Chata Nisanka

Bedřichov č.e. 1721, Bedřichov
Kapacita: 28 osob
Cena: 300 - 600 Kč
min. delka 1 denChata Nisanka nabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování v klidném prostředí obce Bedřichov v Jizerských horách. Chcete-li poznat krásy Jizerských hor a z nich se vracet do komfortního penzionu, vyzkoušejte pobyt právě u nás.

Umístění a dostupnost objektu

Chata Nisanka je vhodná jak pro rekreační sportovce a milovníky přírody, tak i pro rodiny s dětmi. Nástup na jizerskou magistrálu 500 m. Sjezdový areál Malinovka 500 m.

Vybavení objektu

Chata Nisanka má 7 různě velký apartmánů, společenskou místnost, vybavenou kuchyň,dětský koutek, lyžárnu, půjčovnu jízdních kol, dětské hřiště, terasu s grilem. K dispozici je dětská postýlka, přebalovací pult, vanička, nočník.

Pokoje

Každý apartmán má vlastní koupelnu s WC a sprchou, vybavenou kuchyňku s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a plotýnkovým vařičem.

Parkování

Parkoviště pro klienty

Stravování

Možnost zakoupení snídaně

Letní aktivity

V létě vhodné pro cyklisty, jenž mohou využít hustou síť silniček a zpevněných cest křižujících celé Jizerské hory. Bedřichov je ideálním nástupním místem pro ty, kteří si chtějí ušetřit několikakilometrové stoupání z níže položeného Jablonce nad Nisou nebo Liberce (mohou využít cyklobus). I pro cyklisty je v obci k dispozici půjčovna a základní servis.

Zimní aktivity

Sjezdoví lyžaři určitě ocení dva lyžařské areály v oblasti Bedřichova - přímo v obci areál Malinovka, jen 4 km odtud pak další sjezdařský areál Severák nad obcí Hrabětice. V Bedřichově mají lyžaři (běžkaři i sjezdaři) k dispozici standartní servis včetně půjčovny, lyžařských instruktorů ad.

Celoroční aktivity

Ti, kteří se po Jizerkách nechtějí svézt, ale spoléhají se raději na vlastní nohy, budou jistě spokojeni s hustou sítí značených turistických tras a množstvím atraktivit vlastně na každém kroku - rozhledny, přehrady, pomníčky, bývalé sklárny, přírodní rezervace...to vše z výletu do Jizerských hor učiní neopakovatelný zážitek....třeba i ze sedla koně, které si v Bedřichově lze vypůjčit. A na své si přijdou i příznivci "statičtějších" sportů - v Bedřichově si můžete pronajmout tenisové kurty, vykoupat se ve horských vodách přehrady Černá Nisa nebo přírodního koupaliště, večer pak můžete s partou zajít do hospůdky a přitom si zahrát bowling. V Bedřichově si zkrátka každý najde něco podle svého gusta.

Letní sezóna

21.6.2010 - 6.9.2010 800,- Kč dvoulůžkový apartmán

Zimní sezóna

28.11.2010 - 18.12.2010 - 400,- Kč os./noc
18.12.2010 - 3.1.2011 - 600,- kč os./noc

Mimo sezónu

15.3.2010 - 20.6.2010 300,- Kč os./noc
6.9.2010 - 28.11.2010 350,- Kč os./noc

Ceny stravování

50,- Kč snídaně

Slevy

Osoba na přistýlce sleva 50%
Děti do 10 let sleva 50%
Děti do 3 let ZDARMA


Kontakt Chata Nisanka Chata Nisanka levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti