Apartmány Bedřichov

na Penziony.cz
od roku 2007
Bedřichov 312, Bedřichov
Kapacita: 18 osob
Cena: 220 - 490 Kč
min. delka 1 denCeny od 220,- Kč/os. - Volno a SLEVY po 15.06. dále !! Celoroční provoz. 4 pěkné apartmány pro 2 - 8 osob, každý s veškerým přísluš. (i kuchyňskou linkou, koupelnou,WC, TV, 2 apartmány i se 2 oddělenými ložnicemi a obývacím pokojem, 1x s krbem) na krásném místě, 100 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených turistických a cykloturistických tras (v zimě 500 metrů od lyžařských vleků a 100 metrů od začátku značených běžkařských tras). Wi-Fi internet i v apartmánech zdarma. U objektu parkoviště zdarma. Velká zahrada (3.000 m2), ideální rovněž pro děti. K dispozici zahradní nábytek, gril, ohniště. Na zahradě houpačky, skluzavky a prolézačky pro děti. Malý bazén. Zahradou nám protéká malý potůček. 3 km od nás je malá zoo s velbloudem, klokanem a malou pumou, a koňmi, je možná i jízda na saních nebo kočáře za koňmi. Nejbližší restaurace 50 metrů. Náš e-mail pro rezervaci: info(at)appartements-bedrichov.com Fotografie apartmánů na naší internet. stránce: www.appartements-bedrichov.com

Umístění a dostupnost objektu

Centrum Bedřichov, dostupné i MHD z Liberce a Jablonce nad Nisou. Krásné místo, 100 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených turistických a cykloturistických tras, v zimě 500 metrů od lyžařských vleků a 100 metrů od začátku značených běžkařských tras.

Vybavení objektu

Velmi pěkné apartmány pro 2-8 osob na krásném místě, s veškerým přísluš. (i kuchyňskou linkou, koupelnou,WC, TV), 2 apartmány i s oddělenou ložnicí (jeden se 2 oddělenými neprůchozími ložnicemi -3+3 lůžka- a obývacím pokojem -dvojlůžko-, a jeden s 1 ložnicí -dvojlůžko a jednolůžko- a obýv. pokojem -dvojůžko-). 2 menší apartmány pro 2-4 osoby mají lůžka v obytné místnosti. Wi-Fi internet i v apartmánech zdarma. Velká zahrada. Parkování u objektu zdarma. Venkovní posezení, gril, ohniště. Fotografie apartmánů naleznete rovněž na naší internetové stránce: www.appartements-bedrichov.com

Pokoje

K výběru nabízíme následující 4 apartmány (pro 2 - 8 osob) různých velikostí, každý s vlastní kuchyň. linkou, koupelnou,WC, TV. 2 apartmány i s oddělenou ložnicí. Celoročně. Pro větší počet osob je nejvhodnější velký apartmán č. 1 (s vlastním venkovním vchodem, se 2 ložnicemi a obývacím pokojem s krbem - 3 místnosti na spaní). Apartmán č. 4 (až pro 5 osob, s vlastním venkovním vchodem, má 2 místnosti na spaní, ložnici a obývací pokoj). Pro menší počet osob jsou nejvhodnější apartmány č. 3 (menší, pro 2-4 osoby) a apartmán č. 2 (pro 4-5 osob). Popisy jednotlivých apartmánů: Velký apartmán č. 1 (90 m2 – až pro 7-8 osob) s vlastním venkovním vchodem, tvoří velký obývací pokoj s jídelním stolem, krbem a televizorem, rádiem, 2 oddělené ložnice (2+3 postele), zařízená kuchyňská linka (s mikrovlnnou troubou, el. sporákem s troubou, lednicí s mrazícím boxem, rychlovaznou konvicí, kávovarem, nádobím), koupelna, toaleta a chodba. V obývacím pokoji dvojlůžko 180 x 200 cm. Vedle krbu je ještě jeden menší stolek s křesly. Před vchodem do apartmánu je terasa. Dále nabízíme 2 pěkné jednopokojové apartmány, každý s vlastním příslušenstvím. Apartmán č. 2 (až pro 4-5 osob) tvoří nově zařízená kuchyňská linka (vybavena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, a nádobím), televizor, koupelna s vanou, a toaleta. V obytné místnosti jsou 2 dvojlůžka a 1 přistýlka. Apartmán se nachází v 1. patře s pěkným výhledem na lesy a zahradu. Apartmán č. 3 (pro 2 - 4 osoby) tvoří nově zařízená kuchyňská linka (vybavena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, a nádobím), televizor, koupelna s rohovou vanou, toaleta. V obytné místnosti jsou 2 dvojlůžka a 1 přistýlka. Apartmán se nachází v 1. patře s pěkným výhledem na lesy a zahradu. Tyto 2 apartmány č. 2 a č. 3 mají společný venkovní vchod (jen pro tyto 2 apartmány), dále má každý své příslušenství. Dále apartmán č. 4 (až pro 5 osob), rovněž s vlastním venkovním vchodem, se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje -s vybaveným kuchyňským koutem (vybaven mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí a nádobím) a televizorem, rádiem- , oddělené ložnice, koupelny s rohovou vanou, a toalety. V ložnici jsou 3 lůžka a v obývacím pokoji dvojlůžko. Fotografie jednotlivých apartmánů naleznete prosím na naší internetové com. Jednotlivé apartmány jsou pěkně a moderně zařízeny, s ústředním elektrickým vytápěním, s regulací v každém apartmánu. U objektu parkoviště a velká zahrada (3.000m2), ideální pro děti. K dispozici zahradní nábytek, venkovní gril a ohniště. Nejbližší restaurace je vzdálena 50 metrů.

Služby

Velká svažitá zahrada - venkovní posezení, gril, ohniště. Parkování.

Parkování

Zdarma - ohrazené parkoviště

Stravování

Všechny apartmány mají vlastní kuchyňskou linku (každá vybavena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou nebo el. sporákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem, topinkovačem, a nádobím). V apartmánu č.1 i el. sporák s pečící troubou.

Letní aktivity

Turistické centrum Bedřichov nabízí výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. - jaro, léto, podzim: Naše apartmány leží na krásném místě, 100 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených turistických a cykloturistických tras. Možnost pěkných výletů, bývalé sklářské hutě, rozhledny, hrady a zámky, dále projížďky na koni, v kočáře, přehrada Černá Nisa, Jablonecká přehrada apod..

Zimní aktivity

- zima (prosinec - konec března): naše apartmány leží na krásném místě, jen 500 metrů od sjezdovek a 100 metrů, příp. 400 metrů od začátku značených běžkařských tras (nástup na Jizerskou magistrálu). V místě jsou lyžařské vleky, půjčovny a servis lyží, lyžařské školy. Středisko Bedřichov je místem nástupu na 80 km upravovaných běžeckých tratí Jizerské magistrály. Jedná se o středisko s vysokou přepravní kapacitou a širokými pláněmi ke sjezdovému lyžování. Je vybaveno systémem technického zasněžování a nabízí denně večerní lyžování pod umělým osvětlením.

Celoroční aktivity

V místě jsou obchody, restaurace, potraviny, bowlingové dráhy, tenisové kurty, bobová dráha (po celý rok), lyžařské vleky, půjčovny a servis lyží, lyžařské školy, diskotéka. Večerní lyžování, technické zasněžování. V Liberci, 8km, se nachází velký krytý aquapark se zábavním centrem a obchody, dále zoologická a botanická zahrada atd.. V okolí hrady a zámky (Frýdlant, Sychrov), bývalé sklářské hutě, rozhledny. Muzeum bižuterie v Jablonci n. Nisou, brusírna perel a kozí farma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V Liberci, 7km, se nachází velký krytý aquapark se zábavním centrem a obchody, dále zoologická a botanická zahrada atd.. V okolí hrady a zámky, bývalé sklářské hutě, rozhledny.

Letní sezóna

od 260,- Kč/os./noc podle apartmánu, počtu osob a délky pobytu

Zimní sezóna

od 290,- Kč/os./noc podle apartmánu, počtu osob a délky pobytu.
Silvestrovské ceny na dotaz.

Mimo sezónu

od 220,- Kč/os./noc podle apartmánu, počtu osob a délky pobytu.
Slevy po 15.06. dále.

Ceny stravování

Apartmány s vlastní zařízenou kuchyňskou linkou (každá vybavena mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, sklokeramickou varnou deskou nebo el. sporákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem, topinkovačem, a nádobím).
Nejbližší restaurace 50 metrů.

Slevy

Slevy poskytujeme průběžně hlavně pro mimosezónní období, máme stále dobré ceny, optejte se prosím na cenu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny od 220 Kč/os. v závislosti na apartmánu, počtu osob a délce pobytu.
Máme stále dobré nabídky, optejte se prosím na cenu.

V hlavní letní sezoně mezi 04.07. - 22.08. ceny od 310 Kč/os./noc podle apartmánu, konkrétního termínu, délky pobytu a počtu osob.

Únorové ceny od 380 Kč/os./noc podle apartmánu, konkrétního termínu, délky pobytu a počtu osob.
V lednu víkendové ceny od 380 Kč/os./noc podle apartmánu, počtu osob a konkrétního termínu.
Silvestrovské ceny na dotaz.


Kontakt Apartmány Bedřichov Apartmány Bedřichov levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti