Apartmány u Bittnerů

Deštné 358, Deštné v Orlických horách
Kapacita: 8 osob
Cena: 500 - 1200 Kč
min. delka 2 dnyNabízíme ubytování ve 2 komfortně zařízených apartmánech v Deštném v Orlických horách. Počet lůžek je celkem 8 (4+4).

Umístění a dostupnost objektu

Objekt je umístěn na okraji centrální části obce. Vzdálenost od Skicentra Deštné je 600m, vzdálenost k upravovaným běžkařským trasám je 50m.

Vybavení objektu

Oba apartmány mají vlastní vchod do zahrady s venkovním bazénem, terasou s grilem a stolním tenisem. Pro skupiny nabízíme možnost využití stylové společenské místnosti s barem a krbem.

Pokoje

Apartmán 1 Komfortně zařízený apartmán velikosti 2+KK, který tvoří vstupní předsíň,obytná místnost s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a WC. Vybavení kuchyně: dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, chladnička s mrazákem, rychlovarná konvice, kávovar, veškeré potřebné nádobí. Další vybavení apartmánu: TV, rádio s CD přehrávačem. Ložnice: 2 lůžka, obytná místnost: 2 lůžka Apartmán 2 Komfortně zařízený apartmán velikosti 1+1, který je tvořen vstupní předsíní, kuchyní s jídelním koutem, obytnou místností a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Vybavení kuchyně: dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, chladnička s mrazákem, rychlovarná konvice, kávovar, veškeré potřebné nádobí. Vybavení obytné místnosti: TV, rádio s CD přehrávačem, sedací souprava, 2+2 lůžka

Služby

Poskytujeme pouze ubytovácí služby. V ceně je zahrnuta spotřeba energií, ložní prádlo i závěrečný úklid. Ve vybraných termínech je pro naše hosty nabízena možnost zakoupení cenově zvýhodněných skipasů.

Parkování

Parkování je zajištěno zdarma přímo u apartmánů.

Stravování

Apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň. V pohodlné docházkové vzdálenosti je několik restaurací.

Letní aktivity

horská kola, terénní tříkolky, tenis, turistika, lanový park, terénní kolečkové lyže, koupání, stolní tenis, výlety (pohraniční pevnosti, zámky, muzea)

Zimní aktivity

sjezdové lyžování, běžecké lyžování, snowboarding, freestylové lyžování, snowpark,

Celoroční aktivity

turistika, vyjížďky na koních, bowling, kryté bazény, motorové čtyřkolky, muzeum, divadelní představení, diskotéky

Letní sezóna

2 osoby / apartmán / noc - 400,-Kč
3 osoby / apartmán / noc - 600,-Kč
4 osoby / apartmán / noc - 800,-Kč

Zimní sezóna

2 osoby / apartmán / noc - 700,-Kč
3 osoby / apartmán / noc - 850,-Kč
4 osoby / apartmán / noc - 1000,-Kč

Mimo sezónu

2 osoby / apartmán / noc - 500,-Kč
3 osoby / apartmán / noc - 700,-Kč
4 osoby / apartmán / noc - 900,-Kč

Slevy

Děti do 3 let - zdarma
Děti do 6 let - sleva 100 Kč / 1 dítě / apartmán / noc


Kontakt Apartmány u Bittnerů Apartmány u Bittnerů levné ubytování Deštné v Orlických horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti