Penzion Disk

Deštné v Orlických horách 125, Deštné v Orlických horách
Kapacita: 19 osob
Cena: 200 - 250 Kč
min. delka 1 denDobrý den, přijeďte k nám na rekreaci do Orlicých hor a využijte možnosti sportovního vyžijtí nebo odpočinku.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v centru Deštného u fotbalového hřiště s možností parkování.

Vybavení objektu

Ubytování Penzion je v budově, která je součástí školního objektu. V prvním patře budovy, které má vlastní vchod, jsou 2 dvoupokojová apartmá a 2 jedno pokojová apartmá, dohromady 18 lůžek. k dispozici jsou: č.1. 2x dvoulůžková ložnice + přistýlka - apartmá. Sociální zařízení. Kuchyňka - mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič. TV č.2. 1x dvoulůžková ložnice + 2x přistýlka a 1x dvoulůžková ložnice + přistýlka - apartmá. Sociální zařízení. Kuchyňka - mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič. TV. č.3. 1x dvoulůžková ložnice - apartmá. Sociální zařízení. Kuchyňka - mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič. TV. č.4. 1x dvoulůžková ložnice + 2x přistýlka. Sociální zařízení. Kuchyňka - mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič. TV.

Parkování

Přímo u penzionu

Stravování

Možnost vlastního vaření v penzionu, každý apartmán je vybaven vlastní kuchyňkou s ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem. Možnost stravování v Hospůdce na Staré cestě či v jiné, nejbližší 100m od penzionu

Letní aktivity

Léto: Turistika: Mnoho kilometrů turistických tratí. Možnost zakoupení mapy v blízkém obchodě. Po hřebenech jsou na každém rozcestí ukazatelé. Jízda na kola: Mnoho kilometrů cyklistických stezek, po kterých se dají projet celé Orlické hory. Možnost půjčení kola v servise pod sjezdovkami. Jízda na koni: 400m od penzionu- koňská jízdárna. Terénní horské tříkolky: – velmi stabilní tříkolka podobná buggynám, zkonstruována pro bezpečnou jízdu z kopce po sjezdovce, je řízena řidítky a brždění je zajištěno kotoučovými brzdami, na vršek kopce se dostanete lyžařským vlekem. Jízda dolů je bud klidná ve volném terénu a nebo zdatnější si mohou za závodit v paralelním slalomu a to vše na dobře upraveném a travnatém povrchu. Lanový park: Dětský okruh - má 14ks překážek, je určen dětem od 90cm výšky do 140cm, děti jsou jištěny unikátním bezpečnostní samojistící karabinou. Velký okruh - má 25ks překážek, je od výšky 140cm, překážky jsou velmi adrenalinové větší a menší obtížnosti, lezec je upevněn v celotělovém úvazku a jištěn na dvou karabinách.

Zimní aktivity

Zima: Sjezdové lyžování: Vleky- 500m od penzionu. Možnost půjčení lyží, snowboardů. Možnost lyžařské školy či servisu. Běžecké lyžování: Velké množství denně upravovaných tratí.Nejbližší trať- 20m od penzionu. Možnost půjčení běžek v Servisu pod sjezdovkami. Plavání: Krytý bazén v hotelu Area- 100m od penzionu. Čtyřkolky: Možnost pujčení čtyřkolek 300m od penzionu.

Celoroční aktivity

Bowling v blízkém srubu Karolína

Letní sezóna

Duben - Listopad
1-3 noci 250 Kč
4 a více nocí 200 Kč
Dítě do 2 let zdarma
Dítě od 2 do 10 let 200 Kč

Zimní sezóna

Prosinec-Březen
1-3 noci 250 Kč
4 a více nocí 230 Kč
Dítě do 2 let zdarma
Dítě od 2 do 10 let 200 Kč

Mimo sezónu

Duben - Listopad
1-3 noci 250 Kč
4 a více nocí 200 Kč
Dítě do 2 let zdarma
Dítě od 2 do 10 let 200 Kč

Ceny stravování

možnost vlastního vaření


Kontakt Penzion Disk Penzion Disk levné ubytování Deštné v Orlických horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti