Apartmány pod lyžařským vlekem

Zdobnice, Zdobnice
Kapacita: 33 osob
Cena: 200 - 260 Kč
min. delka 2 dnyApartmány pod lyžařským vlekem

Umístění a dostupnost objektu

Objekt se nachází v malé horské obci Zdobnice v Orlických horách 17 km od Rychnova nad Kněžnou. Je v bezprostřední blízkosti prodejny, autobusové zastávky a dvou lyžařských vleků. Přímo u objektu je neplacené parkoviště. V dosahu 10 km se nachází dvě větší turistická střediska - Deštné v Orlických horách a Říčky.

Vybavení objektu

Nabízíme apartmány pro 4 - 8 osob. Apartmány mají 1-2 pokoje, vybavenou kuchyňku el.dvouvařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a základními kuchyňskými potřebami. Součástí každého aparmánu je vlastní sociální zařízení - sprcha, umyvadlo, wc.

Pokoje

Pokoje jsou zařízeny v jednoduchém ale útulném stylu. Postele, regály s úložným prostorem, na podlaze jsou koberce. Vytápění celého objektu je centrální ústřední topení.

Parkování

Parkování je možné přímo u objektu.

Stravování

V obci se nachází několik rekreačních objektů poskytujících možnost stravování. Doporučuji horský hotel Zdobnice, chatu Jílovanka, chatu Slunečná.

Letní aktivity

V letním období je prostředí vhodné zejména pro cykloturistiku s množstvím značených tras. Pěší túry nabízejí krásné procházky po horách s možností houbaření a sběru borůvek. 50 m od objektu je možnost opékání na otevřeném ohni přímo u rybníčku. Možnost grilování je přímo u objektu.

Zimní aktivity

V zimním období lze využít služby SKI CENTRA Zdobnice, které se nachází v bezprostřední blízkosti ubytovacího objektu. SKI CENTRUM nabízí jízdy na dvou lyžařských vlecích, půjčovnu lyží a snowboardů, lyžařskou školu, občerstvení, dětský koutek.

Letní sezóna

01.07.-31.08. 220,- Kč
cena bez topení

Zimní sezóna

25.12.-02.01. 310,- Kč
03.01.-31.03. 260,- Kč

jedna noc : 300,- Kč
ceny s topením

Mimo sezónu

01.04.-30.06. 200,- Kč (bez topení)
230,- Kč (s topením)

01.09.-23.12. 200,- Kč (bez topení)
230,- Kč (s topením)

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně pronájmu není zahrnuta žádná služba. Do apartmánu je potřeba si přivézt vlastní ložní povlečení, ručníky i ostatní hygienické potřeby.
Za neobsazené lůžko v apartmánu se účtuje 1/2 ceny lůžka obsazeného.
V ceně je zahrnut poplatek pro obec a je bez rozdílu dítě/dospělý.


Kontakt Apartmány pod lyžařským vlekem Apartmány pod lyžařským vlekem levné ubytování Zdobnice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti