Penzion Pod kaštanem

na Penziony.cz
od roku 2007
Hodkovice u Trutnova 307, Adršpach
Kapacita: 26 osob
Cena: 250 - 350 Kč
min. delka 1 denAktuálně : Možné snídaně, pokoj s krbem, vlastním vchodem a jiné.... Letní prázdniny pouze pobyty sobota-sobota, jiné pak na poslední chvíli. ( 1 - 2 dny před termínem). Pouze 1 noc á 350,- . Snídaně - možno objednat - zároveň s ubytováním. Různé pokoje: se soc. zařízením, balkon, s krbem, s vlastním vchodem... Snídaně, večeře - na objednání zároveň s ubytováním. Sauna. Ceny od 250,-/osoba/den. Ubytování na polosamotě 2km od Adršpašských skal. Dětský koutek: houpačky, skluzavka, bazén. Ticho, klid. Červenec - srpen pouze pobyty sobota-sobota, jiné pak na poslední chvíli ( 1 - 2 dny před termínem). NA POSLEDNÍ CHVÍLI TAKÉ OBJEDNÁVEJTE I POBYTY NA JEDEN, DVA DNY ! Pouze 1 noc: á 350,-Kč. .

Umístění a dostupnost objektu

Je dostupný celoročně,při místní komunikaci Adršpach - Horní Vernéřovice.Též vlakem - zastávka 3 minuty(trať 047 Trutnov - Teplice nad Metují)

Vybavení objektu

Aktuálně: Cena od 250,- do 350/osoba/den. Ubytování na polosamotě u Adršpašských skal. Snídaně na objednání zároveň s ubytováním. Vybavené pokoje, s krbem, krbovými kamny, vlastním vchodem, pavlačí, balkonem. SAUNA. Velký travnatý dvůr,ohniště,dětský koutek - houpačky, skuzavka, bazén pro děti. V zimě stráň pro sáňkování. Možnost půjčení kol(4), TV,různých her. Parkování na vl. pozemku naproti domu. Připojení k internetu. Možno objednat snídaně, večeře zároveň s ubytováním ! Vlak 3 min. Ticho,klid. O letních prázdninách pobyty sobota - sobota. Kratší pak "na poslední chvíli". ( 1 - 2 dny před termínen) V zimě běžecké terény a trasy okolo skal. Skiareály - Radvanice, Petříkovice, Teplice nad Met. 8-13km.

Pokoje

1. 4 - 5lůžkové apartmá s kuchyní, (Mikrovlnka,lednice, el.vařič, dřez, teplá voda,zákl.nádobí), WC + sprcha. 2. Třílůžková ložnice s chodbičkou , lednice,dřez, vařič, nádobí, varná konvice, stůl + židle,skříň.WC + sprcha. 3. Dvoulůžková ložnice (menší), WC + sprcha.Chladnička,varná konvice,stolek + křesla.Talíře,sklo,hrníčky,příbory. 4. Čtyřlůžkové apartmá s krbem,mezonet,(dvojlůžko dole,2 lůžka v podkroví + WC), dvě plotýnky vařič, dřez,zákl.nádobí, teplá voda, lednice, stůl+židle,WC + sprcha. 5. Podkroví se samostatným vchodem od lesa ( 17 schodů + balkon).5 lůžek(2+2 rozdělená příčkou, + 1 - dle fota), WC+sprcha.Lednice,varná konvice,vařič,dřez,stůl + židle, kuch. a jídelní kout.(lednice,dřez,vařič.varná konvice,zákl.nádobí) 6. Apartmá (cca 100m2) se samostatným vchodem a pavlačí a krbovými kamny, 2 ložnice v podkroví(2+3lůžka),1ložnice dole (2 lůžka + sprcha),1 lůžko + možná přistýlka,kuch.kout(el.sporák,dřez,lednice,nádobí),2xsprcha,2x WC.Max 8 osob.

Služby

Půčování kol, her a TV,připojení k netu. Snídaně. Střední bazén pro děti. NA POSLEDNÍ CHVÍLI OBJEDNÁVEJTE I POBYTY NA JEDEN DEN !

Parkování

Na vlastním pozemku naproti domu.

Stravování

Možné snídaně na objednání předem. Na 3,4-5lůžkových pokojích a apartmá možnost vaření. Restaurace v Janovicích (2km), Adršpachu (3km),

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika ,houbaření, projížďky na koních,tenis,volejbal,nohejbal na hřišti 3 km.

Zimní aktivity

Běžecké terény, vleky v Teplicích nad M., Radvanicích, Petříkovicích. Stráň pro sáňkování nad domem.

Celoroční aktivity

Turistika. .

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování na polosamotě u Adršpašských skal . O letních prázdninách pobyty sobota - sobota. Kratší pak "na poslední chvíli". Na "poslední chvíli" objednávejte pobyty i na jeden nebo dva dny ( á 350,-Kč pouze jeden den). ( 1 - 2 dny před termínen)

Celoroční ceny

250,- až 350,-Kč/osoba/den podle vybraného pokoje. Pes - 50,-Kč/den.
Cenu silvestrovského pobytu sdělíme na dotaz.

Letní sezóna

Pouze 1 noc - á 350,-Kč

Zimní sezóna

Pouze 1 noc - á 350,-Kč

Mimo sezónu

Pouze 1 noc - á 350,-Kč

Ceny stravování

50,-/snídaně
80,- večeře

Slevy

Dle aktuální nabídky :
např: dětí, atd.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cenu silvestrovského pobytu sdělíme na dotaz.


Kontakt Penzion Pod kaštanem Penzion Pod kaštanem levné ubytování Adršpach kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti