Prim Apartmány

Bedřichov 359, Bedřichov
min. delka 7 dníPRIM Apartmány Bedřichov – to je Váš druhý domov na horách. Resort se nachází na výjimečném místě hned u hlavních sjezdovek v Bedřichově a tvoří jej dvě tradiční horské budovy obklopené zelení veliké zahrady plné slunce. Objekty jsou plně nekuřácké a ubytování se zvířaty není možné. Apartmány jsou u sjezdovky, v zimě tak nazujete lyže přímo u domu, mírně svažitý pozemek je skvělý pro sáňkování a bobování. V horkých letních dnech naopak láká na zahradě k osvěžení romantický horský potůček. V každé roční době využijete sluneční terasu s lehátky či zahradní altán s kamenným krbem a grilem. Pro skupiny a při nepřízni počasí je v domě připravena velká společenská místnost. WiFi k dispozici zdarma.

Umístění a dostupnost objektu

PRIM Apartmány jsou bezproblémově dostupné v každé roční době. Nachází se v centru lyžařského střediska Bedřichov přímo u hlavních sjezdovek Malinovka, které nabízejí večerní lyžování, dětský vlek, lyžařskou školu a půjčovnu lyžařského vybavení. Velká zahrada je v každé roční době plná slunce.

Vybavení objektu

Vybírat můžete ze tří typů horských bytů - SMART, COMFORT a PREMIUM, které se liší velikostí a počtem ložnic. V domě je velká lyžárna se sušákem lyžařské obuvi a místnost pro bezpečnou úschovu kol a kočárků. K dispozici je speciální místnost pro mazání a přípravu lyží. Svůj apartmán naleznete plně zařízený, vybavený a perfektně čistý. Systém centrálního vysavače a zákaz ubytování zvířat zajišťují zdravé prostředí a čistý vzduch.

Pokoje

Apartmány typu SMART mají podlahovou plochu okolo 30m2, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky nádobí, jednu ložnici a koupelnu s WC. Apartmány typu COMFORT nabízejí včetně privátního balkonu plochu okolo 50m2 a sestávají z obývacího pokoje s velkou, plně vybavenou kuchyňskou linkou (sklokeramická deska, myčka nádobí, lednice, mikrovlnka, varná konvice, kompletní nádobí), prostorné ložnice, předsíně a velké luxusní koupelny s oknem, designovým sprchovým koutem, WC a bidetem. Dvoupodlažní apartmány typu PREMIUM nabízejí na podlahové ploše kolem 70m2 ve srovnání s typem COMFORT navíc druhou ložnici v mezonetu.

Služby

Pohodové ubytování na skvělém místě. Horské byty bez kompromisů pro Váš odpočinek v každou roční dobu.

Parkování

Bezproblémové parkování na uzavřeném parkovišti s kamerovým systémem. Dostatek místa pro Váš vůz. Apartmány typu PREMIUM mají navíc jedno kryté parkovací stání garážového typu.

Stravování

Plně vybavené kuchyně v jednotlivých apartmánech včetně myčky nádobí. Stačí jenom nakoupit a pohodlně bydlet. V okolí velké množství restaurací.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Navštivte náš web www.primapartmany.cz pro aktuální nabídku!

Celoroční ceny

Aktuální cenové podmínky pronájmů naleznete na www.primapartmany.cz.

Letní sezóna

Aktuální cenové podmínky pronájmů naleznete na www.primapartmany.cz.

Zimní sezóna

Aktuální cenové podmínky pronájmů naleznete na www.primapartmany.cz.

Mimo sezónu

Aktuální cenové podmínky pronájmů naleznete na www.primapartmany.cz.


Kontakt Prim Apartmány Prim Apartmány levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti