Hotel Bermuda

Mariánské náměstí 10, Znojmo
Kapacita: 61 osob
Cena: 550 - 1700 Kč
min. delka 1 denHotel Bermuda Znojmo je nový komfortní tříhvězdičkový hotel, dokončený v červenci 2007. Má velmi výhodnou polohu ve středu města Znojma, v blízkosti průjezdních tahů Praha-Brno-Vídeň a Retz. Tím je hotel pro naše hosty velmi snadno dostupný.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Bermuda se nachází na okraji velmi cenné historicky chráněnné městské památkové rezervace Znojmo. Další výhodou hotelu jeho polohy je i blízkost turistických a cyklistických stezek do blízkého Národního parku Podyjí.

Vybavení objektu

Hotel Bermuda Znojmo upřednostňuje individuální i firemní turistiku, pro cykloturisty má k dispozici průvodce NP Podyjí a vlastní mapy dostupnosti vyhlídek, hradů a kuriozit v okolí. Máme především zájem, aby hosté hotelu Bermuda Znojmo prožili příjemnou dovolenou plnou krásných zážitků. Proto je hotel připraven postarat se i o večerní zábavu a relaxaci.

Pokoje

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, toaletou, televizí, satelitem a internetem.

Služby

Našim hostům nabízíme: příjemnou restauraci letní zahrádku pro 70 hostů oblíbený denní i noční pub Bermuda Pajzl stravování až do 23 hodin návštěvu vlastního vinného sklípku: vín spojenou s odborným výkladem zajištění hudby (cimbál, harmonika) ochutnávku doutníků vlastní uzamykatelné parkoviště u hotelu úschovu jízdních kol a motocyklů zajištění zapůjčení kol průvodce po NP Podyjí a okolních zajímavostech k dispozici je hotelová prádelna

Parkování

vlastní uzamykatelné parkoviště

Stravování

Hotelová restaurace má kapacitu 60 míst a má provozní dobu denně 8.00–23.00 hod. Pro stravování je ale k dispozici i letní zahrádka (70 míst), nebo denní bar (40 míst). Základní gastronomickou orientací je tradiční moravská kuchyně, ale nabízíme i rozmanité kulinářské speciality. Našim cílem je vytvořit Vám příjemné prostředí, naplnit Vaše chuťové představy o dobrém jídle, abyste se v péči obětavého personálu cítili co nejlépe. Je možno platit stravenkami Sodexho Pass (Gastropass).

Letní aktivity

Komplexnost nabídky našich služeb završuje celá řada sportovních a relaxačních aktivit. Zajistíme pro vás kuželnu se čtyřmi dráhami v areálu znojemského koupaliště, projížďky na koních, tenis, fotbal, squash, bowling, golf, rybaření či vyhlídkové lety nad Znojmem.

Zimní aktivity

Moderní termální lázně a aquapark včetně oddechového sportovního centra. To vše nabízí rakouské hraniční městečko Laa an der Thaya. Ze Znojma trvá cesta do bývalé vodní pevnosti pár desítek minut autem. Vyhlášené lázně nabízí termální vodu o teplotě od 34 do 36 stupňů Celsia. Otevřeno je denně mimo Štědrý den od devíti ráno do deseti večer. Za tři hodiny pobytu zaplatí dospělý návštěvník necelých deset euro. Možné jsou i skupinové slevy.

Celoroční aktivity

Svůj volný čas můžete také strávit návštěvou našeho vinného sklípku. Tento sklípek patří mezi jeden z nejstarších sklepů v Novém Šaldorfě (část Znojma). Vinný sklep byl vybudován v pískovci v 13. století, jeho stěny zdobí černá ušlechtilá plíseň, která udržuje jeho vlhkost 10 stupňů po celý rok, což je obrovskou výhodou pro uskladňování vína. Vinárna sklípku byla roku 2007 nově zrekonstruovaná. Svůj volný čas můžete také strávit návštěvou našeho vinného sklípku. Tento sklípek patří mezi jeden z nejstarších sklepů v Novém Šaldorfě (část Znojma). Vinný sklep byl vybudován v pískovci v 13. století, jeho stěny zdobí černá ušlechtilá plíseň, která udržuje jeho vlhkost 10 stupňů po celý rok, což je obrovskou výhodou pro uskladňování vína. Vinárna sklípku byla roku 2007 nově zrekonstruovaná.

Celoroční ceny

550 - 1700 Kč

Slevy

pro cestovní agentury


Kontakt Hotel Bermuda Hotel Bermuda levné ubytování Znojmo kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti