Penzion Ždírecký Důl

Ždírecký Důl 3, Ždírec
Kapacita: 2+2 osob
Cena: 250 - 420 Kč
min. delka 1 den200 let stará roubená usedlost se nachází na úplné samotě v srdci ChKO Kokořínsko.Na osmi hektarech pastvin chováme v malém počtu hospodářská zvířata,která jsou velkou atrakcí pro děti.Penzion je obliben u rodin s detmi,protoze maji velmi blizko k prirode.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází 7km od města Doksy(Máchovo jezero) v okrese Česká Lípa.Chalupa je umí stěna na kopci s vlastní příjezdovou cestou,vzdálenost od hlavní komunikace je 500m.Usedlost je obklopena pastvinami a lesy,takže hosté nejsou ničim rušeni.Dalšim blízkým městem je Dubá(5 km),Praha je vzdálena cca 60 km.Dostanete se k nám z Doks po silnici na Tachov a dále směr Zdírec,a nebo z Dubé směr Nedamov.

Vybavení objektu

U objektu máme připravené stylové venkovní posezení,tabořiště s možností opékání a grilování,pro děti je k dispozici pískoviště,malý nafukovací bazén,houpačka.Apartmán má svůj samostatný,uzamykatelný a ze zahrady přístupný vchod.Pro hosty je k dispozici parkování,které je u nás zdarma.Pro děti organizujeme vyjíždky na poníku,krmení hospodářských zvířat apod.

Pokoje

2+2 stylově zařízený apartmán s kuchynským koutem a samostatnou koupelnou.Pokoj je vybaven televizorem,mikrovlnou troubou,varnou konvicí,rádiem a chladničkou.

Služby

Za příplatek je poskytována snídaně.Projíždky na poníku pro děti zdarma.Možnost půjčení sportovního náčiní včetně jízdních kol.Vyjíždky na koních jsou možné po dohodě.K dispozici jsou turistické mapy,informační letáky,turistický průvodce apod.

Parkování

Parkování zdarma u objektu.

Stravování

Poskytujeme snídaně a večer možnost grilování.Nejbližší stravování je cca 3 km,dále je možné navštívit kteroukoliv restauraci ve městě Doksy nebo Dubá,která jsou od penzionu vzdálenacca 6km.

Letní aktivity

Cykloturistika,turistika,vyjíždky na koních,koupání,houbření,rybaření,vodní sporty,horolezectví,paintball.

Zimní aktivity

Turistika,vyjíždky na koních, nově otevřený aqua park v nedaleké Ceské lípě.

Celoroční aktivity

Cykloturistika,turistika,vyjíždky na koních,

Doplňující informace o ubytování a cenách

V okolí se nachází několik hradů,zámků,kostelů a vesnických památkových rezervací.Kokořínsko je věhlasné přírodními krásami,které rozhodně stojí za návštěvu.Svou polohou se penzion nabízí i pro klienty kteří, chtějí strávit dovolenou u máchova jezera a přitom nebýt v rušném centru.Vse o nás,vcetně fotogalerie na

Letní sezóna

Apartman-350Kč/osoba/den.Deti do 3 let zdarma.Od 3let 250Kč/osoba/den.(1.5.-30.9.).

Mimo sezónu

250Kč/osoba/den.Deti 150 Kč(1.10.-31.4.)

Ceny stravování

70Kč snidane/osoba

Doplňující informace o ubytování a cenách

pes-50Kč/den


Kontakt Penzion Ždírecký Důl Penzion Ždírecký Důl levné ubytování Ždírec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti