Chalupa pod Bukovkou

Mlýnice 3, Červená Voda
Kapacita: 18 osob
Cena: 260 - 310 Kč
min. delka 1 denNabízíme celoroční ubytování v podhůří Orlických hor v obci Červená Voda v Chalupě pod Bukovkou V nově zrekonstruované chalupě je k dispozici 15 lůžek + 3x přistýlka. Chalupu pronajímáme jako celek pro větší skupinu lidí nebo jednotlivé apartmány pro malé skupinky. U chalupy je výhoda, že je rozdělena na 3 samostatné apartmány, každý se svým sociálním zařízením. Proto zde může trávit dovolenou několik rodin dohromady a zachovat si tak při ubytování své soukromí, kdy společná je pouze společenská místnost a kuchyň.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa se nachází v obci Červená Voda cca 1km od lyžařského střediska Je celoročně dostupná a situovaná v klidné části obce.

Vybavení objektu

K dispozici jsou 3 apartmány: APARTMÁNY: Apartmán č. 1 ( 1 ložnice ) 4 lůžkový + přistýlka Ložnice: 2 x patrová postel +1 přistýlka, skříň. Předsíňka s rohovým jídelním koutem. Soc. zařízení ( WC+sprcha ) Apartmán č. 2 ( 2 ložnice ) 6 lůžkový + přistýlka Ložnice: 1 x patrová postel + jednolůžko, skříň Ložnice: 1 x patrová postel + jednolůžko+ přistýlka,skříň Předsíňka s jídelním koutem. Soc.zařízení ( WC+sprcha ) Apartmán č. 3 ( 1 ložnice ) 5 lůžkový + přistýlka Ložnice: 2 x patrová postel + jednolůžko + přistýlka. Skříň a jídelní set v pokoji. Soc. zařízení ( WC+sprcha ) Společenská místnost: Ve společenské místnosti se nachází 2 velké dřevěné stoly se 4 lavicemi. Pohodlná pohovka. K dispozici je TV, sat, Hi-Fi, stolní fotbal a stolní hry. Je pro všechny apartmány společná. Kuchyň: Vaření: sklokeramický sporák - 4 plotýnky, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, el. kráječ. Lednice 160 l, mrazící box 60 l Kuchyňská linka je plně vybavena nádobím. Je pro všechny apartmány společná. Vytápění objektu: plyn Ohřev vody: plyn, bojler 160 l Domácí zvíře: po domluvě Kouření: pouze ve vyhrazeném prostoru Dětská postýlka: ano !!! Obytné je pouze přízemí chalupy !!!

Parkování

Auta parkují v oploceném objektu u chalupy.

Stravování

vlastní

Letní aktivity

Turistika, rozhledny, bazén na zahradě, dětsk. hřiště na zahradě, gril, rybník

Zimní aktivity

skipark, červ. voda, běžkařské trasy,

Letní sezóna

2 a více nocí.....260,- kč / osoba / noc
1 noc...............310,- kč / osoba / noc

Zimní sezóna

2 a více nocí.....310,- kč / osoba / noc
1 noc...............360,- kč / osoba / noc

Mimo sezónu

260,- kč / osoba / noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny jsou konečné. Zahrnují platby všech energií, ložní prádlo, úklid.


Kontakt Chalupa pod Bukovkou  Chalupa pod Bukovkou levné ubytování Červená Voda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti