Penzion Minor

Školní 293/8, České Budějovice
Kapacita: 25 osob
Cena: 400 - 750 Kč
min. delka 1 denPenzion Minor České Budějovice je určen hostům, kteří hledají ve městě kvalitní levné ubytování se snídaní, nedaleko centra města i výstaviště, ať jsou to manželské páry, mladí i senioři, nebo rodiny s dětmi. Ubytování patří mezi oblíbené hotely a penziony v Českých Budějovicích, vhodné pro rodinnou dovolenou nebo služební cesty a pracovní skupiny.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Minor se nachází nedaleko centra města České Budějovice, ve Školní ulici za pivovarem Budvar, poblíž firmy Robert Bosch. Loc: 49° 0' 2.742'' N, 14° 28' 31.682'' E Určitě oceníte vysokou kvalitu ubytování a snadný bezproblémový příjezd městem České Budějovice. Osobní automobily lze parkovat před budovou nebo na uzavíratelném parkovišti přímo v objektu, které je nepřetržitě střeženo kamerami se záznamem.

Vybavení objektu

Penzion České Budějovice nabízí bezpečné parkování na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Levné ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou pro hosty připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky snídaňového menu od 7:00 do 10:00 hodin. Postará se o Vás vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit příjemné a kvalitní ubytování v klidné a tiché části města. Penzion Minor České Budějovice denně udržuje ubytování na vysoké úrovni čistoty.

Pokoje

Penzion Minor České Budějovice Vás mile překvapí příjemnou rodinnou atmosférou a poskytne Vám pěkné ubytování v prostorných a kvalitně zařízených pokojích. Pokoje jsou určeny pouze pro nekuřáky. Případní kuřáci mají na zahradě k dispozici několik zastřešených kuřáckých koutků. Penzion patří mezi nejlepší ubytování v Českých Budějovicích a nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Skupinám a rodině s dětmi nabídneme pobyt v komfortně zařízeném apartmánu. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny vlastním WC, koupelnou, minibarem a plochou LCD televizí se satelitem. Wi-Fi připojení je dostupné v celém objektu ubytování. V letních měsících Vám zpříjemníme ubytování ve všech pokojích přenosnými stojanovými ventilátory. V některých pokojích Vám Minor penzion České Budějovice nabídne vlastní kuchyňku s mikrovlnkou.

Služby

Ubytování České Budějovice je velice vhodné pro levnou dovolenou na jihu Čech nebo pro služební cesty do města a jeho okolí. Penzion Minor s potěšením zajistí splnění všech Vašich přání v zájmové kulturní či sportovní oblasti. Je kladen veliký důraz na každodenní kvalitní úklid ubytování a perfektní čistotu.

Parkování

Svůj vůz mohou hosté zaparkovat zdarma před budovou penzion Minor České Budějovice nebo přímo v objektu na uzavíratelném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerami. Počet parkovacích míst na uzavíratelném a monitorovaném parkovišti je omezen na 5 stání pro osobní automobily. Proto doporučujeme provést rezervaci parkoviště předem při objednávce ubytování. Jízdní kola a motocykly lze zaparkovat v objektu penzionu nebo v garáži.

Stravování

Ubytování České Budějovice Vám zpříjemní vstup do nového dne chutnou snídaní, ktrá je podávána ve vlastní snídaňové restauraci. Penzion Minor připravuje pro hosty snídaně denně od 7.00 - do 10.00 hodin.

Letní aktivity

Koupání - aquapark a plavecký stadion ve městě České Budějovice, koupaliště Dobrá Voda, venkovní aquapark - Hluboká nad Vltavou. Jízda na koni, vyhlídkové plavby lodí po řece Vltavě, sportovní areál-tenis, golf - vše v dosahu. Cyklostezka – z Českých Budějovic vedou různé cyklistické stezky po širokém okolí. Oblíbená je cyklostezka - Okolo rybníků - Rovinka kolem Hluboké nad Vltavou. Délka trasy - 31 km a je poměrně nenáročná.

Zimní aktivity

Lyžování - skiareál Podklází - Křemežské louky – vzdálenost od Českých Budějovic - 10 km, lyžařský vlek Kluk - u obce Slavče - 16 km, skiareál Kleť - Holubov - 19 km, sjezdovka - Chmelná - 25 km, sjezdovka - Rohy - 27 km, skiareál Kramolín - Lipno - 57 km

Celoroční aktivity

Penzion České Budějovice lze využít během dovolené jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov. Ubytování Minor Vám doporučuje jízdu na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou po cyklistických stezkách. Pro cykloturisty a milovníky in-line bruslení nabízíme 10 kilometrovou stezku podél řeky Vltavy až do Hluboké nad Vltavou.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion Minor České Budějovice je oblíben pro levné a kvalitní ubytování, výhodnou dopravní dostupnost, možnost uzavřeného a kamerami monitorovaného parkování pro osobní automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly.

Celoroční ceny

Ceny 2020
Pokoj: Bez snídaně:
Jednolůžkový 750 Kč
Dvoulůžkový 1090 Kč
Třílůžkový 1390 Kč

Apartmá pro jednu osobu 990 Kč
Apartmá pro dvě osoby 1600 Kč
Apartmá pro tři osoby 1800 Kč
Apartmá pro čtyři osoby 1990 Kč

Ceny za ubytování jsou uvedeny bez snídaně.
Cena je včetně DPH.

Ceny stravování

Cena snídaně na osobu je 100 Kč

Slevy

Děti do 4 let ubytování zdarma bez nároku na lůžko.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Domácí zvíře 150 Kč za noc.
Poplatek za osobní automobil na uzavíratelném monitorovaném parkovišti 90 Kč za noc.
Ceny jsou uvedny včetně DPH.
Ceny jsou v penzionu Minor platné celoročně.
Od 1. 1. 2020 dle nařízení Magistrátu v Českých Budějovicích je vybírán ubytovací poplatek 15 Kč za osobu/noc pro Úřad města.


Kontakt Penzion Minor Penzion Minor levné ubytování České Budějovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti