Ubytování Hlavatce 2

na Penziony.cz
od roku 2018
Hlavatce 2, Hlavatce
Kapacita: 41 osob
Cena: 200 - 270 Kč
min. delka 1 denZveme Vás do nedávno zrekonstruovaného penzionu v obci Hlavatce v jižních Čechách, nedaleko historického města Tábor.

Umístění a dostupnost objektu

Svým okolím lákají Hlavatce především milovníky cykloturistiky. Pro své umístění, vybavení a možnosti výletů v okolí je objekt vhodný nejen pro aktivní turisty, ale i pro klidnou rodinou dovolenou, školní pobyty i jiná soustředění. V okolí příroda na klidné procházky a houbaři si v místních lesích také přijdou na své.

Vybavení objektu

Velká společenská místnost s TV a kuchyňkou. Hosté mají ZDARMA k dispozici letní pergolu s grilem, táborák, tenisový kurt a dětské hřiště. Pro nejmenší hosty máme k dispozici dětskou postýlku včetně lůžkovin a nočník.

Pokoje

Nabízíme pobyt: 1) APARTMÁNY s vlastní kuchyní a koupelnou 2) Pokoje s vlastní koupelnou 3) Pokoje bez sociálního zařízení. Ložnice a pokoje: 4 x dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). 2 x čtyřlůžkový APARTMÁN (TV, vlastní kuchyňka a soc. zařízení ). 1 x pětilůžkový (bezbariérový) APARTMÁN ( TV, vlastní kuchyňka a soc. zařízení) Dále nabízíme 1x čtyřlůžkový, 2 x třílůžkový, 1 x dvoulůžkový, 1 x osmilůžkový pokoj se společným soc. zařízením.

Služby

Parkování

Parkování přímo před budovou

Stravování

V penzionu je jak možnost vlastního stravování ( v budově vybavená kuchyň ), tak možnost stravy : Snídaně..........40 CZK Polopenze......130 CZK Plná penze.....220 CZK

Letní aktivity

V letních měsících se krom okolních rybníků nabízí tyto možnosti koupání: Letní koupaliště Soběslav (13 km). Bazén Planá nad Lužnicí (9 km). Bazén Turovec (12 km). Koupaliště Sezimovo Ústí (13 km). Venkovní aquapark Tábor (15 km). Přírodní koupaliště Jordán (Tábor 15 km). Pískovna Vlkov u Veselí nad Lužnicí (19 km). Plavecký bazén a venkovní aquapark Jindřichův Hradec (37 km). Koupaliště Hluboká nad Vltvou (39 km).

Zimní aktivity

V zimních měsících doporučujeme navštívit ne tak vzálený SKI AREÁL MONÍNEC (45 km).

Celoroční aktivity

Okolí penzionu nabízí ideální podmínky pro sportovní vyžití, turistiku, cykloturistiku či kulturu. Špejchar Želeč - muzeum a obrazárna (Želeč 3 km). Golfové hřiště - (Sudoměřice u Bechyně 6 km). Farma u lesa - rodinná EKO farma, agroturistika, jízdy na koních (Sudoměřice u Bechyně 6 km). Muzeum loutek v kovárně (Záluží u Vlatiboře 8 km). Borkovická Blata - přírodní rezervace, naučná stezka (Borkovice 12 km). Rozhledna Svákov (Soběslav 13 km). Bechyně - lázeňské město (14 km). Stádlecký řetězový most (Stádlec 15 km). ZOO Větrovy (Větrovy 14 km). Město Tábor - Husitské muzeum, Strašidelné podzemí, Botanická zahrada, Poutní kostel v Klokotech, Věž Kotnov a další (15 km). Muzeum LEGA (Tábor 15 km). Muzeum čokolády a marcipánu (Tábor 15 km). Středověká krčma Housův mlýn - zážitkový skanzen Husitství (Tábor 15 km). Muzeum historických vozidel Janovský (Chotoviny 26 km). Chýnovské jeskyně (Chýnov 26 km). Zámek Červená Lhota (26 km). Zámek Hluboká nad Vltavou (39 km).

Celoroční ceny

1 noc...............270 CZK
2 a více nocí.....220 CZK
8 a více nocí.....200 CZK

Dítě do 3 let ZDARMA

Pes .................50 CZK/noc

Letní sezóna

1 noc...............270 CZK
2 a více nocí.....220 CZK
8 a více nocí.....200 CZK

Dítě do 3 let ZDARMA

Pes .................50 CZK/noc

Zimní sezóna

1 noc...............270 CZK
2 a více nocí.....220 CZK
8 a více nocí.....200 CZK

Dítě do 3 let ZDARMA

Pes .................50 CZK/noc

Mimo sezónu

1 noc...............270 CZK
2 a více nocí.....220 CZK
8 a více nocí.....200 CZK

Dítě do 3 let ZDARMA

Pes .................50 CZK/noc

Ceny stravování

Snídaně.........40 CZK
Polopenze.....130 CZK
Plná penze....220 CZK

Doplňující informace o ubytování a cenách

Školní akce související s výukou dětí a mládeže .......180 CZK/ osoba / noc


Kontakt Ubytování Hlavatce 2 Ubytování Hlavatce 2 levné ubytování Hlavatce kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti