Zbirožský dvůr

Masarykovo náměstí 97, Zbiroh
Kapacita: 14 osob
Cena: 600 - 2800 Kč
min. delka 1 denPenzion Zbirožský dvůr se nachází v okrese Rokycany v Plzeňském kraji ve městě Zbiroh. Leží na rozhraní CHKO Křivoklátsko a brdských lesů. Proto je strategickým místem pro okolní vycházky, cyklistické výjezdy, nebo jen lenošení v krásném parku Zbirožského dvora a blízkého okolí. Penzion se nachází ve zrekonstruovaném areálu bývalé parostrojní továrny na kuřácké náčiní s historií sahající do roku 1876. V areálu je park plný květin, herních prvků pro děti i dospělé, jezírkem a bylinnou zahradou. Herní prvky jsou přizpůsobeny i pro méně pohyblivé. V parku se odehrávají pravidelně svatby, proto klademe důraz na detaily a tím se stává park ideálním místem pro Váš romantický piknik v trávě. V našich prostorách Vám můžeme nabídnout ubytování ve dvojlůžkových pokojích, nebo apartmánech pro čtyři s možností přistýlky. Pokoje jsou laděny do secesního stylu, kde si budete připadat, jako za dávných časů kdy oblek byl každodenním oděvem a dámy ještě nosily klobouky. Tímto Vás zveme do Zbirožského dvora, kde se budete cítit jako doma na Vašich delších či kratších cestách.

Umístění a dostupnost objektu

Cestujete-li autem: Na dálnici D5(sjezd na Kařez), zde je cesta značena až na Zbiroh. Ve Zbiroze dojedete až na kruhový objezd, kde pojedete z kopce asi 300m. Pro návštěvníky využívající vlakového spojení: Nejbližší vlakovou stanicí je zastávka Kařez. Vlaky vyjíždějí pravidelně z Hlavního nádraží s další zastávkou na Nádraží Smíchov. Cesta z Prahy trvá hodinu. Nádraží Kařez leží 4 km od obce Zbiroh. Na některé vlaky čeká na nádraží autobusový přípoj. Ze Zbirožského náměstí sejdete z kopce asi 200m. a po levé straně budete mít Zbirožský dvůr. Autobusová zastávka Zbiroh, náměstí.

Služby

Svatební obřady, hostiny, hudební produkce, gastronomické akce, zábavné víkendy pro děti i dospělé.

Parkování

Parkování je zajištěno bezplatně u objektu

Letní aktivity

Přímo v areálu slouží návštěvníkům park, s herními prvky pro děti i dospělé. Půjčujeme různé venkovní hry, pro děti šlapací auta.


Kontakt Zbirožský dvůr Zbirožský dvůr levné ubytování Zbiroh kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti