Přidat záznam

Ubytování Dolní Morava

Hotel Prometheus
Zobrazit kontaktní údaje Online objednávka
Náš hotel nabízí 172 míst v pokojích pro 2-6 osob se sprchou, WC a TV. K dispozici restaurace, vinárna, bar, salónek, bazén, sauna, fitness, solárium, masáže,kulečník a internet. Technické zázemí pro kongresovou turistiku.Výborné možnosti pro pořádání soustředění,lyžařské, sportovní kurzy,pobyty rodin s dětmi a firemní akce.


Okolí :
Zveme vás do nejzazšího výběžku východních Čech. Areál hotelu Prometheus se nachází na úpatí masivu Králického Sněžníku v Národní přírodní rezervaci KS, ve výšce 750m n.m.. Tato oblast nabízí kromě velkého sportovního vyžití i četné turistické atrakce.
Králický Sněžník je po Krkonoších a Hrubém Jeseníku třetí nejvyšší horský masiv v České Republice a zároveň hlavní Evropské rozvodí. Nachází se zde naučná stezka. Na 13 zastávkách seznamuje návštěvníky s přírodními i historickými zajímavostmi a krasovými jevy.
Nejznámější je Patzeltova jeskyně s nádherným podzemním jezírkem. Jeskyně je volně přístupná. Velmi oblíbeným turistickým cílem je i vodopád Pod Strašidly v rokli Ve srázném sestávající se z několika kaskád nebo pevnostní opevnění z let 1935 - 1938. Tato expozice má nejrozsáhleší sbírky modelů opevnění.


Tipy na výlet :
Hrubý Jeseník - horská turistika
Jeskyně Na Pomezí
Medvědí jeskyně v Polsku
Velké Losiny - zámek a výrobna ručního papíru
Vamberk - muzeum krajek
hrady: Bouzov, Úsov, Potštejn
zámky: Doudleby nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Častolovice
historická města: Olomouc, Kostelec nad Orlicí
Suchý vrch - rozhledna
Králické bunkry - z 30. let minulého století
Králíky - historické město, barokní klášter nad městem, Městské muzeum.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 50°9'12.41”N 16°48'54.01”E
telefon :+420 465 634 130
horský hotel prometheus velká morava HOTEL PROMETHEU hotel prometheus j hotel prometheus velká morava hotel prometheus turistika penzion prométheus chata prometeus kr Kralický Sněžník hotel Prometheus jeseníky prometheus \\\"patzeltova jesky horský hotel Prometheus králický sněžník hotel prometheus dolní hotel prometheus dolní morava hotel prometheus Kralický sněžník Kralický Sněžník - hotel Prometheus prometheus-kralicky prometheus jesenik Velká Morava Horský hotel Prometheus patzeltova jeskyně Ubytování Dolní Orlice horský hotel Prometheus hotel prometheus hotel prometheus jeseníky