Penzion Hluboká

na Penziony.cz
od roku 2009
Tyršova 4, Hluboká nad Vltavou
Kapacita: 8 osob
Cena: 400 - 500 Kč
min. delka 1 denNáš penzion je nově zrekonstruovaný objekt v samém srdci Hluboké nad Vltavou, hned vedle kostela s možností uložení kol a motorek v uzavřených garážích.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion, respektive apartmány jsou v samém srdci města Hluboká nad Vltavou. Objekt je umístěn hned vedle kostela, při cestě na náměstí, v kopci, po levé straně pod hotelem Obec, naproti penzionu KAPR. V přízemí Penzionu se nachází obchod se STAROŽITNOSTMI.

Vybavení objektu

Objekt, ve kterém jsou apartmány umístěny, je nově zrekonstruovaný dům uprostřed města Hluboká nad Vltavou. Na podlaze je dlažba, stropní konstrukce dřevo a sádrokarton. Objekt Penzionu je součástí většího komplexu budov, který je tvořen stodolami, obytným domem a obchodem se STAROŽITNOSTMI. Po dohodě je možné koupání v našem bazéně.

Pokoje

Apartmán je vybaven kuchyňským koutem, koupelnou s WC, umyvadlem a sprchovým koutem, vestavěnou skříní a samozřejmě kuchyňským nádobím. Možnost Internetu, parkování v objektu zdarma v uzavřených garážích. Možnost posezení na zahraděn a zahradního grilování.

Služby

Ubytování s kuchyňským koutem v apartmánu, po dohodě možné připravit snídani. Možno připojení k internetu, uložení věcí do trezoru, uložení kol, motorky do garáže zcela zdarma, po domluvě možné koupání v našem bazénu.

Parkování

Parkování ve dvoře, nebo u nás v garáži, která je hned vedle Penzionu.

Stravování

Možno po domluvě připravit snídani. Všude okolo, do 100 metrů od PENZIONU, je mnoho restaurací a také pekárna, kde je možné koupit čerstvé pečivo.

Letní aktivity

Bowling, vířivka, tenis, zámek Hluboká, dětské hřiště, rybolov, cyklistika, jízda na koni, beech volejbal, basketbal, softbal, stolní tenis, letní plovárna, golf, jízda na lodi ...

Celoroční aktivity

Bowling, vířivka, tenis, zámek Hluboká, dětské hřiště, rybolov

Celoroční ceny

snídaně 60,- Kč/osoba

Letní sezóna

500,- Kč jedna osoba/noc, 400,- Kč osoba/noc od 2 a více osob/apartman

Zimní sezóna

500,- Kč jedna osoba/noc, 400,- Kč osoba/noc od 2 a více osob/apartman

Mimo sezónu

500,- Kč jedna osoba/noc, 400,- Kč osoba/noc od 2 a více osob/apartman

Doplňující informace o ubytování a cenách

v případě ubytování 4 osob na apartmán cena 1.500,- Kč za noc.


Kontakt Penzion Hluboká Penzion Hluboká levné ubytování Hluboká nad Vltavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti