Chata Balada

Hraničná 1396, Bedřichov
Kapacita: 19 osob
Cena: 250 - 590 Kč
min. delka 1 denHorská chata se nachází v rekreačním středisku Jizerských hor v blízkosti sjezdových, běžeckých, cyklistických a turistických tratí. Rodinná rekreace, firemní akce, školení s outdoor programem, výjezdní zasedání, konferenční činnost, sportovní soustředění, oslava a svatby. Kategorie: apartmány Bedřichov, penzion Bedřichov, školící středisko.

Umístění a dostupnost objektu

Chata je dostupná autem v létě i v zimě se zajištěným parkováním u chaty. Dostupnost MHD z Jablonce n.N. 7 km, ČSAD z Liberce 12 km.

Vybavení objektu

Apartmány mají vlastní kuchyň a sociální zařízení, TV, SAT, wifi zdarma. Chata je vybavena saunou, odpočívárnou/ hernou pro děti, velkou světnicí a velkou kuchyní pro variantní společné vaření. V chalupě je pod zámkem lyžárna /kolárna a mazárna lyží s kopytem a žehličkou. Na zahradě je terasa s nábytkem, velké dětské hřiště, možnost grilování, posezení v přírodě u ohně.

Pokoje

Pokoje č.1: 2os; č.2: 2os; č.3: 2os; č.4: 4os Všechny pokoje jsou vybaveny lůžky s lampičkou, skříní, TV/SAT, wifi. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sprchou a WC. Ze tří pokojů vedou dřevěné schůdky do podkroví, které je součástí pokoje pro alternativní spaní vyhledávané dětmi od 3-4 let.

Služby

Sauna, masáže, teambuilding, outdoorové aktivity, zapůjčení sportovního vybavení, sestavení plánu aktivit na míru pro malé skupiny, servis pro geocaching -informace na oblíbené vyhledávání pokladů s GPS = "geocaching" = "kešek" - kdy děti i dospělí vyhledávají s GPS poklady ve volné přírodě v Jizerských horách a podávají turisticky neuvěřitelné výkony v honbě za poklady. Pokladem je většinou krabička, ve které je sešitek pro záznamy nálezců a dárky. Nálezce se zapíše, vybere si dárek a vloží nějaký vlastní (platí jednoduché pravidlo: pokud nic nevložíte, nic neberete).

Parkování

Parkování přímo u objektu a to v létě i v zimě.

Stravování

Všichni ubytovaní mohou využívat vybavené kuchyně. Pokoj č. 1 má k dispozici velkou společnou kuchyň v hale, pokoje č.2,3,4 mají vlastní kuchyně v apartmánu. Zajistíme snídaně a večeře pro celé skupiny podle domluvy. Stravování: 1) vlastní 2) snídaně 3) polopenze

Letní aktivity

Cykloturistika, koupání, horolezectví, vyjížďky na koních, volejbal, nohejbal, tenis, rybolov, bobová dráha, čtyřkolky, bowling, dětské hřiště, otevřené ohniště, grilování, houbaření, geocaching, golf, inline.

Zimní aktivity

Sjezdové (50-400m) a běžecké lyžování (155 km upravovaných tratí), snowtubing (100m)snowboarding, turistika na sněžnicích, koupaní v krytém bazénu Liberec (18 km), Aquapark Babylon Liberec (10 km), Jablonecký bazén (8 km), sauna.

Celoroční aktivity

Turistika, bowling, sauna, bobová dráha Janov n.N., ZOO Liberec (7 km), Botanická zahrada Liberec (7 km), Centrum Babylon Liberec s Aquaparkem a dalšími atrakcemi (10 km), pamětihodnosti, muzea, kina, divadla.

Doplňující informace o ubytování a cenách

"BALADA" je vhodná pro: a) školící akce malých kolektivů v kombinaci s outdoorovými aktivitami b) rodinnou rekreaci c) skupinové akce sportovců a kamarádů d) sportovní soustředění c) skupinovou rekreaci d) svatby a oslavy

Letní sezóna

250 Kč, 350 Kč, 590 Kč/1 osobu

Zimní sezóna

350 Kč, 450 Kč, 590 Kč/1 osobu
(pouze týdenní turnusy)

Mimo sezónu

250 Kč, 350 Kč, 590 Kč/1 osobu

Ceny stravování

Dle limitu klienta.
Možnosti stravování:
1) vlastní stravování
2) snídaně
3) polopenze

Slevy

Děti do dovršených 3 let bez nároku na lůžko zdarma
Děti do 10 let sleva 100,- Kč/ 1 noc/ 1 dítě z ceny pro dospělé v příslušném období.
Sleva na objednání celé chalupy.
LAST MINUTE

Doplňující informace o ubytování a cenách

Zaváděcí ceny !!!
Wifi zdarma !!!
Poplatky, které nejsou zahrnuty v ceně: pobytová taxa, vratná kauce na apartmán


Kontakt Chata Balada Chata Balada levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti