Privát Marcela Radová

na Penziony.cz
od roku 2008
Haškova 804, Hluboká nad Vltavou
Kapacita: 3 osob
Cena: 300 - 350 KčV našem rodinném pensionu budete mít naprosté soukromí neboť se jedná o jediný apartmán v rodinném domě, s vlastním vchodem a terasou. Apartmán má bezbariérový vchod.

Umístění a dostupnost objektu

Je v klidné lokalitě, v blízkosti nádraží směr Praha a autobusových zastávek.( 400 m je obchod, 500m restaurace, 200m koupaliště Barborka, 1 km městské koupaliště a sportovní areál, 1 500 m centrum). Vše je dostupné i pěšky. Místo je v těsné blízkosti krásných lesů a rybníků.

Vybavení objektu

Plně vybavená kuchyně ( veškeré nádobí, vařič, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnka), obývací ložnice s televizí a připojením na wifi, vlastní příslušenství, vchod a terasa. Kola je možno umístit v zahradním domku, je možno použít zahradní krb na přípravu rychlé letní večeře.

Parkování

Na zahradě.

Stravování

Neposkytujeme.

Letní aktivity

Bohatá síť cyklostezek, a to i méně terénně náročných, možno používat in-liny , či kola. V blízkosti 2bazény, tenisové kurty, golf.hřiště,beach volleybal hřiště, bowling, sportovně relaxační areál s lanovou dráhou a trampolínami, koně na Vondrově(2km), ZOO. Sportovní rybolov, plavba lodí do Purkarce.


Kontakt Privát Marcela Radová Privát Marcela Radová levné ubytování Hluboká nad Vltavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti