Hofman Apartmány Šumava

na Penziony.cz
od roku 2007
Borová Lada 65, Borová Lada
Kapacita: 43 osob
Cena: 700 - 3500 Kč
min. delka 2 dnyKomfortně vybavené rodinné apartmány pro 4 až 9 osob, ve výšce 900 m.n.m., uprostřed lesů a plání centrální vysoké Šumavy, na okraji příjemné horské obce Borová Lada.

Umístění a dostupnost objektu

Okraj obce Borová Lada ve směru na Kvildu, cca 50 m od silnice, celoroční bezproblémová dostupnost. Borová Lada leží cca 14 km od Vimperka, nejkratší cesta z Vimperka je přes Lipku, o něco delší je přes Šindlov a Nový Svět.

Vybavení objektu

7 samostatných apartmánů: 4 byty 2+kk, 2 byty 3+kk, 1 byt 4+1. U objektu je vlastní parkoviště, garáž na kola, dětský bazén, ohniště, grily, zahradní stoly a lavice, pískoviště a houpačky s prolézačkou

Pokoje

Apartmány jsou útulné byty vybavené vším potřebným – kuchyňskou linkou s chladničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, myčkou nádobí a varnou konvicí, televizí s DVD přehrávačem a Wi-Fi přípojkou k internetu. Nábytek je z masivního smrkového a borového dřeva. V každém apartmánu je oddělené WC a koupelna se sprchovým koutem. Ke každému apartmánu náleží komora pro uložení lyží a prostor v zabezpečené garáži pro uskladnění kol. Parking je zdarma na vlastním pozemku. Celý objekt a všechny apartmány jsou nekuřácké. Domácí zvířata obecně nejsou povolena.

Služby

nákup potravin a dalšího zboží na objednávku klienta stolní fotbal a další hry k půjčení uskladnění kol / lyží (zdarma) Wi-Fi připojení k internetu v apartmánech zdarma myčka kol dětské prolézačky, bazén, ohniště, pískoviště (vše volně k dispozici) zapůjčení dětské postýlky (zdarma) parking na pozemku (zdarma) prodej map a průvodců rezervační záloha převoditelná pro další pobyt v rámci dalších 12 měsíců možnost platby platebními kartami (VISA, MasterCard, Amex)

Parkování

Vlastní parkoviště na pozemku

Stravování

V obci je smíšený obchod, kde se dá koupit vše z běžných potřeb a potravin (v letní i zimní sezóně má prodlouženou otevírací dobu a otevřeno i o víkendu) a 2 restaurace, vše několik kroků od našich apartmánů. Možnost vlastního vaření - každý apartmán má kompletně vybavenou kuchyňku

Letní aktivity

V létě na kole obsáhnete celou Šumavu od Lipna po Železnou Rudu. Kromě horských kol se dá po Šumavě dobře jezdit i na silničních kolech, povrch silnic je (většinou) ve slušném stavu. Na blízké Bučině je pěší a cyklistický hraniční přechod do Německa, ve Strážném pak standardní silniční přechod. I pěšky se od nás snadno dostanete do jedněch z nejkrásnějších partií Šumavy – na Knížecí Pláně, Bučinu, bývalé Stodůlky a Světlé Hory, na Kvildu, prameny Vltavy,… Další aktivity: in-line bruslení, turistika, koupání, houbaření

Zimní aktivity

V zimě přímo tudy vedou strojově upravené běžecké stopy, které navazují na desítky kilometrů tratí na Zadově, Kvildě, Horské Kvildě, Zhůří, Filipově Huti, Modravě, a dál. Sjezdovky jsou přibližně 5 km odtud v Nových Hutích (spíše začátečnické loučky, ale s plným technickým vybavením) nebo 11 km na Zadově / Churáňově (opravdové).

Celoroční aktivity

Turistika

Doplňující informace o ubytování a cenách

V Širším okolí je mnoho pozoruhodným míst: hrady Kašperk, Velhartice, Rabí, zámek ve Vimperku, středověká města Prachatice a Český Krumlov, přehradní nádrž Lipno a další.

Letní sezóna

01.07.-31.08.
Ceny za celý apartmán:
apartmány 2+kk (4-6 lůžek): 1500,- Kč/noc
apartmán 4+kk (10 lůžek): 3000,-Kč/noc

Zimní sezóna

3.1.-31.1.
Ceny za celý apartmán:
apartmány 2+kk (4-6 lůžek): 1250,- Kč/noc
apartmán 4+kk (10 lůžek): 2500,-Kč/noc

1.2.-15.3.
Ceny za celý apartmán:
apartmány 2+kk (4-6 lůžek): 1500,- Kč/noc
apartmán 4+kk (10 lůžek): 3000,-Kč/noc

20.12.-2.1. (vánoční / silvestrovský pobyt)
Ceny při 5denním a delším pronájmu za celý apartmán:
apartmány 2+kk (4-6 lůžek): 1700,- Kč/noc
apartmán 4+kk (10 lůžek): 3500,-Kč/noc

Mimo sezónu

Ostatní období
Ceny za celý apartmán:
apartmány 2+kk (4-6 lůžek): 1250,- Kč/noc
apartmán 4+kk (10 lůžek): 2500,-Kč/noc

Slevy

Mimo hlavní sezóny při nižším počtu osob alternativní cena 350,-Kč/osobu/noc, 1 dítě v dětské postýlce zdarma.

* 5% při druhém pobytu
* 10% při třetím a každém dalším pobytu
* 5% za doporučení našich apartmánů novému klientovi (kumuluje se se slevami za opakovaný pobyt)
* individuální množstevní slevy a slevy pro smluvní klienty

Doplňující informace o ubytování a cenách

Uvedené ceny jsou finálními cenami za pronájem apartmánů, včetně daní.
Poplatky obci, příp.další poplatky, které jsme povinní vybírat, najdete zvlášť.
Rezervační záloha činí 50% z celkové ceny pobytu. Doplatek ceny pobytu, včetně poplatků, je splatný nejpozději 2 prac.dny před příjezdem.
Pro slevy za opakované pobyty neuplatňujeme žádné kritérium časového rozsahu, ve kterém by se měl opakovaný pobyt uskutečnit.
Pobyty poskytujeme nejméně na 2 noci, s vyjímkou vánočního / silvestrovského pobytu (nejméně 5 nocí) a hlavní letní sezóny (týdenní pobyty)


Kontakt Hofman Apartmány Šumava Hofman Apartmány Šumava levné ubytování Borová Lada kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti