Wellness Pension Fulda

Černý Důl 257, Černý Důl
Kapacita: 42 osob
Cena: 345 - 669 Kč
min. delka 1 denWellness pension Fulda - ubytování pro rodiny s dětmi v Krkonoších v malebném městečku Černý Důl. Dům po celkové rekonstrukci 2013,ubytování v rodinných apartmánech nebo dvou až čtyřlůžkových pokojích. Finská sauna, Infrasauna, Vířivka, Masážní sprcha. Dětská herna pro nejmenší, Ping - pong, kulečník, stolní fotbal, šipky, X - box, počítačová herna. TV/Sat, Wifi, Parkoviště, Bazén, Zastávka ski-busu přímo u domu. Zastřešený, vyhřívaný bazén se slanou vodou. Venkovní dětské hřiště, klouzačka, houpačky, hamaky, dětské domečky... Možnost grilování.

Umístění a dostupnost objektu

Černý Důl se nachází na cestě z Vrchlabí do Jánských Lázní. Pension Fulda leží cca 300m od náměstí. Parkoviště je přímo u objektu.

Vybavení objektu

Dětská herna pro nejmenší je přímo propojena se společenskou místností. V další herně si můžete zahrát stolní tenis, stolní fotbal, šipky a kulečník. Počítačová herna je určena především pro závodní auto simulátor a jiné hry. Wellness: Prohřejte se v naší finské sauně nebo infrasauně. Můžete si pustit svoji oblíbenou hudbu z cd nebo flashdisku. Uvolněte se ve vířivé vaně a dopřejte si chromoterapii a vodní masáž celého těla a na závěr můžete využít masážní sprchu. Nově také masáž. Venkovní, zastřešený, vytápěný bazén není v zimě v provozu.Venkovní dětské hřiště, klouzačka, houpačky, hamaky, dětské domečky. Možnost grilování.

Pokoje

Penzion nabízí ubytování pro 42 osob v celkem 11 pokojích. Ložnice a pokoje: Vybavení rodinných apartmánů: Tv/sat, Wifi, Koupelna s wc, Kompletně vybavená kuchyň. Vybavení pokojů: (Tv/sat, Wifi, koupelna s wc, lednice, společná kuchyň na patře (4 pokoje). Ve společenské místnosti je tv/sat s úhlopříčkou 153cm (X - box, Internet, možnost prezentací - propojení s pc).

Služby

Wellness: Finská sauna, Infrasauna, Vířivka, Masážní sprcha Stravování: Vlastní kuchyně v apartmánech, snídaně, polopenze, Restaurant Tibor v sousedním domě. Nejen pro děti: Dětská herna pro nejmenší, Ping - pong, kulečník, stolní fotbal, šipky, X - box, Nintendo Wii, počítačová herna. TV/Sat, Wifi, Parkoviště, Zastávka ski-busu přímo u domu. Parkoviště, lyžárna, letní grilování. Bazén (v zimě není v provozu).

Parkování

Vlastní parkoviště

Stravování

Každý apartmán má vlastní kuchyni. Čtyřlůžkové pokoje mají společnou kuchyni na patře (4pokoje). Snídaně nebo polopenze viz. ceník na www. pensionfulda. cz V sousedním domě je jedna z nejlepších restaurací v Černém Dole - Restaurant Tibor.

Letní aktivity

Pension Fulda nabízí mnoho vyžití přímo v domě (wellness, venkovní zastřešený vytápěný bazén se slanou vodou. Dětské hřiště, gril ....apod.). V letní období je ideální pro cyklistiku, v dojezdové vzdálenosti jsou aquaparky, bobové dráhy, zoo, hrady, muzea, kina, ale hlavně desítky typů na výlet (Černá hora, Sněžka...).

Zimní aktivity

Lyžařský areál Černý Důl je vzdálen 400m od penzionu - doprava je zajištěna skibusem, který má zastávku přímo u domu. V zimních měsících je rovněž zajištěna doprava skibusem do Jánských Lázní, Pece pod Sněžkou... Černá Hora 4,5km Sněžka 13km Blízká lyžařská střediska: Černá hora - Černý Důl, Černá hora - Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černá hora - Dolní Dvůr, Velká Úpa, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Pěnkavčí vrch, Svoboda nad Úpou, Strážné, Vrchlabí - Kněžický vrch, Herlíkovice - Bubákov.

Celoroční aktivity

Černý důl nabízí díky své poloze nepřeberné možnosti výletů a aktivit jak v zimních tak letních měsících.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Těšíme se na Vás

Celoroční ceny

Více na www.pensionfulda.cz

Letní sezóna

od 385,-

Zimní sezóna

od 418,-

Mimo sezónu

od 345,-

Ceny stravování

Každý apartmán má vlastní kuchyni. Čtyřlůžkové pokoje mají společnou kuchyni na patře (4pokoje). Snídaně viz. ceník na www.pensionfulda.cz

Obědy, večeře apod můžete telefonicky objednat z vyhlášeného Restaurantu Tibor (sousední dům – 15m) a konzumovat u nás.

Slevy

Zaváděcí slevy

Doplňující informace o ubytování a cenách

Zaváděcí slevy


Kontakt Wellness Pension Fulda Wellness Pension Fulda levné ubytování Černý Důl kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti