Hotel Maxim

Politických vězňů 200, Beroun
Kapacita: 25 osob
Cena: 650 - 1300 Kč
min. delka 1 denPoklidný a přátelský AMBIENT hotelu MAXIM s certifikácí *** nabízí moderní standard v jednolůžkových pokojích , dvoulůžkových pokojích standatd , třílůžkových pokojích , romantický nadstandard v pokojích s manželskou postelí a masážní vanou a pro náročnější klientelu poskytuje komfort v apartmánech (40m2) a zejména pak pro odpočinkovou dovolenou tzv. rodinné pokoje. Hotel je situován v klidné části města s vlastním parkovištěm a s výhledem na poetickou řeku Berounku, přesto však je v těsné blízkosti historického náměstí, nedaleko obchodů, bank a restaurací, v dosahu bus +vlak nádraží a na dálnici D5 /E50/ EXIT 14. Královské město Beroun a jeho okolí skýtá příjemné prožití víkendu či dobrou dostupnost na trase Praha Plzen Rozvadov při služebních a obchodních cestách. Je strategickým místem pro tuzemské i zahraniční turisty, je ideálním výchozím bodem pro návštěvu Prahy.

Umístění a dostupnost objektu

GPS : 49°57ˇ58.4"N 14°4.ˇ56"E dálnice D5 /E50/ EXIT 14

Vybavení objektu

V komplexu hotelu Maxim *** je nově otevřena restaurace a kavárna www.sosta.cz. Mezinárodní a česká kuchyně, gastronomická kvalita v moderním interiéru, nabízející hostům stálý, vysoký a kvalitní standard při kapacitě 55 míst, z toho 26 nekuřáckých a s 20-ti místy na letní zahrádce.

Pokoje

Součástí každého pokoje je LCD televize se 150 programy, WI-FI internet, balkón, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení třídy "LUX". Sympatická cena za poskytované služby jsou zárukou kvality a spokojenosti hostů.

Služby

Ubytovací služby

Parkování

Vlastní parkoviště (bezplatné)

Stravování

Snídaně: 100kč/osoba/den

Celoroční aktivity

Triangl golfových hřišť, cyklistická trasa " Po stopách českých králů", světoznámé hrady Karlštejn a Křivoklát i medvědárium na Městské hoře s filmovými hvězdami, tradiční mezinárodní Hrnčířské trhy,slavný hudební festival Talichův Beroun, rozlehlé povrchové lomy Malá a Velká Amerika , Koněpruské jeskyně v Českém krasu jsou zárukou pro spoustu zážitků a dobrodružství. Tenisové kurty (500m), krytý aquapark (400m), squash a bowling (300m), in-line trail 500m a mnoho dalších možností v Praze a okolí.

Doplňující informace o ubytování a cenách

služby recepce : 0-24 provoz sekrétařské služby zajištění vstupenek na akce

Celoroční ceny

jednolůžkový pokoj 650,-
dvoulůžkový standard 1000,-
dvoulůžkový s masážní vanou 1100,-
třílůžkový pokoj 1200,-
apartmán 40m2 1250,-
rodinný pokoj 1300,-

Ceny stravování

snídaně: 100,-kč/osoba/den

Slevy

při dlouhodobém pobytu, pro stálé hosty

Doplňující informace o ubytování a cenách

Přistýlka - 200 Kč


Kontakt Hotel Maxim Hotel Maxim levné ubytování Beroun kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti