Ubytování Bedřichov 242

Bedřichov 242, Bedřichov
Kapacita: 6 osob
Cena: 250 - 300 Kč
min. delka 1 denDobrý den Vážení návštěvníci Jizerských hor. Dovolte abychom Vám nabídli ubytování v soukromí v domácím prostředí rodinného domu v dolní části obce Bedřichov v Jizerských horách. Nabízíme Vám ubytování pro letní i zimní sezónu pro 4-6 osob s vlastní kuchyňkou a samostatnou koupelnou s WC, TV+DVD. Parkování zdarma na vlastním pozemku. Možnost uskladnění kol i lyží.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt je umístěn v lokalitě pod úpravnou vody Bedřichov. V blízkosti zastávka městské autobusové dopravy z Jablonce nad Nisou. Jednoduchá dostupnost do Liberece i Jablonce nad Nisou po celoročně udržované komunikaci.

Vybavení objektu

ubytování pro letní i zimní sezónu pro 4-6 osob s vlastní kuchyňkou a samostatnou koupelnou s WC, TV+DVD. Parkování zdarma na vlastním pozemku. Možnost uskladnění kol i lyží.

Pokoje

Jeden apartmánek s kuchyňkou, pokojem s rozkládacím lůžkem a dvojlůžkem v podkroví a dále dvě samostatná lůžka v podkroví. Společná velká koupelna s vanou a WC.

Služby

Ubytování, parkování, uskladnění lyží a kol, televize, DVD.

Parkování

Na vlastním pozemku přímo u objektu

Stravování

Stravování možné v blízké restauraci - 300 m. Při cestě autem spousta možnostáí v okolí.

Letní aktivity

Cykloturistika po asfaltových, či pískových cestách po hřebenech Jizerských hor, koupání v Jablonecké přehradě. V Bedřichově rovněž provozovny umožňiující vyjížďky na koních. Nova Author cup - jizerská padesátka na kolech.

Zimní aktivity

Sjezdové i běžkové lyžování. Zimní Lyžařská magistrála, start Jizerské padesátky.

Celoroční aktivity

Návštěva Liberecké ZOO, či botanické zahrady. V Liberci nákupní cenntrum Nisa, Globus, MY Liberec atd.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V létě lesní koupaliště, cyklotrasy na Bedřichovskou a Josefodolskou přehradu. Koupání na přehradě Jablonec nad Nisou - Mšeno, popř. krytý bazén. V blízkosti ubytování minigolf - 300 m

Letní sezóna

250 za osobu/noc

Zimní sezóna

300 za osobu/noc

Mimo sezónu

250 za osobu/noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

při jednodenním ubytování cena za jednu noc 350,- Kč


Kontakt Ubytování Bedřichov 242 Ubytování Bedřichov 242 levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti