Hotel Lázně Zlín

Kostelec 493, Zlín
Kapacita: 226 osob
Cena: 540 - 1310 Kč
min. delka 1 denAreál samotný nabízí celoroční možnosti vyžití při víkendových, týdenních i vícedenních rekreacích, rekondičních pobytech, nebo při lázeňské léčbě pohybového aparátu a kožních nemocí.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel, lázně a golfový areál jsou položeny do krásné přírody předhúří Hostýnských a Vizovických vrchů. Poloha areálu je výjimečná. Dopravní spojení: Vlak: Z hlavních směrů přijíždí vlak vždy do Otrokovic. Přímo před vlakovým nádražím nasedněte na linku MHD Otrokovice-Zlín č. 1, 2, 70. Vysedněte ve Zlíně na zastávce „Náměstí práce“ u OD Prior. Na téže zastávce nasedněte na linku MHD Zlín-Kostelec č. 34, 35, 36 a vystupte v Kostelci na zastávce „Kostelec-lázně“. K hotelu se dostanete procházkou (cca 500 m). Hotel je na kopci a proto starším a špatně pohyblivým lidem doporučujeme místo MHD taxi až k hotelu. Stanoviště TAXI je u Domu kultury na Gahurově ulici. (cca 200m). Bus: Z hlavních směrů přijíždí autobusy převážně do Zlína na hlavní autobusové nádraží. Z nádraží musíte přejít na stanoviště TAXI u Domu kultury na Gahurově ul. (cca 150m), nebo na zastávku MHD „Náměstí práce“ u OD Prior (cca 400 m). Taxi ze Zlína do Kostelce stojí asi 150 Kč. V případě, že zvolíte MHD, nasedněte na linku MHD Zlín-Kostelec č. 34, 35, 36 a vystupte v Kostelci na zastávce „Kostelec-lázně“. K hotelu se dostanete procházkou (cca 500 m). Hotel je na kopci a proto starším a špatně pohyblivým lidem doporučujeme taxi až k hotelu. Auto: Ze Zlína se dejte směrem Fryšták, Holešov, ZOO Zlín-Lešná. Až vyjedete ze Zlína a minete po pravé ruce čerpací stanici t.č. SHELL uvidíte nad benzinkou na kopci cíl své cesty. Odbočte dvakrát doprava a vyjeďte a k hotelu, kde je bezplatné parkoviště. Taxi: stanoviště TAXI je u Domu kultury na Gahurově ulici. (cca 200m od vlakového a autobusového nádraží). Cesta ze Zlína do Kostelce stojí asi 150 Kč.

Vybavení objektu

Při svých pobytech mohou hosté využít hotelová sportoviště, jejichž pestrost je vyhovující pro většinu sportovně založených lidí. Náš sportovní areál nabízí tenisový kurt s umělým povrchem, vyhřívané venkovní bazény včetně dětského brouzdaliště (květen-říjen), 10 minigolfových jamek, stolní tenis, ruské kuželky, volejbalové hřiště, nepřetržitě vytopenou saunu, nebo 9-ti jamkové golfové hřiště. Ke golfovému hřišti, které dotváří příjemné prostředí celého okolí hotelu a lázní patří také cvičná louka, vnitřní cvičná odpaliště a virtuální golfový simulátor. V hotelové recepci je možné zapůjčit ke všem sportovištím potřebné nářadí, jako jsou tenisové rakety a míče, horská kola, fotbalové a volejbalové míče a jiné sportovní potřeby nebo společenské hry. V golfovém klubu je samozřejmě možné zapůjčit golfové hole, míčky a také je možné si objednat lekci s trenérem golfu. Kdo má rád posezení u táboráku, rovněž nebude ochuzen. Ohniště s posezením, dříví a bodce na buřty jsou k dispozici stále.

Pokoje

Pokoje jsou převážně dvoulůžkové s možností přistýlky. V pokoji jsou 2 lůžka a přistýlka, noční stolek, 2 židle, lampičky u postelí, televize, telefon a samozřejmě koupelna s WC. Na oknech jsou venkovní rolety, takž je možné absolutní zatemnění.

Služby

V taneční kavárně se 3x týdně konají taneční večery s živou hudbou a 1x týdně s hudbou reprodukovanou. V prostorách hotelu jsou restaurace, denní bar, a také pizzerie. Restaurační provozy jsou otevřeny po celý den a z jejich široké nabídky si vybere jistě každý. Vyznavači rušného městského života mají široké možnosti ve 3km vzdáleném Zlíně. Do Zlína jezdí městská hromadná doprava, jejíž zastávka je asi 200m od budovy lázní. Pro klidné povahy se nabízí krásné prostředí přilehlých, mírně zvlněných hvozdů, velmi často využívaných našimi hosty k procházkám, turistice a cykloturistice. Areál samotný nabízí celoroční možnosti vyžití při víkendových, týdenních i vícedenních rekreacích, rekondičních pobytech, nebo při lázeňské léčbě pohybového aparátu a kožních nemocí. Léčebné prameny Lázní Kostelec jsou významné především nezvykle vysokým obsahem sirovodíku, který má nezastupitelné blahodárné účinky. Prameny se využívají zejména k vanovým koupelím. Mezi nejoblíbenější patří sirné koupele, koupele s přísadami jako je sůl z mrtvého moře, rašelinový extrakt nebo vonné silice. Další velmi žádanou procedurou jsou zábaly v třeboňské rašelině, které dokonale prohřívají postižená místa.

Parkování

Na parkovišti u hotelu zdarma.

Stravování

Možnost zakoupení polopenze nebo plné penze již při objednávce. V takovém případě jsou snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem ze 4 menu.

Letní aktivity

Léčebné procedury, výlety po okolí, golf, koupání ve vyhřívaném koupališti, minigolf, ruské kuželky, pétanque, projížďky na horských kolech, turistika, in-line skating na stezce, která prochází lázeňským areálem a dá se po ní dojít či dojet do Zlína nebo do ZOO v Lešné.

Zimní aktivity

Léčebné procedury, výlety po okolí, golf, běžky.

Celoroční aktivity

Léčebné procedury, výlety po okolí, golf. Děláme tématicky zaměřené pobyty po celý rok.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Spousta našich hostů využívá široké nabídky možností na výlety do blízkého okolí. Mezi často navštěvované cíle patří jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás – ZOO v Lešné. Od hotelu je vzdálena asi 3km a vede k ní cyklostezka, po které se dá pohodlnou procházkou bezpečně dojít. Součástí ZOO je i někdejší panské sídlo, Zámek Lešná, jehož stavitelé z rodu Seilernů jsou i zakladateli zahrady. Častým cílem jsou i například Obuvnické muzeum ve Zlíně nebo zřícenina hradu Lukova.

Letní sezóna

Dvoulůžkový pokoj - 1310 Kč/pokoj/den (1.5.-30.9.)
Přistýlka pro osobu nad 12 let - 505 Kč/osoba/den (1.5.-30.9.)
Přistýlka pro dítě do 12 let - 270 Kč/osoba/den (1.5.-30.9.)
Postýlka - zdarma

Zimní sezóna

Dvoulůžkový pokoj - 1310 Kč/osoba/den (23.12.-2.1.)
Přistýlka pro osobu nad 12 let - 505 Kč/osoba/den (23.12.-2.1.)
Přistýlka pro dítě do 12 let - 270 Kč/osoba/den (23.12.-2.1.)
Postýlka - zdarma

Mimo sezónu

Dvoulůžkový pokoj - 960 Kč/pokoj/den (1.10.-22.12. a 3.1.-30.5.)
Přistýlka pro osobu nad 12 let - 365 Kč/osoba/den (1.10.-22.12. a 3.1.-30.5.)
Přistýlka pro dítě do 12 let - 270 Kč/osoba/den (1.10.-22.12. a 3.1.-30.5.)
Postýlka - zdarma

Ceny stravování

Snídaně 110 Kč
Polopenze 235 Kč
Plná penze 330 Kč

Slevy

Při skupinových rezervací poskytujeme 25. osobu zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při zakoupení některého z balíčku služeb, které nabízíme, jsou ceny za ubytování dále zvýhodňovány na základě termínu pobytu a množství ostatních služeb v balíčku obsažených.


Kontakt Hotel Lázně Zlín Hotel Lázně Zlín levné ubytování Zlín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti