Penzion Ječmínek

Červená Voda 360, Červená Voda
Kapacita: 38 osob
Cena: 440 - 850 Kč
min. delka 1 denprostorné moderní apartmány * vhodné pro rodiny s dětmi * vířivka * sauna *masáže*venkovní bazén*altán s ohništěm*venkovní dětské hřiště* stravování * blízký lyžařský areál * cyklostezka * příroda na dosah

Vybavení objektu

Nabízíme Vám celoroční ubytování v nově vybudovaných prostorných apartmánech. Část apartmánů je bezbariérových. Náš penzion může být pro vás výchozím bodem k turistickým či cyklistickým cílům. Pro cyklisty je v obci budována nová cyklostezka vedoucí do sousedního města Králíky. V zimě mohou návštěvníci využít sjezdové či běžecké tratě, kterých je v okolí několik. Pro odpočinek a relaxaci se nachází v penzionu Ječmínek wellness centrum s výřivkou a saunou. Prostory penzionu nabízíme ke konání školení a seminářů. Ubytovaným návštěvníkům můžeme poskytnout stravování v jídelně penzionu. Domácíčtyřnohý mazlíček po dohodě. Parkování u objektu, penzion má zastřešené parkoviště.

Pokoje

Penzion nabízí celoroční ubytování v nově vybudovaných prostorných apartmánech s kapacitou 32 (+7) lůžek. Tři apartmány jsou bezbariérové. Každý apartmán má kuchyň s obývací částí, ložnici, sociální zařízení (sprchový kout, WC), předsíň. Apartmán má 4 lůžka. Kuchyň je plnohodnotně vybavena (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický vařič, nádobí). Dále je vybavením apartmánu televize a připojení k internetu prostřednictvím sítě WiFi. Pro malé návštěvníky nabízíme k zapůjčení dětskou postýlku s lůžkovinami. Celý objekt a všechny apartmány jsou nekuřácké. Domácí čtyřnohé mazlíčky ubytujeme po předchozí dohodě.

Služby

K relaxaci je k dispozici lázeňská část penzionu s vířivkou a saunou. Po dohodě zajistíme masáže. Pro ubytované hosty zdarma venkovní bazén. Altán s ohništěm pro opékání či grilování. Dětské hřiště. Nové venkovní sportoviště.

Parkování

Parkování u objektu, penzion má zastřešené parkoviště.

Stravování

Penzion Ječmínek poskytuje ubytovaným návštěvníkům stravování v jídelně penzionu. Snídaně každý den. Obědy v pracovní dny nebo při skupinové objednávce 10 a více hostů. Večeře v zimní sezóně (tj. cca od 27. 12. - 15. 3.) nebo při skupinové objednávce 10 a více hostů. Nabízíme domácí českou kuchyni. Pro malé hosty je k dispozici dětská jídelní židlička. Bezlepkové stravování na požádání.

Letní aktivity

Turistika, cyklistika (cyklostezky)

Zimní aktivity

Skipark Červená Voda atd, běžkování po okolí

Celoroční aktivity

Turistika

Doplňující informace o ubytování a cenách

Náš penzion může být pro vás výchozím bodem k turistickým či cyklistickým cílům. Pro cyklisty je v obci budována nová cyklostezka vedoucí do sousedního města Králíky. V zimě mohou návštěvníci využít sjezdové či běžecké tratě, kterých je v okolí několik.

Celoroční ceny

Apartmán při obsazení 1 osobou 850 Kč/noc
Apartmán při obsazení 2 osobami 1.400 Kč/noc
Apartmán při obsazení 3 osobami 1.800 Kč/noc
Apartmán při obsazení 4 osobami 2.200 Kč/noc
Sleva při ubytování na více nocí.
Přistýlka pro 5. a 6. osobu 360,-- Kč/noc
Dětská postýlka s lůžkovinami (pro děti do 3 let) 150,-- Kč/noc
Pes/kočka 100 Kč/noc
Ceny pro silvestrovský pobyt na www.penzion-jecminek.cz

Ceny stravování

Plná porce/poloviční-dětská

Snídaně 95 Kč/os./den, bezlepková 115 Kč
Oběd 90/70 Kč/os./den (v pracovní dny)
Večeře 150/105 Kč/os./den (v zimní sezóně)
Polopenze 245/200 Kč/os./den, bezlepková +20 Kč
Plná penze 330/265 Kč/os./den, bezlepková +20 Kč
Bezlepkové stravování na požádání.

Slevy

Sleva při ubytování na více než 1 noc.
Ubytovaní hosté mají v pracovní dny od 9 - 15 h. vířivku ZDARMA.
Venkovní bazén pro ubytované ZDARMA.
Sleva pro držitele Rodinného pasu, Senior pasu a Sphere card.
Uplatnění programu Benefit Plus.
Uplatnění Unišek+

Doplňující informace o ubytování a cenách

Penzion nabízí celoroční ubytování v nově vybudovaných prostorných apartmánech s kapacitou 32 lůžek (+ 7 přistýlek). Tři apartmány jsou bezbariérové. Každý apartmán má kuchyň s obývací částí, ložnici, sociální zařízení (sprchový kout, WC, sušák na prádlo), předsíň. Apartmán má 4 lůžka (ložnice 2 lůžka 90x200, kuchyň 1 rozkládací lůžko 150x186). Kuchyň je plnohodnotně vybavena (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, elektrický vařič, nádobí). Dále je vybavením apartmánu televize a připojení k internetu prostřednictvím sítě WiFi. Pro malé návštěvníky nabízíme k zapůjčení dětskou postýlku s lůžkovinami. Celý objekt a všechny apartmány jsou nekuřácké. Domácí čtyřnohé mazlíčky ubytujeme po předchozí dohodě. V letních měsících je hostům zdarma k dispozici venkovní bazén, altán s ohništěm k opékání či grilování a dětské hřiště. Bezpečné uložení kol či lyžařského vybavení v bike boxu s trezorovým zámkem. Wellness centrum s vířivkou, saunou a masážemi. Nové venkovní sportoviště (fotbal, tenis, volejbal, …)

Poplatek za rekreační pobyt 10,- Kč/osoba/den
(dle Obecně závazné vyhlášky č. 1/2011 o místních poplatcích)-platí osoby ve věku 18-70 let
Kontakt Penzion Ječmínek Penzion Ječmínek levné ubytování Červená Voda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti