Apartmány KabošPetra

Bedřichov 222, Bedřichov
Kapacita: 16 osob
Cena: 250 - 300 Kč
min. delka 2 dnyModerně zařízené apartmány v blízkosti sjezdového areálu v centru Bedřichova. Nové apartmány se nachází v těsné blízkosti chaty Joudovna, přímo naproti Obecnímu úřadu. Moderně zařízené pokoje se samostatným sociálním zařízením, kuchyňkou, TV, WIFI atd.

Umístění a dostupnost objektu

Moderně zařízené apartmány leží v samém centru Bedřichova a najdete je přímo naproti Obecnímu úřadu. Z jedné strany je překrásný výhled na sjezdové tratě a na straně druhé Vás okouzlí místní kostelíček. Výborná poloha penzionu je strategickým místem jako začátek turistických a cyklistických výletů. Lyžařský areál, který je určen jak pro děti a méně zdatné, tak pro zkušené lyžaře, je pouhých pár kroků od chaty. Ubytovaní mají k dispozici parkoviště přímo u domu zdarma. Autobusová zastávka MHD Jablonec n. N. je v těsné blízkosti chaty.

Vybavení objektu

Hosté mají k dispozici lyžárnu a na základě objednávek možnost využití sauny. Před domem je možné využít dřevěné terasy se slunečníky, stoly a židlemi a pro děti je zde nově vystavené dětské hřiště s pískovištěm. Mysleli jsme i na čtyřnohé miláčky, které můžete ubytovat v krytém oploceném prostoru přímo u domu. V rámci celého objektu je Wi-fi připojení zdarma.

Pokoje

Penzion Petra a Kaboš je nekuřácký a svým hostům nabízí 3 apartmány (v každém 4–6 lůžek) s vlastní kuchyňkou (se základním vybavením), koupelnou (sprchový kout) a WC. Vybavením každého pokoje je TV s DVD přehrávačem, herní konzole a wifi připojení zdarma.

Služby

Sauna za poplatek.

Parkování

Přímo u domu

Doplňující informace o ubytování a cenách

video prezentace: https://www.youtube.com/watch?v=lroizFXsSwk

Letní sezóna

Cena - od 250 Kč / osoba / noc
Cena děti do 3 let - 200 Kč / osoba / noc
Příplatek za víkendové pobyty +50 Kč / osoba / noc

Zimní sezóna

Cena - od 300 Kč / osoba / noc
Cena děti do 3 let - 250 Kč / osoba / noc
Příplatek za víkendové pobyty +50 Kč / osoba / noc


Kontakt Apartmány KabošPetra Apartmány KabošPetra levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti