Penzion Valentino

Bedřichov 77, Bedřichov
Kapacita: 26 osob
Cena: 290 - 490 Kč
min. delka 1 denValentino, rodinný penzion Bedřichov se nachází v krásné přírodě Jizerských hor. Penzion disponuje 2-4 lůžkovými pokoji s možností přistýlek. Pokoje jsou prostorné, vybavené sociálním zařízením (koupelna s WC), TV/SAT a WiFi. Pro ubytované je k dispozici restaurace s barem, krbem, LCD televizí a možností polopenze, dále pěkný dětský koutek, sauna, hydromasážní vana, vyhřívaná úschovna kol a lyží, prostorná zahrada s dětskými průlezkami, pískovištěm, ohništěm, bazénkem a uzamykatelné kryté parkovací stání. Pejsci jsou vítáni. Sjezdovka začíná přímo u penzionu a je součástí ski areálu Bedřichov Malinovka. Nástup na běžecké tratě Jizerské magistrály s denní strojovou úpravou je přímo v obci Bedřichov. V létě je možné přímo od penzionu vyrazit na cyklovýlety nebo pěší tůry. Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Penzion je otevřen celoročně.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Valentino se nachází uprostřed Jizerských hor v obci Bedřichov. Je dostupný autem jak v létě tak i v zimě. Penzion vlastní přilehlé parkoviště a uzamykatelné garážové stání. Vzdálenost z Liberce je 10km a z Jablonce nad Nisou 8km. Odsud je možné přijet i MHD.

Vybavení objektu

Pro ubytované je k dispozici restaurace s barem, krbem, LCD televizí a venkovní terasou pro letní využití. Pro děti máme v penzionu pěkný dětský koutek, na zahradě dětské průlezky se skluzavkou, pískovištěm a bazénkem. K dispozici poskytujeme zdarma dětské postýlky, přebalovací podložky, dětské židličky, vanička, nočníčky a vše co k pohodovému pobytu s dětmi patří. Lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice pro ubytované hosty je společná na chodbě před pokoji. Dále je v objektu sauna a hydromasážní vana, TV/SAT na každém pokoji, možnost připojení na internet přes interní wifi síť, vyhřívaná úschovna kol a lyží. Parkování v uzamykatelném krytém stání nebo na parkovišti u objektu.

Pokoje

Penzion disponuje sedmi 2-4 lůžkovými pokoji s možností přistýlky. Pokoje jsou prostorné, většinou podkrovní, vybavené sociálním zařízením (koupelna s WC), TV/SAT a WiFi. Pro ubytování je dále k dispozici zateplená chatka vybavená TV/SAT, WiFi, WC a sprchovým koutem pro 4 – 6 lidí.

Služby

- sauna - hydromasážní vana - zdarma k zapůjčení dětské postýlky, přebalovací podložky, dětské židličky, nočníčky ... - zdarma k zapůjčení společenské hry, knihy, DVD přehrávač - zdarma interní wifi síť - zdarma vyhřívaná úschovna kol a lyží - zdarma informační prospekty a mapy - možnost organizace svateb, firemních a jiných akcí (školení, team building, večírky)

Parkování

Penzion Valentino vlastní přilehlé parkoviště a dále uzamykatelné zastřešené stání pro 6 aut. Parkování je zdarma.

Stravování

Stravování je formou polopenze. Pro větší skupiny je po dohodě možná i plná penze. Snídaně je servírována formou kombinovaných švédských stolů, večeře se skládá z polévky, hlavního chodu a dezertu. Vaříme výbornou českou domácí kuchyni.

Letní aktivity

Cykloturistika, turistika přímo od penzionu. Dále v obci k dispozici tenisové kurty, bowling, přírodní koupaliště, jízda a výuka jízdy na koních. Nedaleko umělá bobová dráha, plavecký bazén, aquapark, centrum Babylon, inline bruslařská stezka, ZOO, botanická zahrada, město Liberec a Jablonec nad Nisou.

Zimní aktivity

Běžecké lyžování, sjezdové lyžování, snowboarding, snowtubing a jiné zimní radovánky možno provozovat přímo od penzionu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost organizace svateb, firemních a jiných akcí (školení, team building, večírky). Pejsci a jiní domácí mazlíčci jsou vítáni. Penzion Valentino je nekuřácký. Otevřen celoročně.

Letní sezóna

1.6. - 30.9. 2009 390,00 Kč

Zimní sezóna

18.12. 09 - 21.3. 10 490,00 Kč

Mimo sezónu

duben, květen, říjen, listopad, prosinec (mimo Vánoce a Silvestr) 290,00 Kč

Ceny stravování

100,00Kč za polopenzi

Slevy

děti do 3 let (včetně) zdarma
děti 3-10 let 50%
pejsci 50,00 Kč /den

Doplňující informace o ubytování a cenách

po vzájemné dohodě poskytujeme skupinové slevy


Kontakt Penzion Valentino Penzion Valentino levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti