Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory

Haklovy Dvory 2235, České Budějovice
Kapacita: 42 osob
min. delka 1 denUbytujte se v rodinném penzionu, který má příběh! Každé ráno z hluboké mlhy vystoupí přírodní rezervace Vrbenské rybníky, rozkládající se v širokém okolí. Hlasy kachen, kvákání žab, zpěv ptáků, takové vystoupení probouzí toto místo každé ráno. Rodinný penzion v areálu RKC Nové Dvory laděný do staročeského stylu, je součástí areálu 1.českobudějovického minipivovaru Kněžínek. Návštěvníci jsou vítáni jak pro strávení delší rodinné dovolené, tak pro ubytování během vašich firemních akcí, večírků či služebních cest. Během svého pobytu nezapomeňte využít dalších služeb, které areál RKC Nové Dvory nabízí: návštěva restaurace exkurze minipivovaru Kněžínek relaxace ve wellness s bazénem a saunou (infra sauna nebo finská sauna) využitím venkovního sportovního kurtu posilovna bowling komentovaná procházka přírodní rezervací Vrbenskými rybníky v bezprostřední blízkosti penzionu pro firmy možnost využití kongresového centra Vybavení pokojů: vysokorychlostní připojení k internetu ZDARMA koupelna se sprchou, WC LCD TV se satelitním příjmem lednice Parkování je možné v uzavřeném areálu bez poplatku.

Umístění a dostupnost objektu

Areál RKC Nové Dvory a 1. českobudějovický minipivovar v Českých Budějovicích se nachází v chráněné krajinné oblasti Vrbenských rybníků, v krátké dojezdové vzdálenosti Českých Budějovic. Nejlepší cesta do areálu je ze směru Českých Budějovic, přes městskou část Zavadilka až k Haklovým Dvorům. Na začátku Haklových Dvorů před autobusovou zastávkou je již cedule se značením našeho areálu. Cesty po hrázi rybníků se nezalekněte, naopak si vychutnejte její atmosféru.

Vybavení objektu

Kongresové centrum Multifunkční hřiště Fitness Bowling (2 dráhy) Wellness centrum (krytý bazén s masážními tryskami, infrasauna, finská sauna)

Pokoje

Podkrovní pokoje typu Standard. Vybavenost pokojů: - vysokorychlostní připojení k internetu ZDARMA - koupelna se sprchou, WC - LCD TV se satelitním příjmem - lednice

Parkování

Parkování v uzavřeném areálu ZDARMA.

Stravování

Ceny ubytování jsou včetně snídaně. Poobědvat i povečeřet je možné v Pivovarské restauraci, případně v restauraci Selské, jež bývá zejména v letních měsících otevřená pro veřejnost.

Zimní aktivity

Zimní radovánky v okolí našeho RKC Nové Dvory nabízí bruslení na rybnících či běžkování.

Celoroční aktivity

Nabízíme kompletní služby, kde můžete u nás v klidném prostředí trávit dovolenou, ale také si zpestřit firemní pobyt. Ve wellness centru disponujeme krytým bazénem s masážními tryskami nebo v našem zařízení můžete využít také saunu (finská, infrasauna). Dále Vám můžeme nabídnout prostory fitness či multifunkční hřiště. Naše sportovní hřiště přímo vybízí k zahrání si volejbalu, nohejbalu či tenisu. Přímo v prostorách našeho minipivovaru máme 2 bowlingové dráhy. Samozřejmě jsme mysleli i na nejmenší z nás a tak v létě je v areálu přistaveno dětské hřiště s klouzačkou. Vše pěkně na očích rodičům, kteří mohou mezitím relaxovat v našem pivovaru. Chráněná krajinná oblast Vrbenských rybníků, kde je možné spatřit mnoho druhů vodního ptactva, vybízí k procházkám či Nordic Walkingu. Neváhejte si sebou vzít kolo, novinkou našeho minipivovaru je i kolárna. V našem okolí je spousty cyklostezek různých druhů obtížnosti. Nad rámec našich služeb Vám můžeme také zajistit projížďku na koni nebo rybolov. Dámy rády ocení možnost zprostředkování klasických, ale i speciálních masáží. Služby si můžete zarezervovat buď předem prostřednictvím e-mailu, nebo telefonu s pracovnicí recepce, případně si učinit rezervaci požadované služby až na místě při ubytování. Doporučujeme u zprostředkovaných služeb dřívější rezervaci.

Celoroční ceny

Noci 1 osoba 2 osoby 3 osoby 4 osoby
1 noc 1024 1932 2726 3634
2 noci 1932 3749 5220 7038
3 noci 2840 5566 7659 10120
4 noci 4428 6808 9982 13156
5 nocí 5000 8588 12190 15870
6 nocí 5220 10120 14283 18354
7 nocí 6014 11511 16261 20608


Kontakt Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory levné ubytování České Budějovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti