Horská chata u Martina

Příkrá 200, Desná
Kapacita: 18 osob
Cena: 170 - 390 Kč
min. delka 1 denHorská chata v krásné přírodě na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Klidné prostředí vhodné pro rodiny s dětmi.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa se nachází 1,5km od centra Desné. PŘÍJEZD AUTEM: po silnici č.14 z Tanvaldu směrem na Desnou je na začátku Desné restaurace Quattro.Zde je třeba odbočit doprava do kopce (směr Pustiny). Po 1,5 km je křižovatka odbočit vlevo (cedule Pension Pustiny) a po dalšich 500 metrech další křižovatka, kde obočit opět doleva (jste u Pensionu Pustiny).Zde silnice ma nazev PŘÍKRÁ. Pojedete po ni dolu a po 200 metrech prudkého klesání dojedete až k chatě. PŘÍJEZD AUTOBUSEM: Vystoupit na zastávce Desná - křižovatka. Ujít 5 metrů ve směru jízdy autobusu a odbočit u paneláků doprava do kopce. Jít pořád nahoru 1,5 km (míjíte malé koupaliště - směr Pustiny). Potom cesta vede prudce dolů a po zatáčce doprava uvidíte po pravé straně chatu. PŘÍJEZD VLAKEM: Vystoupit v Desné. Jít rovně. Přejít most a na křižovatce doprava. Ujít dalších 150 metrů do centra Desné, kde na další křizovatce odbočit doprava. Tam po 50 metrech je před zastávkou cesta doleva do kopce (směr Pustiny). Dále stejné jako při příjezdu autobusem. V PŘÍPADĚ ZABLOUDĚNÍ SE VŽDY PTEJTE NA PENSION PUSTINY. JSME 200 METRU OD NĚHO.

Vybavení objektu

V chalupě se nachází tři čtyřlůžkové pokoje a jeden šestilůžkový pokoj(5x5 metrů),2 x plně vybavená kuchyň,5 x barevná televize,2 x koupelna,2 x WC. Topení - přímotopy. Prostorná garáž.

Pokoje

V chalupě se nachází tři čtyřlůžkové pokoje a jeden šestilůžkový pokoj(5x5 metrů),2 x plně vybavená kuchyň,5 x barevná televize,2 x koupelna,2 x WC. Topení - přímotopy.

Služby

Ložní prádlo a lůžkoviny.

Parkování

Přímo u chaty 3 auta, další 2 v blízkosti (cca do 50 m).

Stravování

Možnost vlastního vaření v plně vybavených kuchyňkách. Dále využití restaurací v Desné, popř. Příchovice, Kořenov.

Letní aktivity

Cyklistika - v blízkosti Jizerské hory a Krkonoše. Turistika - v blízkosti rozhledna Štěpánka, Bozkovské jeskyně (10 km), přehradní nádrž Souš - možnost in-line bruslení (10 km).

Zimní aktivity

Lyžařské centrum u Čápa - 2km, vlek Rejdice - 3km, vlek Černá říčka - 3km, vlek Paseky nad Jizerou - 4km, vlek Špičák-Albrechtice - 5km, možnost využití běžeckých tratí.

Celoroční aktivity

Možnost návštěva aquaparku Babylon.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Veliká svažitá zahrada, ohniště.

Celoroční ceny

230 Kč/osobu/noc

Letní sezóna

190 Kč/osobu/noc

Zimní sezóna

230 Kč/osobu/noc

Mimo sezónu

prvnich 14 dni v lednu cena 170 Kč/osobu/noc

silvestrovský týden 390 Kč/osobu/noc - silvestrovský termín min. 7 dní

Ceny stravování

Co si kdo uvaří, to si i sní.

Slevy

Děti do 3 let za polovic.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Psi nejsou na chatě povoleny.


Kontakt Horská chata u Martina Horská chata u Martina levné ubytování Desná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti