Penzion Nostalgie 1876

Krásné Pole 64, Chřibská
Kapacita: 17+3 osob
Cena: 480 - 480 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Nostalgie 1876 sídlí v historické budově z roku 1876 v Národním parku České Švýcarsko,CHKO Lužické hory. Penzion se nachází v Krásném Poli, město Chřibská. Vyznačuje se stylovým interiérem a je v něm bezplatně dostupné Wi-Fi. Všechny apartmány mají satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout . Koupelnu se sprchou a WC. Penzion 1876 stojí jen 50 metrů od obchodu s potravinami a restaurace.

Umístění a dostupnost objektu

Obec Chřibská, Krásné Pole se nachází v CHKO Lužické hory,12km od České Kamenice,30km od Děčína.Dostupnost - auto,vlak,autobus .

Vybavení objektu

V objektu se nachází 5 samostatných apartmánů " Vincent "pro 4osoby , Apartmán " Leonardo " pro 4 osoby, Amedeo pro 5 osob, Paul pro 2 osoby a Claude také pro dvě osoby. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyní a soc.zařízeoním . Před apartmány v přízemí ( Vincent, Leonardo) je venkovní posezení(terasa). Penzion je centrálně vytápěn. V apartmánu " Vincent "je možno topit dřevem i v kamnech.

Pokoje

Apartmán " VINCENT " 4 lůžka, 2 pokoje, 45 m2 Apartmán s venkovním posezením,dlážděnou podlahou, kuchyňským koutem a satelitní TV. Vybavení apartmánu: Terasa, Rádio, Satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, Posezení, Topení, Krb, Vlastní vchod, Dlážděná podlaha, Skříň/Šatna, Čisticí potřeby, Věšák na prádlo, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Kuchyňka, Lednička, Rychlovarná konvice, Kuchyňské potřeby, Varná deska, Toustovač, Jídelní stůl, Venkovní nábytek, Budík, Ručníky, Povlečení Apartmán " LEONARDO " 4 lůžka, 2 pokoje, 45 m2 Apartmán s venkovním posezením,dlážděnou podlahou, kuchyňským koutem a satelitní TV. Vybavení apartmánu: Venkovní terasa, Vlastní vchod, Dlážděná podlaha, Skříň/Šatna, Čisticí potřeby, Věšák na prádlo, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, Kuchyňka, Lednička, Rychlovarná konvice, Kuchyňské potřeby, Varná deska, Toustovač, Jídelní stůl, Venkovní nábytek, Ručníky, Povlečení Apartmán " AMEDEO " 5 lůžek, 2 pokoje, 45 m2 Apartmán s venkovním posezením na pavlači, dlážděnou a dřevěnou podlahou, kuchyňským koutem a satelitní TV. Vybavení apartmánu: Vlastní vchod, Skříň/Šatna, Čisticí potřeby, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, Kuchyňka, Lednička, Rychlovarná konvice, Kuchyňské potřeby, Varná deska, Toustovač, Jídelní stůl, Venkovní nábytek, Ručníky, Povlečení Apartmán. " PAUL " 2 lůžka, 22m2 Apartmán s venkovním posezením na pavlači, dlážděnou a dřevěnou podlahou, kuchyňským koutem a satelitní TV. Vybavení apartmánu: Vlastní vchod, Skříň/Šatna, Čisticí potřeby, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, Kuchyňka, Lednička, Rychlovarná konvice, Kuchyňské potřeby, Varná deska, Toustovač, Jídelní stůl, Venkovní nábytek, Ručníky, Povlečení Apartmán. " CLAUDE " 2 lůžka, 22m2 Apartmán s venkovním posezením na pavlači, dlážděnou a dřevěnou podlahou, kuchyňským koutem a satelitní TV. Vybavení apartmánu: Vlastní vchod, Skříň/Šatna, Čisticí potřeby, Sprcha, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, Kuchyňka, Lednička, Rychlovarná konvice, Kuchyňské potřeby, Varná deska, Toustovač, Jídelní stůl, Venkovní nábytek, Ručníky, Povlečení

Služby

Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni,venkovní posezení,malý gril.

Parkování

Parkování zajištěno hned vedle penzionu.

Stravování

Možnost vlastního vaření.Potraviny 50m , Hospoda u Růženky 50m,Restaurace Na Stodolci 4km.

Letní aktivity

Turistika,Cyklistika,houbaření,rybolov,jezdectví,golf

Zimní aktivity

Ski areál Horní Podluží je vzdálený 8 km a lyžařský vlek v Jiřetíně pod Jedlovou 11 km.

Celoroční aktivity

Turistika,Cyklistika,houbaření,rybolov,jezdectví

Doplňující informace o ubytování a cenách

Oblast je turisticky velmi atraktivní.

Celoroční ceny

480Kč

Letní sezóna

480Kč

Zimní sezóna

480Kč

Mimo sezónu

480Kč


Kontakt Penzion Nostalgie 1876 Penzion Nostalgie 1876 levné ubytování Chřibská kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti