Hotel N

Přímětice 62, Znojmo
Kapacita: 70/100 osob
Cena: 790 - 2800 Kč
min. delka 1 denHotel N se nachází v Příměticích, které jsou okrajovou částí Znojma. Jeho poloha ve známé vinařské oblasti je více než strategická. Hotel se totiž nachází mimo rušné centrum zahlcené automobily, avšak od historické části Znojma je pouze deset minut běžnou chůzí. Od česko-rakouského hraničního přechodu Hatě je pak vzdálen patnáct kilometrů.

Umístění a dostupnost objektu

Velkou předností Hotelu N, která stojí za samotný cíl návštěvy, je jeho přímé propojení s unikátním Křížovým sklepem z poloviny 18. století. Tento sklep se řadí k největším křížovým sklepům na světě. Kromě tohoto unikátu nabízí Přímětice ještě jednu nebývalou podívanou. Na místní faře sestrojil v roce 1754 farář a badatel Prokop Diviš svůj bleskosvod - předchůdce dnešního hromosvodu. Jeho věrná kopie je stále vyhledávanou turistickou atrakcí.

Vybavení objektu

Hotel se specializuje na firemní prezentace, kongresy, školení a semináře. Ideálně uzpůsoben je i pro pořádání společenských a kulturních akcí.

Služby

Sport Komplexnost nabídky našich služeb završuje celá řada sportovních a relaxačních aktivit, které jsou v Hotelu N k dispozici. K plné spokojenosti našich zákazníků nabízíme možnost využít hotelovou saunu, solárium, masáže či půjčovnu kol. Mimo hotel pak zajistíme kuželnu se čtyřmi dráhami v areálu znojemského koupaliště, projížďky na koních, tenis, fotbal, squash, bowling, golf, rybaření či vyhlídkové lety nad Znojmem

Parkování

Vlastní parkoviště s kamerovým systémem

Stravování

plná penze polo penze ala card

Zimní aktivity

Termální lázně Laa an der Thaya Moderní termální lázně a aquapark včetně oddechového sportovního centra. To vše nabízí rakouské hraniční městečko Laa an der Thaya. Ze Znojma trvá cesta do bývalé vodní pevnosti pár desítek minut autem. Vyhlášené lázně nabízí termální vodu o teplotě od 34 do 36 stupňů Celsia. Otevřeno je denně mimo Štědrý den od devíti ráno do deseti večer. Za tři hodiny pobytu zaplatí dospělý návštěvník necelých deset euro. Možné jsou i skupinové slevy. Po zaplacení vstupného je k dispozici většina atrakcí. Kromě termálních bazénů si lze užít solného bazénu s podvodní hudbou, vodní gymnastiku, termální kino či asiatickou odpočinkovou místnost. Velmi lákavé jsou i speciální saunové procedury s medem a solí. Kromě atrakcí zahrnutých do ceny vstupného lze dále navštívit solária, masáže, kosmetiku, zábaly či manikúru a pedikúru. Před lázněmi je parkoviště pro 450 vozidel. Parkování je zdarma.

Celoroční aktivity

lanové aktivity paintball střelba čtyřkolky cykloturistika znojemské památky a podzemí na koni do vinice den golfu turistický vláček sportovní centrum masáže a rehabilitace ochutnávka vína s prohlídkou sklepa jízda kočárem

Doplňující informace o ubytování a cenách

Spojení krásné panenské přírody, bohatého historického a kulturního dědictví, netradičních atraktivních lokací a výtečného vína - to je ta správná kombinace pro organizátory nejrůznějších kongresů, ale i firemních či rodinných akcí. A nebyla by to správná destinace pro kongresy, kdyby ve Znojmě chybělo to základní - kongresové sály i s veškerým nutným servisem: Loucký klášter Znojemské městské divadlo Vranovský zámek Hotel N Na všech těchto místech nabízíme kromě samotných sálů samozřejmě i dokonalý servis: catering - nábytek, aranže, jídlo, pití, obsluha kongresovou techniku - ozvučení, osvětlení, velkoplošné projekce, plazmové obrazovky, překladatelský servis, prostory a zázemí pro vystavovatele, servis od foto po videoreportáž organizační servis tisky materiálů od pozvánky po závěrečnou zprávu dopravu Ve spolupráci se špičkovými moravskými vinařskými odborníky, sklepmistry, sommeliéry či majiteli vinařských firem dokážeme nabídnout jakoukoliv zábavu či poučení spojené s tuzemským vínem. A jako bonbónek - zábavně naučný program Vajnoš Kompetišn Šó - originální vinařskou show pro skupiny od tří do tří set účastníků. Vytiskneme a rozešleme pozvánky, připravíme webové stránky kongresu, vytvoříme doprovodné publikace i s výběrem přednášek, nachystáme projekční a zvukovou techniku samozřejmě i s překladatelským servisem do všech světových jazyků. Účastníkům kongresu nabídneme špičkový catering i bohatý doprovodný program. O všechny se postaráme od jejich příjezdu až do rozloučení. Nabízíme zajištění krátkodobých výletů, adrenalinové sporty, baviče i hudební programy. Nachystáme nezapomenutelný galavečer s hudební a uměleckou produkcí a degustací špičkových vín.

Celoroční ceny

790,- Kč/jednolůžkový pokoj se snídaní
1390,- Kč/dvoulůžkový pokoj se snídaní
2100,- Kč/třílůžkový pokoj se snídaní
2800,- Kč/čtyřlůžkový pokoj se snídaní
300,- Kč/přistýlka se snídaní
200,- Kč/dětská postýlka
100,- Kč/domácí zvíře


Kontakt Hotel N Hotel N levné ubytování Znojmo kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti