Chalupa Šedý vlk

Deštné v Orlických Horách 183, Deštné v Orlických Horách
Kapacita: 34 osob
Cena: 300 - 400 Kč
min. delka 1 denChalupa Šedý vlk Vám nabízí příjemné celoroční ubytování v lyžařském a cyklistickém středisku Deštné v Orlických horách.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa se nachází vklidné části lyžařského a cyklistického střediska Deštné v Orlických horách, několik metrů od sjezdovky.

Vybavení objektu

Chalupa Šedý vlk Vám za příznivou cenu Vám nabízí 10 prostorných, pěkně zařízených dvou a čtyřlůžkových apartmánů s kuchyňskou linkou , lednicí, rychlovarnou konvicí a vlastní sociálním zařízením. Nechybí společenská místnost s krbem, vařičem, mikrovlnou a pečící troubou, venkovní terasa s grilem, travnaté hřiště, vlastní parkoviště, wifi, samozřejmostí je místnost pro odkládání kol a lyží.

Pokoje

Chalupa Vám za příznivou cenu nabízí 10 pěkně zařízených čtyřlůžkových apartmánů s kuchyňskou linkou , lednicí, rychlovarnou konvicí a sociálním zařízením.

Parkování

K dispozici je i vlastní uzamykatelné parkoviště.

Stravování

Snidaně, Polopenze,

Letní aktivity

Od jara do podzimu si přijdou na své turisté a cyklisté, pro které je připraveno 45 km cykloturistických cest.

Zimní aktivity

Chalupa se nachází poblíž Skicentra Deštné (45 km upravovaných běžeckých tratí a 11 lyžařských vleků) nejbližší lyžařský vlek se nachází cca 100 m od chalupy.

Celoroční aktivity

Orlické hory mají rozhodně co nabídnout každému. V létě kilometry různě náročných turistických stezek, výlety autem i na kole, v zimě dostatek sjezdovek a běžeckých tras, v jakémkoliv ročním období krásnou přírodu. Mezi další zajímavé aktivity můžeme zařadit místní lanový park, půjčovnu terénních čtyřkolek a koloběžek nebo vyjížďky na koních.Pokud rádi navštěvujete památky, neměli byste si nechat ujít zámky rychnovska (Rychnov nad Kněžnou, Doudleby nad Orlicí, Častolovice) a náchodska (Ratibořice, Náchod) a pohraniční opevnění z období prvnírepubliky (Hanička, Dobrošov).

Letní sezóna

300/osoba/noc
dětí do 15 let 50%
dětí do 3 let zdarma

Zimní sezóna

400/osoba/noc
dětí do 15 let 50%
dětí do 3 let zdarma


Kontakt Chalupa Šedý vlk Chalupa Šedý vlk levné ubytování Deštné v Orlických Horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti