vířivou vanu Whirpool. Na přání našim hostům zajistíme třeba manikúru, pedikúru, masáže a další zkrášlovací a relaxační služby. Školící centrum má kapacitu cca 70 míst, k dispozici je flipchart, plátno na projekci, dataprojektor, ozvučení vč. DVD, internet, možnost zatemnění místnosti a sociální zařízení. Kouzelné okolí areálu je jako stvořené pro pěší turistiku či projížďky na horském kole, rybaření i jízdy na koni. Na milovníky sportu přímo v Areálu Botanika čeká: Tenisový kurt venkovní Dvanáctijamkové golfové hřiště Golfový Driving Range Lanové centrum – adrenalinový sport (na objednávku předem) Cykloturistika Projížďka na koni Projížďka na velbloudovi

Parkování

možnost parkování v Areálu zdarma.

Stravování

Stylová restaurace s pestrou nabídkou mezinárodní a české kuchyně. Pro zvláštní příležitosti, jako jsou svatby, firemní večírky a jiné společenské události, je připraven venkovní altán s krbem, grilem a udírnou o kapacitě 100 míst.

Letní aktivity

Tenisový kurt venkovní Dvanáctijamkové golfové hřiště Golfový Driving Range Lanové centrum – adrenalinový sport (na objednávku předem) Cykloturistika Projížďka na koni Projížďka na velbloudovi

Celoroční aktivity

Indoor Botanika nabízí moderní golfový simulátor E6Golf by TruGolf, umožňující simulaci jak driving range s analýzou odpalu, tak i možnost hry na více než 80-ti golfových hřišť po celém světě, včetně jednoho českého (Kunětická hora). Indoor GK Botanika poskytuje služby návštěvníkům všech věkových i herních kategorií. Na své si zde přijdou zkušení profesionálové, kteří mohou prověřit své dovednosti na golfových simulátorech a pilovat svůj odpal.

Letní sezóna

Cena
APARTMÁ
celé apartmá
3 000 Kč

POKOJE
dvoulůžkový pokoj
1 500 Kč
v případě jedné osoby na dvoulůžkovém pokoji
1 125 Kč
jednolůžkový pokoj
1 125 Kč

Slevy

Členové GK Botanika 10 % sleva ve všech gastronomických zařízeních společnosti Vyšehrad 2000 Group včetně restaurace na golfu.


Kontakt Areál Botanika Areál Botanika levné ubytování Horní Bezděkov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti