Hotel Morris

nám. T. G. M. 132, Česká Lípa
Kapacita: 60 osob
Cena: 1450 - 1950 Kč
min. delka 1 denHotel Morris **** nabízí luxusní ubytování ve 28 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT, telefon a minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení a koupelny s vanou i sprchovým koutem, Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem , apartmánem nebo dvoupatrovým-mezonetovým apartmánem. Interiéry celého komplexu hotelu jsou vybaveny luxusním, starožitným nábytkem a starožitnými doplňky z období baroka, rokoka a renesance. Celkovým stylem a pojetím se snažíme v hostech zanechat nevšední zážitek z návštěvy v hotelu Morris. Hotel Morris nabízí staročeskou, stylovou restauraci s klasickou českou kuchyní, vinný sklípek, denní kavárnu a cukrárnu Marilyn, školící a seminární sály, širokou nabídku technického vybavení, cateringové služby v hotelu i mimo hotel, směnárnu, prodej suvenýrů a hotelový shop, sekretářské a administrativní služby, taxislužbu, prádelnu a čistírnu, wellness služby a širokou nabídku outdoorových aktivit.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Morris **** se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM. Hotel Morris je nový hotel, který vznikl propojením tří budov. Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípě.

Vybavení objektu

Hostům je k dispozici hotelová recepce a směnárna s non-stop provozem. Recepce zajišťuje prodej drobného občerstvení a suvenýrů, stará se o rezervace, poskytuje ubytování a funguje jako informační středisko hotelu.

Pokoje

Hotel má kapacitu 28 pokojů s vlastním sociálním zařízením, případně vanou (v nabídce jsou také masážní vany) a standardně je vybaven TV+SAT, internetovým připojením, telefonem a minibarem. Na základě požadavku hosta nabízíme pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, apartmány a dvoupatrové apartmány - mezonety STANDARDNÍ POKOJ: 23 dvoulůžkových pokojů (lze upravit jako jednolůžkové), úprava manželských postelí i dělených, TV+SAT, telefon, minibar, koupelny se sprchovými kouty nebo masážní vanou, možnost výhledu do staré části města nebo na náměstí. APARTMÁ: ložnice, obývací pokoj, koupelny s vířivkou nebo vanou , TV+SAT, telefon, minibar. DVOUPATROVÝ APARTMÁN-MEZONET: 3 dvoupatrové apartmány, TV+SAT v ložnici i v obývacím pokoji, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, telefon, minibary HANDICAP: 1 speciálně vybavený pokoj pro samostatný pohyb hostů na invalidním vozíku (tento pokoj je vybaven starožitným, stylovým nábytkem) Upravené koupelny a toalety umožňují snadnou obsluhu tělesně postiženým. TV+SAT, telefon, minibar.

Služby

Hotel Morris nabízí školící salonek o délce 12m a šířce 6 m a o kapacitě až 70 osob (možnost stolové úpravy: divadelní, školní lavice, prezentace, tabule U, T, I dle Vašich požadavků) 2 x work shop, kapacita workshopu max 30 osob, připojení k internetu, stravovací, ubytovací a outdoorové služby.

Parkování

Na náměstí T.G.M. před hotelem. V době od 10 - 17 hod v ceně 20,- Kč / hod. Od 17 - 10 hod s parkovací kartou hotelu zdarma.

Stravování

Jako jednu z možností stravování hotelových hostů nabízíme nově vybudovanou prosklenou restauraci se zaměřením na středomořskou kuchyni, kde se pokrmy připravují přímo před hostem. Druhou z variant je luxusní kavárna a cukrárna Marilyn s letní terasou a nebo bohatá vinotéka a posezení ve stylovém vinném sklípku. V neposlední řadě mohou hosté navštívit naší nově otevřenou staročeskou restauraci Moravanka, která nabízí typické české speciality.

Celoroční aktivity

WELLNESS A OUTDOOR PROGRAM, RELAXACE Nabízíme zajištění sportovního programu na AUTODROMU Sosnová (cca. 3 km), kde Vám zajistíme program na míru dle Vašich požadavků (pronájmy dráhy, motokáry, offroad, trenažéry, bugginy, seminární zázemí, catering, ap) Výlety do okolí: Hotel zajišťuje také výlety do okolí, sklářské muzeum, vlastivědné muzeum v České Lípě, sklárny a hutě s odbornou prohlídkou v Novém Boru a okolí, hrady a zámky v našem regionu, Máchovo jezero a projížďky na parníku. Zajistíme výlety s průvodcem: Praha a okolí, Mělník, Mladá Boleslav, Liberec a Ještěd, apod

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj - 2650,- Kč / noc / pokoj, včetně snídaně
Dvoulůžkový pokoj - 2900,- Kč / noc / pokoj, včetně snídaně
Apartmán / mezonetový apartmán - 3900,- Kč / noc / pokoj, včetně snídaně

Slevy

Slevy je možné dohodnout s obchodním oddělením na tel. č. 774 309 398 begin_of_the_skype_highlighting              774 309 398      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              774 309 398      end_of_the_skype_highlighting


Kontakt Hotel Morris Hotel Morris levné ubytování Česká Lípa kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti