Penzion Minor

Školní 293/8, České Budějovice
Kapacita: 20 osob
Cena: 450 - 750 Kč
min. delka 1 denPenzion Minor České Budějovice, kvalitní levné ubytování se snídaní a možností uzavřeného parkování, nedaleko centra města, vhodné pro pracovní služební cesty i rodinnou dovolenou. Levné ubytování penzion Minor s prostornými, komfortně vybavenými pokoji patří mezi oblíbené hotely a penziony v Českých Budějovicích.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Minor ubytování České Budějovice se nachází v tiché části města, nedaleko centra, ve Školní ulici za pivovarem Budvar. Loc: 49° 0' 2.742'' N, 14° 28' 31.682'' E Určitě oceníte vysokou kvalitu ubytování a snadný bezproblémový příjezd k penzionu městem České Budějovice. Osobní automobily lze parkovat před budovou ubytování nebo na uzavíratelném parkovišti v objektu penzionu, které je nepřetržitě monitorováno kamerami.

Vybavení objektu

Kromě ubytování Vám penzion Minor České Budějovice nabídne také restauraci, uzavíratelné monitorované parkoviště a možnost připojení k Wi-Fi internetu v celém objektu ubytování. V rodinném penzionu Minor České Budějovice se o Vás postará vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit příjemné a kvalitní ubytování v klidné a tiché části města. Penzion Minor České Budějovice denně udržuje ubytování na vysoké úrovni čistoty.

Pokoje

Penzion Minor Vás mile překvapí příjemnou rodinnou atmosférou a poskytne Vám pěkné ubytování v prostorných a kvalitně zařízených pokojích. Pokoje ubytování České Budějovice penzion Minor jsou určeny pouze pro nekuřáky. Případní kuřáci mají v exteriéru (zahradě) penzionu k dispozici několik zastřešených kuřáckých koutků. Penzion nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Náročnějším hostům penzion nabídne ubytování v komfortně zařízeném apartmá. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny vlastním WC, koupelnou, minibarem a plochou LCD televizí se satelitem. Wi-Fi připojení je dostupné v celém objektu ubytování. V letních měsících Vám zpříjemníme ubytování ve všech pokojích přenosnými stojanovými ventilátory. V některých pokojích Vám Minor penzion České Budějovice nabídne vlastní kuchyňku s mikrovlnkou.

Služby

Penzion Minor je velice vhodné ubytování pro rodinnou dovolenou na jihu Čech nebo pro služební cesty do města České Budějovice a jeho okolí. Cyklisté a motorkáři jsou v levném ubytování penzion Minor vítáni. Penzion Minor ubytování České Budějovice s potěšením zajistí splnění všech Vašich přání v zájmové kulturní či sportovní oblasti. Je kladen veliký důraz na každodenní kvalitní úklid ubytování a perfektní čistotu celého objektu penzion Minor České Budějovice.

Parkování

Svůj vůz mohou ubytovaní hosté zaparkovat zdarma před budovou penzion Minor České Budějovice nebo v objektu ubytování na uzavíratelném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerami za 90 Kč. Počet parkovacích míst na uzavíratelném a monitorovaném parkovišti penzionu je omezen na 5 stání pro osobní automobily. Proto penzion Minor České Budějovice doporučuje provést rezervaci parkoviště předem při objednávce ubytování. Jízdní kola a motocykly lze zaparkovat v objektu nebo v garáži penzionu Minor České Budějovice zdarma.

Stravování

Penzion Minor si Vás dovoluje pozvat do snídaňové restaurace. Ubytování penzion Minor České Budějovice Vám zpříjemní vstup do nového dne chutnou snídaní. Penzion Minor připravuje pro ubytované hosty snídaně denně od 7.00 - do 10.00 hodin.

Letní aktivity

Koupání - aquapark a plavecký stadion ve městě České Budějovice, koupaliště Dobrá Voda, venkovní aquapark - Hluboká nad Vltavou. Jízda na koni, vyhlídkové plavby lodí po řece Vltavě, sportovní areál-tenis, golf - vše v dosahu. Cyklostezka – z Českých Budějovic vedou různé cyklistické stezky po širokém okolí. Oblíbená je cyklostezka - Okolo rybníků - Rovinka kolem Hluboké nad Vltavou. Délka trasy - 31 km a je poměrně nenáročná.

Zimní aktivity

Lyžování - skiareál Podklází - Křemežské louky – vzdálenost od Českých Budějovic - 10 km, lyžařský vlek Kluk - u obce Slavče - 16 km, skiareál Kleť - Holubov - 19 km, sjezdovka - Chmelná - 25 km, sjezdovka - Rohy - 27 km, skiareál Kramolín - Lipno - 57 km

Celoroční aktivity

Ubytování České Budějovice - penzion Minor lze využít jako příjemnou zastávku k výletům z Českých Budějovic do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov. Penzion Minor Vám doporučuje jízdu na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou po cyklistických stezkách. Pro cykloturisty a milovníky in-line bruslení nabízíme 10 kilometrovou stezku podél řeky Vltavy z Českých Budějovic až do Hluboké nad Vltavou.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion Minor České Budějovice je oblíben pro levné a kvalitní ubytování, výhodnou dopravní dostupnost, možnost uzavřeného a kamerami monitorovaného parkování pro osobní automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly.

Celoroční ceny

Penzion Minor ubytování České Budějovice ceny 2018
Pokoj: Bez snídaně:
Jednolůžkový 750 Kč
Dvoulůžkový 1090 Kč
Třílůžkový 1390 Kč

Apartmá pro jednu osobu 990 Kč
Apartmá pro dvě osoby 1600 Kč
Apartmá pro tři osoby 1800 Kč
Apartmá pro čtyři osoby 1990 Kč

Ceny za ubytování jsou uvedeny bez snídaně.
Cena je včetně DPH a poplatků magistrátu města České Budějovice.

Ceny stravování

Cena snídaně na osobu je 100 Kč
Cena večeře - dle zvolené objednávky z jídelního lístku

Slevy

Děti do 4 let ubytování zdarma bez nároku na lůžko.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Domácí zvíře 150 Kč za noc.
Poplatek za osobní automobil na uzavíratelném monitorovaném parkovišti 90 Kč za noc.


Kontakt Penzion Minor Penzion Minor levné ubytování České Budějovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti