Horská chata Hubert

Bedřichov 1729, Bedřichov
Kapacita: 20 osob
Cena: 250 - 500 Kč
min. delka 1 denChata Hubert se nachází v CHKO Jizerské hory v Bedřichově přímo na jedné z nejvyhledávanějších sjezdovek bedřichova - Malinovce, čímž se nabízí ideální zimní sportovní vyžití pro rodiny i jednotlivce, kolektivy, školy v přírodě i sportovní kluby. Přímo v Beřichově se nachází nástupní místo Jizerské magistrály, která nabízí přes 80 km upravovaných běžeckých tratí. V letním a podzimním období si zde na své přijdou milovníci krásné přírody, cyklistiky a pěší turistiky, neboť Jizerské hory jsou protkané sítí cyklostezek a turistických stezek.

Umístění a dostupnost objektu

Chata se nachází v centu obce Beřichov v Jizerských horách. Příjezd do Bedřichova je možný buď z nedalekého Liberce (9 km) nebo Jablonce nad Nisou (7 km). Do obou měst je také možné dopravit se městskou hromadou dopravou.

Vybavení objektu

Chata je vybavena nekuřáckou společenskou místností s krbem a dětským koutkem a společnou kuchyní. V objektu se také nachází sauna s vířivou vanou. Chata je vybavena WI-FI připojením. V letních měsících mohou hosté využít posezení na terase penzionu, ke které přiléha velká zahrada s dětským pískovištěm a ohništěm. V objektu chaty je umístěna lyžárna a kolárna.

Pokoje

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchou, umyvadlem a WC. Na pokojích je také vlastní TV. Pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové.

Služby

V penzionu je hostům k dispozici sauna s vířivou vanou, lyžárna a úschovna kol, WI-FI připojení. K posezení mohou hosté využít společenské místnosti s krbem či letní terasy s výhledem do zahrady, dětským pískovištěm a ohništěm. V chatě Hubert se nachází dětský koutek vhodný pro malé děti.

Parkování

V letních měsících je možnost parkování přímo u objektu. V zimních měsících je parkování zajištěno pod sjezdovkou Malinovka, neboť chata se nachází přímo mezi dvěma sjezdovkami.

Stravování

Hostům je k dispozici společná kuchyň pro vlastní vaření. V blízkosti chaty (cca 150m) se také nachází 2 restaurace.

Letní aktivity

turistika, cykloturistika, běh, tenisové kurty - 500m, přírodní koupaliště - 500m, terasa, ohniště, pískoviště, jízda na koních - 3 km, in-line bruslení - přehrada Souš, Jizerská magistrála

Zimní aktivity

sjezdové lyžování - přímo u chaty, běžecké tratě - Jizerská magistrála - 500 m, sauna s vířivou vanou, bazén (Liberec 9 km, Jablonec 7 km, Aquapark Babylon Liberec 9 km)

Celoroční aktivity

sauna s vířivou vanou, bazén (Liberec - 9 km, Jablonec - 7 km), bowling - Bedřichov, bobová dráha - Janov nad Nisou (3 km), ZOO - Liberec (9km), Botanická zahrada (Liberec - 9 km), Zábavní centrum Babylon s aquaparkem a IQ parkem - Liberec (9 km)

Doplňující informace o ubytování a cenách

Po dobu pobytu si u nás hosté mohou zapůjčit slevovou kartu Jizerky card programu, díky které mohou získat slevy na vybrané sportovní aktivity či do do vybraných kulturních zařízení Libereckého kraje (např. botanická zahrada Liberec, Centrum Babylon v Liberci, jablonecký plavecký bazén či bobová dráha v Janově nad Nisou).

Letní sezóna

Možné týdenní, víkendové pobyty, prodloužené víkendy.
dospělá osoba: 250 - 280,-Kč/noc
dítě do 10ti let: 220 - 250,- Kč/noc

Zimní sezóna

Týdenní pobyty sobota - sobota.
dospělá osoba: 370 - 500,-Kč/noc
dítě do 10ti let: 330 - 460,-Kč/noc

Mimo sezónu

Možné týdenní, víkendové pobyty, prodloužené víkendy.
dospělá osoba: 280,-Kč/noc
dítě do 10ti let: 250,- Kč/noc

Slevy

Děti do 2 let ubytování zdarma (možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky 120 Kč/pobyt).
Slevy pro skupiny, školy, sportovní kurzy dle dohody.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Poplatek za psa (malé plemeno) - 80 Kč/den


Kontakt Horská chata Hubert Horská chata Hubert levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti