Bořetínský Statek

Bořetín 4, Bořetín
Kapacita: 34 osob
Cena: 570 - 620 Kč
min. delka 2 dnyBořetínský Statek najdete ve vesnici Bořetín, blízko Jindřichova Hradce, na bývalé poutní cestě ke kapli sv. Anny. Vybrat si můžete z šesti dvou až třílůžkových pokojů s koupelnou a tří prostorných apartmánů. Pro děti je připravena herna, pro rodiče bar nejen s moravskými víny ale i točeným pivem. Pro všechny hosty je kdykoliv k dispozici prostorná vybavená kuchyně. Ráno servírujeme snídani v podobě švédského stolu. Na večer si od nás můžete objednat polopenzi, případně místní maso nebo ryby na gril. Cyklisté u nás najdou vše, co potřebují ke své maximální spokojenosti a pohodlí.

Umístění a dostupnost objektu

Bořetín leží v kraji Vysočina, na hranici s Jihočeským krajem, ve vzdálenosti 12 km od městečka Kamenice nad Lipou. Ve středu obce je návesní rybník, kaplička, hostinec, tenisové hřiště a park s vydlážděnými chodníky. Na okraji vesnice leží rybník ke koupání a statek s koňmi. V okolí je řada cyklistických tras všech obtížností, pestrá nabídka turistických atrakcí, množství kulturních památek, vhodné podmínky pro aktivní a rodinnou dovolenou a především pak čisté ovzduší, zdravá voda a lesy nezasažené emisemi.

Vybavení objektu

Penzion Bořetínský Statek byl velmi citlivě zrekonstruován pod taktovkou paní architektky Moniky Kirby, a to z původního statku pocházejícího z 18. století. Během rekonstrukce byl kladen důraz na pohodlí, funkčnost a čisté detaily. Celé stavení je propojené s prostorným dvorem a jednoduchou vesnickou zahradou. V přízemí penzionu jsme pro vás zařídili útulné lobby s kamny a časopisy ke čtení, případně se dřevem na podpal. Z lobby vedou dveře do prostorné kuchyně, která je vám k dispozici po celou dobu pobytu. Je vybavena ledničkou, menším mrazákem, mikrovlnou troubou, toasterem, varnou konvicí a veškerým nádobím. Za poplatek si u nás můžete sami natočit pivo, uvařit kávu nebo si vybrat ze široké nabídky našich bio limonád, džusů a tuzemských i zahraničních vín. Děti můžete odložit v čisté herně s výběrem hraček, pastelek a dětských knih. V případě potřeby můžeme před vchod do herny umístit trampolínu. Pro ostatní je připravena prostorná jídelna s kamny a dveřmi přímo na zápraží a do dvora. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, novým nábytkem a dekoracemi v anglickém stylu.

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, novým nábytkem a dekoracemi v anglickém stylu.

Služby

Wifi zdarma, parkování zdarma, snídaně v ceně, polopenze po domluvě, samoobslužný bar, půjčovna sportovního vybavení zdarma

Parkování

Parkování na pozemku zdarma

Stravování

Snídaně v ceně, polopenze po domluvě. Prostorná kuchyně kdykoliv k dispozici, stejně tak venkovní grily a ohniště.

Letní aktivity

Cyklistika, turistika, koupání, houbaření, rybaření, koně, hrady a zámky, tenis, volejbal, basketbal, fotbal.

Zimní aktivity

Penzion je v termínu 2.1. - 1.3. uzavřen

Celoroční aktivity

Jógové pobyty, svatby, firemní akce

Letní sezóna

Cena pro dospělé 620,- za noc včetně snídaně. Děti 2-12 let 360,- včetně snídaně

Mimo sezónu

Cena pro dospělé 570,- za noc, děti 2-12 let 330,- snídaně v ceně

Ceny stravování

polopenze po domluvě 150,- za osobu


Kontakt Bořetínský Statek Bořetínský Statek levné ubytování Bořetín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti