Rekreační středisko Dopravák

Buchlovice, Buchlovice
Kapacita: 193 osob
Cena: 130 - 250 Kč
min. delka 1 denRekreační středisko Dopravák je vhodné pro rodinnou i víkendovou rekreaci po celý rok, pro firemní školení a semináře, školy v přírodě, školní výlety, letní dětské tábory, sportovní soustředění, svatební hostiny, oslavy životních a jiných výročí, tanečních soustředění, atd. Pro kolektivy je možné zajistit ochutnávku vín s hudbou a tancem a posezením ve vinném sklípku. Blízkost ranče Nevada s možností vyjížďěk na koních (cca 1 km) a lázní Leopoldov s regeneračním centrem (cca 1,5 km) a pro milovníky rybaření je nedaleko možnost rybolovu v rybnících cca do 3 km od střediska.

Umístění a dostupnost objektu

Rekreační středisko Dopravák se nachází ve známé rekreační oblasti Smraďavka (okres Uherské Hradiště), v podhůří chřibských lesů. Svou atraktivní polohou uprostřed lesů v neporušené přírodě v blízkosti hradu Buchlov, zámku v Buchlovicích a poutního místa Velehradu, láká k výletům za poznáním, pěší turistice, cykloturistice, houbaření a hlavně k rekreaci v každém ročním období na zdravém vzduchu.

Vybavení objektu

Hlavní budova, chaty, chatky, betonové hřiště (tenis, volejbal), travnaté hřiště, ohniště, učebna, jídelna, bar, společenská místnost, trampolína, stolní tenis, vodní nádrž

Pokoje

11 pokojů (3-5 lůžek) jednoduše zařízených (postele, skříně, židle, stůl) v hlavní budově, 12 pokojů v 6-ti chatách horního areálu a 21 čtyřlůžkových chatek.

Služby

Možnost využívání vodní nádrže, ohniště, hřišť, stolního tenisu, trampolíny, atd. v ceně pobytu.

Parkování

Před hlavní budovou pro cca 15 automobilů

Stravování

Snídaně, obědy, večeře, polopenze a plná penze. Jednotné menu. Česká kuchyně s možností speciální stravy (bezlepková dieta, bezmasá strava, atd.)

Letní aktivity

Školy v přírodě, výlety, tábory, soustředění sportovců, oslavy, firemní akce.

Zimní aktivity

Zimní tábory, lyžařské výcviky (sjezdovky - Osvětimany a Stupava cca 12km od střediska), rodinné dovolené, oslavy, firemní akce, možnost hudební produkce nebo živé hudby.

Celoroční ceny

130-250,-/osoba/noc

Ceny stravování

170,-/den/polopenze
250,-/den/plná penze


Kontakt Rekreační středisko Dopravák Rekreační středisko Dopravák levné ubytování Buchlovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti