Hofman Apartmány Šumava

na Penziony.cz
od roku 2007
Borová Lada 65, Borová Lada
Kapacita: 43 osob
Cena: 600 - 1650 Kč
min. delka 2 dnyKomfortně vybavené rodinné apartmány pro 4 až 9 osob, ve výšce 900 m.n.m., uprostřed lesů a plání centrální vysoké Šumavy, na okraji příjemné horské obce Borová Lada.

Umístění a dostupnost objektu

Okraj obce Borová Lada ve směru na Kvildu, cca 50 m od silnice, celoroční bezproblémová dostupnost. Borová Lada leží cca 14 km od Vimperka, nejkratší cesta z Vimperka je přes Lipku, o něco delší je přes Šindlov a Nový Svět.

Vybavení objektu

7 samostatných apartmánů: 4 byty 2+kk, 2 byty 3+kk, 1 byt 4+1. U objektu je vlastní parkoviště, garáž na kola, dětský bazén, ohniště, grily, zahradní stoly a lavice, pískoviště a houpačky s prolézačkou

Pokoje

Apartmány jsou útulné byty vybavené vším potřebným – kuchyňskou linkou s chladničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, myčkou nádobí a varnou konvicí, televizí s DVD přehrávačem a Wi-Fi přípojkou k internetu. Nábytek je z masivního smrkového a borového dřeva. V každém apartmánu je oddělené WC a koupelna se sprchovým koutem. Ke každému apartmánu náleží komora pro uložení lyží a prostor v zabezpečené garáži pro uskladnění kol. Parking je zdarma na vlastním pozemku. Celý objekt a všechny apartmány jsou nekuřácké. Domácí zvířata obecně nejsou povolena.

Služby

nákup potravin a dalšího zboží na objednávku klienta stolní fotbal a další hry k půjčení uskladnění kol / lyží (zdarma) Wi-Fi připojení k internetu v apartmánech zdarma myčka kol dětské prolézačky, bazén, ohniště, pískoviště (vše volně k dispozici) zapůjčení dětské postýlky (zdarma) parking na pozemku (zdarma) prodej map a průvodců rezervační záloha převoditelná pro další pobyt v rámci dalších 12 měsíců možnost platby platebními kartami (VISA, MasterCard, Amex)

Parkování

Vlastní parkoviště na pozemku

Stravování

V obci je smíšený obchod, kde se dá koupit vše z běžných potřeb a potravin (v letní i zimní sezóně má prodlouženou otevírací dobu a otevřeno i o víkendu) a 2 restaurace, vše několik kroků od našich apartmánů. Možnost vlastního vaření - každý apartmán má kompletně vybavenou kuchyňku

Letní aktivity

V létě na kole obsáhnete celou Šumavu od Lipna po Železnou Rudu. Kromě horských kol se dá po Šumavě dobře jezdit i na silničních kolech, povrch silnic je (většinou) ve slušném stavu. Na blízké Bučině je pěší a cyklistický hraniční přechod do Německa, ve Strážném pak standardní silniční přechod. I pěšky se od nás snadno dostanete do jedněch z nejkrásnějších partií Šumavy – na Knížecí Pláně, Bučinu, bývalé Stodůlky a Světlé Hory, na Kvildu, prameny Vltavy,… Další aktivity: in-line bruslení, turistika, koupání, houbaření

Zimní aktivity

V zimě přímo tudy vedou strojově upravené běžecké stopy, které navazují na desítky kilometrů tratí na Zadově, Kvildě, Horské Kvildě, Zhůří, Filipově Huti, Modravě, a dál. Sjezdovky jsou přibližně 5 km odtud v Nových Hutích (spíše začátečnické loučky, ale s plným technickým vybavením) nebo 11 km na Zadově / Churáňově (opravdové).

Celoroční aktivity

Turistika

Doplňující informace o ubytování a cenách

V Širším okolí je mnoho pozoruhodným míst: hrady Kašperk, Velhartice, Rabí, zámek ve Vimperku, středověká města Prachatice a Český Krumlov, přehradní nádrž Lipno a další.

Letní sezóna

1.7.-31.8.
5 lůžkový apartmán (při týdenním pobytu) - 1400,-Kč/apart./noc
6 lůžkový apartmán (při týdenním pobytu) - 1500,-Kč/apart./noc

Zimní sezóna

20.12.-2.1. (vánoční / silvestrovský pobyt)
5 lůžkový apartmán (při 5denním a delším pobytu) - 1550,-Kč/apart./noc
6 lůžkový apartmán (při 5denním a delším pobytu) - 1650,-Kč/apart./noc

3.1.-31.1.
5 lůžkový apartmán (při 6denním a delším pobytu) - 1000,-Kč/apart./noc
6 lůžkový apartmán (při 6denním a delším pobytu) - 1100,-Kč/apart./noc

Při kratším pobytu +100,-Kč/noc za apartmán

1.2.-15.3.
5 lůžkový apartmán (při 6denním a delším pobytu) - 1300,-Kč/apart./noc
6 lůžkový apartmán (při 6denním a delším pobytu) - 1400,-Kč/apart./noc

Při kratším pobytu +100,-Kč/noc za apartmán

Mimo sezónu

Ostatní období:
5 lůžkový apartmán (při 6denním a delším pobytu) - 1000,-Kč/apart./noc
6 lůžkový apartmán (při 6denním a delším pobytu) - 1100,-Kč/apart./noc

Při kratším pobytu +100,-Kč/noc za apartmán

Slevy

Mimo hlavní sezóny při nižším počtu osob možno volit alternativní cenu 300,-Kč/osobu/noc, dítě v dětské postýlce zdarma.

* 5% při druhém pobytu
* 8% při třetím a každém dalším pobytu
* 5% za doporučení našich apartmánů novému klientovi (kumuluje se se slevami za opakovaný pobyt)
* individuální množstevní slevy a slevy pro smluvní klienty

Doplňující informace o ubytování a cenách

Uvedené ceny jsou finálními cenami za pronájem apartmánů, včetně daní, vždy za celý apartmán, bez ohledu na počet obsazených lůžek.
Poplatky obci, příp.další poplatky, které jsme povinní vybírat, najdete zvlášť.
Rezervační záloha činí 50% z celkové ceny pobytu. Doplatek ceny pobytu, včetně poplatků, je splatný po Vašem příjezdu v nástupní den.
Pro slevy za opakované pobyty neuplatňujeme žádné kritérium časového rozsahu, ve kterém by se měl opakovaný pobyt uskutečnit.
Pobyty poskytujeme nejméně na 2 noci, s vyjímkou vánočního / silvestrovského pobytu (nejméně 5 nocí) a hlavní letní sezóny (týdenní pobyty)


Kontakt Hofman Apartmány Šumava Hofman Apartmány Šumava levné ubytování Borová Lada kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti