Pension Slunečnice

Pod Kopaninou 387, Lány
Kapacita: 8 osob
Cena: 400 - 400 Kč
min. delka 1 denNabízíme Vám celoroční ubytování v nově zrekonstruovaném podkroví rodinného domu v obci Lány (okres Kladno) 35 km západně od Prahy, na okraji křivoklátských lesů. Ubytováním u nás získáte ideální výchozí místo pro pěší a cyklistické výlety a také houbaření. Kapacita "Slunečnice" je 8 lůžek - 3 samostatné dvoulůžkové pokoje. Součástí jednoho pokoje je navíc samostatný malý pokoj se 2 lůžky, vhodný např. pro rodiny s dětmi. K pokojům je samostatný vchod ze zahrady.

Umístění a dostupnost objektu

* Lány jsou ve vzdálenosti 35 km západně od Prahy, od Kladna je 14 km, od Slaného 16 km, od Rakovníka 19 km; *Autem přijedete z Prahy po rychlostní komunikaci R6 směr Karlovy Vary, po cca 35 km odbočte z dálnice směr Lány a pokračujte asi 4 km po silnici 236 do Lán; * Autobusem z Prahy do Lán pojedete z Hradčanské - metro A; * Vlakem ze stanice Praha - Masarykovo n. nebo Praha - Dejvice (st. Hradčanská - metro A) do stanice Stochov-Slovanka a dále pěšky asi 2 km nebo autobusem.

Vybavení objektu

* Dvojlůžkové pokoje, * Sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo) součástí jednoho pokoje, další koupelna (WC, sprcha, umyvadlo) je samostatně přístupná ze společné chodby (společná pro 2 pokoje), * Další samostatné WC přístupné ze společné chodby, * Jídelní stůl a židle na každém pokoji, * Kuchyňka na společné chodbě vybavená nádobím, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem a lednicí, * Všem hostům je přístupná venkovní terasa v 1. poschodí, kde jsou k jídelní stoly, židle a slunečníky, * K dispozici uzamykatelná úschovna jízdních kol, * Nabízíme přepravu jízdních kol nákladním vozíkem, * Nabízíme ruční mytí Vašeho vozidla po dobu pobytu u nás, * Není možné ubytování se zvířecími miláčky.

Pokoje

* Dvojlůžko nebo 2 samostatné postele, jídelní stůl a židle na každém pokoji, noční stolky, šatní skříň.

Služby

* Po dohodě možná snídaně za příplatek; * K dispozici uzamykatelná úschovna jízdních kol; * Nabízíme přepravu jízdních kol nákladním vozíkem; * Nabízíme ruční mytí Vašeho vozidla po dobu pobytu u nás.

Parkování

* ano na zahradě pensionu

Stravování

* Po dohodě možná snídaně za příplatek;


Kontakt Pension Slunečnice Pension Slunečnice levné ubytování Lány kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti