Chalupa Moravský Karlov

Bílá Voda č.p. 26, Červená Voda
Kapacita: 11 osob
Cena: 1400 - 4000 Kč
min. delka 3 dnyJedná se o luxusní, nově postavenou chalupu pro 8 - 11 osob (4 ložnice) s vlastním pozemkem 3500 m2,pro náročné klienty. Objekt se nachází ve vesnici Moravský Karlov, blízko obce Červená Voda na pomezí Orlických hor a Jeseníků, v krásné přírodě masivu Králického Sněžníku. Okolí nabízí výborné lyžařské terény. K chalupě je bezproblémový příjezd i v zimním období. * Objekt má parametry nízkoenergetického domu. * Objekt je spíše hotelového typu, k dispozici jsou ručníky na ruce, toaletní papír, mýdlo, čistící prostředky... K dispozici máte vlastní volejbalové hřiště, vlastní parkoviště, skvělé zázemí pro děti jak vně (pískoviště, prolézačky), tak i uvnitř, systém domácího kina s velkou plazmovou televizí, krb a samozřejmě i saunu přímo v objektu. Okolí nabízí kromě sjezdového lyžování a běžeckých tras i možnost cyklistiky, sportovního rybaření, turistiky, koupání v termálních koupalištích.

Umístění a dostupnost objektu

K objektu se dá dostat bez problémů i v zimním období, cesta je protahována, sypána (400 m za odbočkou k objektu je smyčka pravidelné linky autobusu. Objekt má vlastní prostorné parkoviště i pro 7 vozů, které je v zimě odklízeno. Parkujete 10 m od objektu. Ne jako na 99 %objektů, kde se buď nedá dostat po silnici, nebo pakujete 200 m pod objektem a jdete s dětmi a věcmi po pás ve sněhu do kopce.

Vybavení objektu

Objekt je plně vybaven, k dispozici je myčka, pračka, dvě mikrovlnné trouby, dvě rychlovarné konvice, dvě velké lednice s odděleným mrazákem, varná deska, trouba. K zábavě slouží plazmová TV Panasonic VIERA 42”, DVD přehrávač, satelitní příjmač. Jinak další základní vybavení.

Pokoje

V podkroví se nachází čtyři barevně odlišené pokojíky (18 m2,2 x 16 m2,12 m2) se sladěným povlečením, záclonami a doplňky. V každém se nachází dvě masivní postele s kvalitní anatomickou matrací z líné pěny a s teplými peřinami vhodnými i pro alergiky, případně tenkými peřinami pro případ že je horko. K dispozici jsou také anatomické tvrdé polštáře. Každý pokoj je vybaven prostornou vestavěnou skříní a je tu vícero druhů osvětlení. Jako přistýlky slouží identické matrace na podložce na zemi.

Stravování

V okolí je možnost stravování ve slušných restauracích. Obchod s potravinami je v místě. Objekt disponuje bohatě vybavenou kuchyní. Tzn. opravdu bohatě (12 sad talířů, misek), vše pro pohodlnou přípravu jídla. Prostorný dřez, se sprchou.

Letní aktivity

Přímo v areálu objektu je dětské hřiště, pískoviště, houpačky, prolézačky. K dispozici jsou čtyři nová horská kola a dvě velké koloběžky pro dospělé(bez dalšího poplatku). K další zábavě je hřiště na volejbal, nohejbal, zvláštní hřiště na petanque, dvě ohniště. Z drobného vybavení je k dispozici: badminton, dětský ping - pong, líný tenis, různé balony, kroket pro šest hráčů. V okolí je možnost cykloturistiky. Rybaření, výletů.

Zimní aktivity

Výborné terény pro lyže i běžky.Půjčovna sněžných skůtrů.

Celoroční aktivity

Součástí objektu jsou dvě vybavené herny s možnstí sledování hrajících si dětí na obrazovce obývací místnosti a kuchyně.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Objekt má parametry nízkoenergetické stavby, je vytápěn elektroakumulací prostřednictvím radiátorů a podlahového topení v koupelnách. Ve společenské místnosti je velký krb bohatě zvládající vytopit celý objekt. K ohřevu TUV slouží nádrže společné s vytápěním. K dispozici máte 3000 l teplé vody. To jak dlouho se budete sprchovat záleží pouze na Vašem rozhodnutí, ne na kapacitě bojleru jak je tomu zvykem v 99 % objektů, kde povětšinou dojde teplá voda když chcete koupat děti.

Celoroční ceny

9.900 Kč/týden

Letní sezóna

29.000 Kč/týden

Zimní sezóna

16.900 Kč/týden

Mimo sezónu

14.900 Kč/týden

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ostatní a obsazenost viz.web www.MoravskyKarlov.cz


Kontakt Chalupa Moravský Karlov Chalupa Moravský Karlov levné ubytování Červená Voda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti