Ubytování Švrčinová

Fibichova 984, Hluboká nad Vltavou
Kapacita: 6 osob
Cena: 360 - 920 Kč
min. delka 1 denNávštěvníkům našeho zámeckého města nabízíme ubytování v klidné části Hluboké nad Vltavou, v novém samostatném domku využívaného jen hosty, ve dvou třílůžkových nekuřáckých pokojích. Každý pokoj je vybaven dvoulůžkem, jednolůžkem, rozkládací pohovkou, televizí, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a kompletně vybaveným kuchyňským koutem, kde se se nachází lednice, vestavěný dvouplotýnkový vařič,rychlovarná konvice a mikrovlná trouba. Pokoje jsou vybaveny lůžkovinami a ručníky. Na požádání bezplatně poskytneme přístup k Wi-Fi. K využití pro hosty je připravena prostorná terasa s přenosným grilem a část zahrady okolo objektu. Pro milovníky cyklistiky nabízíme možnost úschovy kol. Své auto zaparkujete 20 metrů od objektu v klidné ulici. Pokud k nám přijedete vlakem, železniční zastávka Hluboká nad Vltavou - Zámostí ( železniční trať Praha - České Budějovice č. 220 ) je ve vzdálenosti 300 m, ve stejné vzdálenosti je autobusová zastávka , odkud se dostanete autobusem během 5 minut do centra Hluboké nebo za přibližně 20 - 30 minut do Českých Budějovic. Mnoho krásných zážitků v Hluboké nad Vltavou a spokojený pobyt u nás přeje návštěvníkům našeho města Kristina Švrčinová. Budu se snažit, aby jste s naším ubytováním byli spokojeni a aby se stalo dobrou základnou pro vaše výlety, akce, dovolenou, služební cesty a také pro váš klidný odpočinek.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt je umístěn v klidné části Hluboké nad Vltavou, pěšky 5 min. žel. nádraží Hluboká nad Vltavou Zámostí ( směr Praha- České Budějovice ), autobusová zastávka 5 min - Hluboká nad Vltavou, Barborka nebo Hluboká nad Vltavou U Pulců - 10 min.

Vybavení objektu

Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení ( sprchový kout, toaleta, umyvadlo ),televizi LED DVB-T, lůžkoviny a ručníky, kompletně vybavený kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnou troubu, vestavěný dvouplotýnkový vařič a rychlovarnou konvici. K dispozici je terasa s přenosným grilem a část zahrady kolem objektu

Pokoje

Každý pokoj má tři lůžka (manželské dvoulůžko + jednolůžko) s možností jedné přistýlky, vybavený kuchyňský kout s lednicí, jídelní stůl,TV DVB-T, na chodbě je velká šatní skříň se zrcadlem.

Parkování

20 m od objektu v klidné ulici.

Stravování

nejbližší restaurace 500 m ( Sporthotel Barborka ), nejbližší obchod s potravinami 800 m (Flop)

Letní aktivity

Hustá síť cyklostezek a cyklotras, koupání na blízkém koupališti a nedalekém akvaparku, výlety na blízké zámky a hrady, golf, sportovní a adrenalinové centrum, tenis, bowling, vyhlídková lodní doprava, zologická zahrada, nedaleké letiště Hosín, lihovar Poněšice, Skelná huť u Hluboké.

Celoroční aktivity

Výchozí místo pro různé kulturní, poznávací a sportovní aktivity.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro milovníky cyklistiky nabízíme možnost úschovy kol. Své auto zaparkujete 20 metrů od objektu v klidné ulici. Pokud k nám přijedete vlakem, železniční zastávka Hluboká nad Vltavou - Zámostí je ve vzdálenosti 300 m, ve stejné vzdálenosti je autobusová zastávka MHD i ČSAD Jihotrans, odkud se dostanete autobusem během 5 minut do centra Hluboké nebo za půlhodinku do Českých Budějovic.

Celoroční ceny

Příklad ceny pobytu za ubytování pro dvě dospělé osoby a jedno dítě 2-12 let na 1 týden:

1.dospělý 360/noc, 2.dospělý 360/noc, dítě má slevu 50 % tj. 180/noc. Celkem týdenní pobyt

pro tuto rodinu vyjde na 6300,- Kč + poplatek za dospělé osoby MÚ 15Kč / osoba / den

více na našich webových stránkách viz kontakty


Kontakt Ubytování Švrčinová Ubytování Švrčinová levné ubytování Hluboká nad Vltavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti