Hotel Grand

náměstí Svornosti 3, Český Krumlov
Kapacita: 42 osob
Cena: 2600 - 5200 Kč
min. delka 1 denVítá Vás hotel Grand Původně středověký dům, po staletí přestavován, byl v letech 2004 až 2005 rekonstruován na moderní a luxusní hotel; při přestavbě se podařilo vkusně a účelně spojit historické prvky s moderním zařízením budovy. Některé ze 14 pokojů nabízejí romantický výhled na zámek nebo náměstí lemované starými domy. Hotel Grand je vhodný zejména pro velmi náročnou klientelu. Rádi zajistíme svatební hostiny, firemní školení, oslavy a servis s tím související. Hotelová restaurace s vynikající českou a mezinárodní kuchyní a zahrádkou do náměstí je Vám denně k dispozici. Náš profesionální tým je zde především pro Vás. Bude nám potěšením, budeme-li schopni splnit Vaše požadavky, a jsme přesvědčeni, že oceníte naše služby na úrovni.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Grand leží v samém centru města na hlavním náměstí. Historické centrum, jako kulturní památka UNESCO, je jedinečný příklad malého středověkého města, které zůstalo do dnešních dnů takřka neporušené. Jedná o jedno z kulturních center v zemi s množstvím galerií a muzeí. Všechny památky města jsou snadno dostupné pěšky.

Vybavení objektu

Hotelová restaurace vytříbeného jídla středomořské kuchyně. Hotelové lobby s recepcí.

Pokoje

Všechny pokoje jsou luxusně vybaveny. Zahrnují připojení k internetu pomocí WIFI. Satelitní TV. Minibar.Telefon. Koupelna s vanou a fénem. Jejich velikost je až 60 metrů čtverečních.

Parkování

Parkování sprostředkováváme v hlídaném areálu pivovaru Eggenberg, kam hosty navádí hotelový řidič a veze je zpět k hotelu. Parkování je vzdáleno deset minut pěšky.


Kontakt Hotel Grand Hotel Grand levné ubytování Český Krumlov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti