Penzion Sluneční stráň

Bedřichov 336, Bedřichov
Kapacita: 19 osob
Cena: 250 - 750 Kč
min. delka 2 dnyVážení návštěvníci, cestovatelé, sportovci, ... vítáme Vás na stránkách webové prezentace z cela nového rodinného penzionu apartmánového typu – Penzionu Sluneční stráň, který se nachází v obci Bedřichov v Jizerských horách na kótě 733 m.n.m. Pro sportovní vyžití, ale i rodinnou rekreaci je poloha Penzionu Sluneční stráň takřka ideální – klidné centrum Bedřichova, jihozápadní svah s přímým výhledem na skiareál Malinovka (cca. 450 m), opačným směrem (cca. 250 m) je „stadion“ jako nástupní místo Jizerské magistrály v zimě a tenisové kurty v létě a na kolo můžete nasednout přímo před penzionem.¨ Rádi bychom Vám, Vaší rodině a přátelům tímto nabídli ubytování v prostorných a komfortně vybavených apartmánech dispozice 2+kk nebo 3+kk, kde kromě jiného je v každém k dispozici plně vybavená kuchyň (i vč. myčky nádobí), bezplatný wi-fi internet a LCD TV s českými programy. Pokud se rozhodnete strávit rodinnou dovolenou či odpočinkový víkend v Penzionu Sluneční stráň, budete mít také k dispozici pro děti zahradu a pískoviště, pro Vás venkovní posezení s ohništěm a grilem, pro všechny pak vyhřívanou úschovnu lyží a kol a parkoviště přímo u objektu – to vše samozřejmě v ceně ubytování bez dalších příplatků. Apartmány, penzion i okolí je jako "dělané" pro rodiny s dětmi. Věříme, že Vás nabídka ubytování v Penzionu Sluneční stráň, Bedřichova a Jizerských hor zaujme natolik, že se z Vás stanou návštěvníci skuteční, nikoliv jen takto virtuální. Těšíme se na viděnou :-) Penzion Sluneční stráň – Bedřichov – Jizerské hory

Umístění a dostupnost objektu

Umístění v klidném centru Bedřichova - slunný jihozápadní svah s výhledem na hlavní sjezdové tratě, 500 metrů chůze od hlavní sjezdovky Malinovka s nočním lyžováním, 250 metrů chůze od nástupu na běžkařské tratě a tenisové kurty (stadion Bedřichov). Zatávka MHD a autobusu ve vzdálenosti 200 metrů. Vzdálenost do Jablonce n. N. a Liberce cca. 10 km.

Vybavení objektu

Apartmány, parkoviště, zahrada s venkovním sezením, ohništěm (gril k zapůjčení), pískoviště a trampolína pro děti, wi-fi internet, LCD TV s českými programy a k zapůjčení DVD přehrávač (nutno dojednat předem; nelze pro apartmán 2+kk).

Pokoje

Ubytování apartmánového typu v prostorných a komfortně vybavených apartmánech (2+kk nebo 3+kk). Apartmány disponují obývákem (sedací souprava a LCD TV) s plně vybavenou kuchyňskou linkou (chladnička nebo chladnička s mrazničkou, myčka nádobí, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, kompletní vybavení), samostatnými ložnicemi a koupelnou s velkým sprchovým koutem a wc. Apartmán 2+kk (44 m2) - obývací pokoj s kuchyní a jídelním stolem, ložnice se třemi lůžky (dvojlůžko + lůžko), koupelna se velkým sprchovým koutem a WC. Apartmán 3+kk (54 m2) - obývací pokoj s kuchyní a jídlením stolem, 2x ložnice s dvojlůžkem, koupelna s velkým sprchovým koutem a WC.

Služby

Ubytování v prostorných a komfortně vybavených apartmánech. Zdarma k využití parkoviště přímo u objektu, zahrada s venkovním sezením, ohništěm (gril k zapůjčení), pískoviště a trampolína pro děti. V penzionu k dispozici místnost pro úschovu lyží, kol a kočárků. Připojení k internetu prostřednictvím wi-fi. V každém apartmánu LCD TV s českými programy, po dohodě možno zapůjčit DVD přehrávač.

Parkování

Velké parkoviště zdarma přímo u objektu.

Stravování

Bez stravování - ve vlastní režii. Každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyňskou linkou (chladnička nebo chladnička s mrazničkou, myčka nádobí, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, ostatní kuchyňské vybavení, utěrky, jar, tablety do myčky, ...). Další možností je stravování v okolí - cca. 3 nekuřácké restaurace ve vzdálenosti do 500 metrů a do 1 km pak další 3-4 nekuřácké restaurace.

Letní aktivity

Horské kolo - přímo od penzionu; Venkovní koupání: Koupaliště Dolina - cca. 500 m od penzionu, Přehrada Černá Nisa - cca. 4 km od penzionu, Přehrada Mšeno (Jablonec n. N.) - cca. 10 km od penzionu; Bobová dráha - cca. 3 km v Janově nad Nisou; Krytý bazén - cca. 10 km v Jablonci nad Nisou nebo v Liberci; Aquapark Babylon - cca. 10 km v Liberci

Zimní aktivity

Sjezdovky - cca. 500 m od objektu; Bežky - nástupní místo cca. 250 m od objektu; Bobová dráha - cca. 3 km v Janově nad Nisou; Krytý bazén - cca. 10 km v Jablonci nad Nisou nebo v Liberci; Aquapark Babylon - cca. 10 km v Liberci

Celoroční aktivity

Bobová dráha - cca. 3 km v Janově nad Nisou; Krytý bazén - cca. 10 km v Jablonci nad Nisou nebo v Liberci; Aquapark Babylon - cca. 10 km v Liberci

Doplňující informace o ubytování a cenách

Rodinný penzion - Celý objekt penzionu je nekuřácký. Pro zachování čistoty v penzionu se hosté přezouvají do domácí obuvi v zádveří penzionu - přezůvky s sebou, děkujeme. Pobyt jakýchkoliv domácích mazlíčků není bohužel možný. Zdravé prostředí - Objekt je vhodný pro alergiky a astmatiky díky zákazu kouření a pobytu se zvířaty v celém objektu, dále pak díky systému vzduchotechniky s účinnými filtry a rekuperací tepla a díky systému centrálního vysavače.

Letní sezóna

350,- Kč/osoba/noc (pro 5 a více nocí)
400,- Kč/osoba/noc (pro 4 a méně noci)

Zimní sezóna

400,- Kč/osoba/noc (pro 5 a více nocí)
450,- Kč/osoba/noc (pro 4 a méně noci)

Mimo sezónu

Apartmán 2+kk: 1.990,- Kč/2 noci ..... 2.490,- Kč/3 noci ..... 2.990,- Kč/4 noci
Apartmán 3+kk: 2.590,- Kč/2 noci ..... 3.290,- Kč/3 noci ..... 3.990,- Kč/4 noci
Při délce pobytu 5 a více nocí: individuální nabídka

Vánoce a Silvestr - pouze celý týden nebo dle aktuální obsazenosti:
Apartmán 2+kk: 1.650,- Kč/noc
Apartmán 3+kk: 2.200,- Kč/noc

JIZ 50:
Apartmán 2+kk: 2.250,- Kč/noc
Apartmán 3+kk: 3.000,- Kč/noc

Ceny stravování

Ve vlastní režii - každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyňskou linkou (chladnička nebo chladnička s mrazničkou, myčka nádobí, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, ostatní kuchyňské vybavení, utěrky, mycí prostředky, tablety do myčky, ...).

Slevy

Sleva na dítě - do 10 let věku 25% a do 3 let věku 50% (bez nároku na lůžko - zapůjčení dětské postýlky zdarma). Podmínkou uplatnění slevy na děti jsou min. 2 plně platící osoby v apartmánu. Slevy na děti platné pouze v zimní a letní sezóně, mimo sezónu platí zvýhodněné ceny za celý apartmán.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Letní a zimní sezóna - V tomto období je standardní délka ubytování 7 nocí = turnus od soboty do soboty. Kratší pobyty možné na základě individuální dohody dle aktuální obsazenosti.


Kontakt Penzion Sluneční stráň Penzion Sluneční stráň levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti